سه شنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری

زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از آن جهت که اشتباه بودن اطلاعات مندرج در سایت ثبت نام آزمون سراسری موجب ایجاد اشکال در مراحل بعدی این آزمون می گردد، سازمان سنجش در بازه های زمانی مختلف، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون کنکور را به آن ها می دهد. در مهلت زمانی اول، اجازه ویرایش تمامی اطلاعات به داوطلبان داده می شود. دقت داشته باشید که اشتباه در وارد کردن اطلاعات در هنگام ثبت نام در آزمون سراسری کنکور می تواند عواقبی را به دنبال داشته باشد که سازمان سنجش هیچ مسئولیتی در قبال عواقب آینده ی این مشکل نخواهد داشت پس توجه کنید و اطلاعات خود را به درستی وارد کنید تا از اشکالات به وجود آمده در آینده پیش گیری کنید.

آغاز ثبت نام مجدد کنکور سراسری سال 97 و ویرایش اطلاعات داوطلبین ثبت نام شده

 زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری سال 97 و ویرایش اطلاعات داوطلبین ثبت نام شده، در نیمه های اسفند ماه سال 96 صورت خواهد گرفت. داوطلبینی که که به هر دلیلی در زمان مقرر شده ی پیشین موفق به ثبت نام در آزمون کنکور سراسری سال 97 نشده اند می توانند با ارائه ی مدارک مورد نیاز به ثبت نام مجدد اقدام کنند.

لازم است بدانید داوطلبانی که در زمان تعیین شده ثبت نام کرده اند می توانند در اسفند ماه سال جاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به ویرایش اطلاعات خود کرده و از صحیح بودن ثبت نام خود اطمینان حاصل فرمایند. ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال 1397 برای‌ پذیرش در دوره‌های‌ روزانه‌، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌، پردیس های فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و کد رشته‌ های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود.

” لازم به ذکر است که آزمون کنکور سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده  و نیازی به ثبت نام مجدد برای شرکت در آزمون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی وجود ندارد. “

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال 97 

طبق روال سال های گذشته زمان توزیع  کارت ورود به جلسه کنکور سراسری کنکور سراسری یک هفته قبل از شروع آزمون خواهد بود. اما در صورت اعلام روز دقیق توزیع کارت های ورود به جلسه توسط سازمان و مسئول مربوطه در همین سایت اقدام به انتشار آن خواهیم کرد. داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی شرکت کرده اند در زمان دریافت کارت باید بر حسب مورد، کارت های گروه آزمایشی اول و یا گروه آزمایشی دوم و سوم را دریافت کنند. در صورت تمایل می توانید برای آگاهی از زمان و شرایط شرکت در کنکور سراسری ، کارت ورود به جلسه کنکور سراسری بر روی لینک مورد نظر خود کلیک کنید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج کنکور سراسری سال 97

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده برگزاری آزمون سراسری سال 97 در تیر ماه سال 1397 در دو نوبت صبح و عصر و در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود. داوطلبان عزیز دقت داشته باشید که به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و کارت ورود به جلسه آزمون برای کلیه داوطلبان الزامی است. براساس روال سال های پیشین و همچنین اطلاعیه های سازمان سنجش و آموزش کشور زمان ارائه ی کارنامه ی اولیه داوطلبین و اعلام اسامی مجاز شدگان به انتخاب رشته و اعلام نتایج کنکور سراسری 97 در نیمه های مرداد ماه خواهد بود و انتخاب رشته ی کنکور سراسری در دهه ی سوم شهریور ماه همان سال خواهد بود.

مدارک مورد نیازبرای ثبت نام در کنکور سراسری و آزاد 97

طبق روال سال های گذشته، هر سال مدارکی برای ثبت نام کنکور سراسری  و آزاد مورد نیاز است که داوطلبان باید با اطلاع از آن ها اقدام به ثبت نام در آزمون کنکور سراسری یا آزاد کنند. برای اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام در کنکور سراسری 97 با مشاورین تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام عبارتند از:

 1. مدرک دپیلم و پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ 97/06/31 باشند.

2. عکس

چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس          ارسالی دقت کنید تا اشتباهاً عکس داوطلبی دیگر به جای عکس شما ارسال نگردد و دارای شرایط زیر باشد:

 • عکس ۴× ۳ یا ۴ ×۶ باشد.
 • اندازه عکس اسکن شده حداکثر ۳۰۰*۴۰۰پیکسل و حداقل ۲۰۰*۳۰۰ باشد.
 • تصویر داوطلب باید واضح،بدون اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
 • حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
 • حاشیه های اضافی عکس اسکن شده را حذف کنید.
 •  عکس اسکن شده رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
 1. دریافت کدهای سوابق تحصیلی

از جمله اطلاعات و مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 97  کد سوابق تحصیلی است که برای دریافت این کد که برای     هر داوطلب منحصر به فرد می باشد. باید از طریق سامانه ی جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی و مراجعه به سایت مربوطه ، اقدام به دریافت این کد کنند. آن دسته از داوطلبانی که در حال حاضر در مقطع پیش دانشگاهی درحال تحصیل هستند نیازی به وارد کردن کد سوابق تحصیلی ندارند.

 1. اطلاعات شخصی

از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کنکور سراسری داشتن اطلاعات شخصی از جمله شماره ی شناسنامه ، کد ملی ، شماره سری و سریال شناسنامه، اطلاعات اختصاصی مربوط به خود شما شامل تاریخ تولد، آدرس دقیق منزل محل سکونت، کدپستی دقیق محل سکونت داوطلب، ارائه یک شماره تلفن ثابت با کد شهر محل سکونت داوطلب، در دست داشتن معدل کل دوره ی پیش دانشگاهی فرد شرکت کننده در صورت فارغ التحصیلی. توجه داشته باشید که این شرایط، شرایط کلی و برای عموم داوطلبان اعم از دختر و پسر می باشد.

نکته : داوطلبان پسر متقاضی شرکت در آزمون کنکور سراسری توجه داشته باشند علاوه بر مدارک ذکر شده برای شرکت در آزمون کنکور 97 در بالا، باید اطلاعیه های مربوط به سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی را در زمینه ی خدمت سربازی مطالعه وبرابر با ضوابط اعلام شده اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود با مشاوره تحصیلی کنکور ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰۱ نظر

 1. سلام من موقع انتخاب رشته برای دانشگاه ازاد بر اساس سوابق تحصیلی معدل کل دیپلم رو زدم اما الان که برای ثبت نام اومدم میگن که باید معدل کتبی رو وارد می کردین. من کلی استرس دارم و می خواستم بپرسم که الان باید چی کار کنم؟ تعهد دادم و ثبت نام کردم یعنی ممکنه که سازمان سنجش پذیرشم رو کنسل کنه؟

 2. سلام ببخشید شما اطلاعی دارید که نتایج بدون کنکور کی میاد؟

 3. سلام تو ثبت نام اینترنتی دانشگاه سراسری قسمت اطلاعات دانشجو خود دانشگاه برام زده سهمیه جانبازان درصورتی که اصلا سهمیه نداشتم و سهمیه ام سهمیه مناطق بوده قابل تغییر و ویرایشم نیست
  مشکلی پیش میاد؟؟

 4. سلام، من پیام نور با آزمون قبول شدم ولی متوجه شدم معدل کتبیمو موقع ثبت نام با کمی تفاوت زدم. البته معدلم در دو حالت فاقد تاثیره. ایا میشه قبل از ثبت نام در دانشگاه ویرایشش کرد؟ یا اصلا نیاز نیست؟ خیلی نگرانم گیر بدن

 5. سلام و وقت بخیر، ببخشید من معدل کتبیم توی برگه ی ثبت نام کنکورم با معدل کارنامه ی مدرسم تفاوت داره و تازه فهمیدم! الان که نتایج اولیه اومده، ممکنه بشه ویرایشی کرد؟؟ میترسم اگه همینطور بمونه نذارن ثبت نام کنم توی رشته ای که قبول شدم! چون رشته ی صنایع غذایی پیام نور رو طبق سوابق تحصیلی قبول شدم.. خیلی نگرانم

 6. سلام. من انتخاب رشته نکردم. امکان داره بتونم امسال انتخاب رشته برای دانشگاه انجام بدم؟

  • سلام
   معمولا داوطلبانی که نتوانستند در زمان تعیین شده برای انتخاب رشته نسبت به ثبت انتخاب رشته ی خود اقدام نمایند با ارسال درخواست به سازمان سنجش ،در صورت موافقت انتخاب رشته ی خود را به این سازمان فکس می نمایند.در حال حاضر با توجه به نزدیک شدن به زمان اعلام نتایج نهایی، احتمال موافقت با انتخاب رشته برای شما نسبتا ضعیف می باشد.

 7. سلام.خدا قوت.من به جای معدل کتبی معدل کل رو وارد کردم.خیلی نگرانم امکان ویرایش هم نیست.الان با همین ثبت معدل جرات نمیکنم گروه آزمایشی دیگری رو اضافه و انتخاب رشته کنم.لطفا راهنمایی کنید

  • با سلام.معدلی کل را که وارد کرده اید درست می باشد و نیازی به ویرایش نیست.نگران نباشید.و در حال حاضر میتوانید گروه آزمایشی رو اضافه کنید ،و ثبت نام خودرا انجام دهید.

 8. اگر در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد بجای معدل کتبی معدل کل را وارد کنیم چ مشکلی پیش میاد کافینت به اشتباه معدل کل رو وارد کرده

  • سلام
   در ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد برخلاف توضیحاتی که در دفترچه ثبت نامی مبنی بر ثبت معدل کتبی ذکر شده ،شما باید معل کل دیپلم خود را ثبت می کردید و نیاز به ویرایش معدل برای شما نیست.

   • سلام.. تو دفترچش گفته معدل کتبی که
    الان باید چیکار کنم!؟ویرایش هم که نمیشه برای بدون ازمون

    • باسلام.برخلاف توضیحات دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد مبنی بر ثبت معدل کتبی در زمان ثبت نام اینترنتی در سایت دانشگاه آزاد شما باید معدل کل را وارد کنید نه کتبی.چون همانطور که خود مشاهده کرده اید لینک ویرایش اطلاعات شخصی فعال نیست و اگر خطایی در اطلاعات فردی شما باشد نمی توانید آنها را ویرایش کنید.

 9. بنده موقع ثبت نام رشته را تجربی زدم ولی میخواهم رشته را ویرایش کنم باید دوباره برای ثبت نام پول پرداخت کنم

  • سلام دانشگاه آزاد احتمال ویرایش را از هفته ی آینده فراهم کرده است و شما میتوانید اطلاعات خود را ویرایش کنید.

 10. سلام من در انتخاب رشته دانشگاه ازاد گروه ازمایشی انتخابی رو به اشتباه علوم تجربی زدم و الان میخام علوم انسانی رو انتخاب کنم چطوری میتونم اطلاعاتمو ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون.

  • سلام از هفته ی آینده سایت مجدد برای کسانی که گروه آزمایشی را اشتباه وارد کرده اند باز خواهد شد و شما میتوانید اطلاعات خود را ویرایش کنید.

 11. سلام.. لطفا جواب بدید
  میشه تو زمان ویرایش انتخاب رشته دانشگاه ازاد رشته ی انتخابی رو ویرایش کرد؟

  • سلام
   بله،در زمان تعیین شده توسط دانشگاه آزاد برای ویرایش اطلاعات،علاوه بر تغییر اطلاعات شخصی امکان تغییر رشته های انتخابی نیز برای شما وجود خواهد داشت.

 12. سلام. من هدفم فرهنگیان بوده و به دلیل اشتباهی که در سهمیه من رخ داد مجاز نشدم. سهمیه ام رزمنده بوده ولی طبق مناطق حساب شد. من درخواست اصلاح سهمیه را دادم. درصورت تاییدسهمیه ام توسط سازمان سنجش آیا فرصتی برای انتخاب رشته جدید فرهنگیان میگذارند؟ با توجه به اینکه زمانش تمام شده، لطفا جواب بدید. ممنونم.

 13. با سلام من در زمان ثبت نام کنکور کد ایثار گری رو درست وارد نکردم و در کنکور هم مجاز ب انتخاب رشته روزانه نشدم حالا از طرف ارگان مربوطه اعلام کردن که کدایثارگری که جدیدا اعلام کردم مورد قبول است و در کارنامه من اعمال میشود حالا سوال من اینه ک وقتی نتونستم انتخاب رشته کنم چجور میخاد اعمال بشه؟مسلما اگر این کد بود من مجاز میشدم.حالا باید چیکار کنم؟تورو خدا جواب بدید

 14. سلام با رتبه ۸۸۷۸ رشته ریاضی میتونم تو اصفهان دانشگاه دولتی بخونم نوشته تربیت معلم مجاز؟؟؟؟

  • با سلام . نکته ایی را باید در این خصوص عرض نمایم و آن هم اینکه : مجاز بودن هر داوطلب در هر رشته یا دانشگاهی منوط بر قبولی فرد در آن رشته و دانشگاه نیست و در ضمن با توجه به شرایط لازم برای دانشگاه فرهنگیان شما باید منتظر اعلام نتایج نهایی بمانید تا قبولی شما در سایت سنجش مشخص شود .

 15. سلام شیمی محض ایلام ( بر اساس سوابق تحصیلی) رو می‌تونم تو انتخاب رشته با ازمون وارد کنم؟؟

  • باسلام
   اگر شما مجاز به انتخاب رشته روزانه شده باشید می توانید رشته های براساس سوابق تحصیلی را که در دانشگاه های روزانه ارایه شده باشد را وارد نمایید.

 16. سلام اگر جواب بدهید بسیار ممنون میشوم. من کد ایثارگری سال ۹۷را گرفتم و درخواست اصلاح سهمیه ایثارگری را به سایت سازمان سنجش اعلام کردم حالا که مهلت انتخاب رشته تمام شده آیا کارنامه من بر اساس سهمیه جدید اصلاح میشود؟ و چه موقع سازمان سنجش جواب اصلاح کارنامه را به من میدهد؟ بسیار ممنونم.

  • با شما . شما انتخاب رشته خودرا حتما انجام دهید ، اگر سهمیه شما مورد تایید از طرف ارگان های مربوطه باشد، در انتخاب رشته شما اعمال خواهد شد .

 17. متاسفانه نتوستم کارنامه اولیه کنکورم رو بدرستی بررسی کنم لطفا راهنماییم کنید الان چیکار میتونم بکنم؟

  • باسلام
   در قسمت پایین کارنامه کادری وجود دارد که اطلاعات درباره تراز و رتبه در سهمیه وجود دارد. ماکزیمم نمره زیرگروه یعنی تراز شما که هرچه بالاتر باشد شما وضعیت بهتری نسبت به داوطلبین دیگر دارید. رتبه کل در منطقه که رتبه شما را در منطقه ای که در فرم ثبت نام وارد کردید مدنظر است. اگر دارای سهمیه ایثارگری باشید برای شما رتبه در سهمیه نیز وجود دارد. آخرین رتبه مجاز در سهمیه وضعیت شما را در پذیرش دانشگاه های روزانه و نوبت دوم بررسی میکند. رتبه کشوری نیز رتبه شمارا بدون اعمال هیچگونه سهمیه ای نشان میدهد.

 18. خسته نباشید من متولد تهران هستم در شناسنامه اما اشتباهی شهریار رو زدم حالا نتایج اومده و قبول هم شدم میخواستم ببینم چکار باید بکنم

 19. سلام . ایا میشه شهری غیر از شهر محل سکونت کنکور داد یا امکانش نیست؟

 20. سلام من مشمول سهمیه ۵ درصدی ایثارگران هستم اما موقع ثبت نام کد ایثارگری رو وارد نکردم . آیا الان میتونم اطلاعات رو ویرایش کنم. لطف کنید زودتر جوابمو بدید چون زمان زیادی نمونده با تشکر

 21. سلام
  ایا هنوز هم امکان اعمال کد ایثارگری وجود دارد؟

 22. سلام
  ایا هنوز امکان اعمال کد ایثارگری وجود دارد؟

 23. سلام
  ایا هنوز امکان اعمال کد ایثارگری وجود داره؟

 24. سلام لطفا زود جوابمو بدین.من موقع ثبت نام درج نکردم که پدرم کارت ایثارگری داره.میتونید بگید الان از کجا باید اقدام کنم که اعمالش کنن؟؟پدرم تو ارتش خدمت کرده

 25. باسلام میخاستم ببینم بارتبه۲۵۸۹۶منطقه۲وتراز۷۶۵۴کدوم شهرارو انتخاب کنم تاپرستاری دولتی قبول بشم؟پرستاری بومی چی؟سمیراازبهبهان

 26. سلام من موقع پرینت کرددن کارت ورود به جلسه اشتباهن دانشجوی روزانه یعنی بند ۳۲ رو تیک زدم.حالا تو کارنامم نوشته که اگم قبول شید چون دانشجوهستین باطل خوادهدشد. کمکم کنید

 27. سلام
  وقت ثبت نام کنکور من دانشگاه آزاد رو انتخاب نکردم حالا ک نتایج اومده پشیمون شدم و میخوام ثبت نام کنم حالا چی؟باید چیکار کنم؟

  • با سلام برای انتخاب رشته دانشگاه ازاد فقط باید در کنکور سراسری ثبت نام کنید و در زمان اعلام شده از طرف دانشگاه ازاد نسبت به انتخاب رشته در دانشگاه ازاد اقدام کنید

 28. سلام .من میخوام اطلاعاتمو ویرایش کنم تو سنجش و سهمیه ۵ درصد رو وارد کنم امکانش هست ؟به چه روشی؟

 29. سلام، من سال ۸۶ کنکور تجربی دادم سهمیه منطقه ۳ رو زدم، انتخاب رشته هم کردم ولی جایی قبول نشدم ، ولی چون کنکور منحصرا زبان هم داده بودم تربیت معلم زبان قبول شدم و دانشگاه رفتم، الان اگر بخوام مجدد کنکور تجربی شرکت کنم ،ایا میتونم از سهمیه منطقه ۳ استفاده کنم؟

 30. سلام بجای اینکه سهمیه منطقه ٣بزنم به اشتباه منطقه ی ٢وارد شده…امروز در کارنامه کنکورم دیدم امکان ویرایش وجود داره؟؟؟؟اگه هست به چی صورت؟؟؟

 31. سلام من در زمان ثبت نام تیک مربوط به دانشگاه پیام نور و غی انتفاعی رو نزدم چطوری میتونم در زمان انتخاب رشته درستش کنم؟میشه راهنمایی کنین.

  • با سلام میتوانید در زمان شروع انتخاب رشته این گزینه رو انتخاب کنید و علاقه مندی خودتون رو وارد کنید.

 32. سلام.از شهرستان با شماره های داده شده در سایتتون نمیتونم تماس بگیرم. آیا شماره دیگری برای تماس دارید؟

  • باسلام.شما می توانید از بسته های تخفیفی جهت برقراری تماس خریداری کنید و از طرف مرکز ایران مشاوره با شما تماس گرفته شود.

 33. سلام خسته نباشید . من هنگام ثبت نام گزینه علاقه شرکت در گزینش دانشگاه پیام نور غیر انتفاعی و….. زدم خیر این گزینه شامل دانشگاه آزاد وپردیس هم میشد؟؟؟ اگه اره باید چیکار کنم ؟ اگه نه دانشگاه آزاد ثبت نام خاصی داره؟؟ باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید خدا خیرتون بده

  • با سلام شما میتوانستید در زمان ثبت نام برای شرکت در دانشگاه ازاد یا پیام نور اعلام علاقعه مندی فرمایید و بعد در زمان انتخاب رشته سراسری در سایت سنجش اقدام به انتخاب رشه دانشگاه پیام نور نیز بفرمایید و بزای ثبت نام دز دانشگاه ازاد دز سایت مخصوص دانشگاه ازاد اقدام به انتخاب زشته بفرمایید

 34. اقا یه سوال بعدازدریافت سوابق پیش دانشگاهی. باید کجا وارد کنیم دقیقا؟؟؟؟؟

  • سلام در زمان مشخص شده (بعد از ۱۷ تیرماه) شما میتوانید درقسمت مشخص شده در سازمان سنجش اطلاعات خود را وارد نمایید

 35. سلام خواهش میکنم جواب بدین
  سقف رتبه قبولی پزشکی در سهمیه ۵ درصد چقدر است؟
  یعنی دانش آموزان پارسال حداکثر با چه رتبه در بد ترین حالت در مناطق بومی (مخصوصا اگر اطلاع دارین در منطقه ایلام ) قبول میشدن؟
  و آیا تبدیل سهمیه ۵ درصد به ۳۰ درصد برای سال آینده یعنی ۹۸ لحاظ می شود؟
  تشکر فراوان از پاسختون

 36. سلام من سهمیه ۵ درصدی رو وارد نکردم
  دیگه امکان ویرایش وجود نداره؟

  • با سلام زمان اعلام نتایج اولیه احتمال دارد فرصت درج سهمیه را به شما بدهند

  • سلام منم تازه امروز کارت ایثار پدرم اومد نمیدونم امکان تغییر اطلاعات هنوزم هست یا نه

   • سلام
    اگر میخواهید در اطلاعات ثبت نامی آزمون سراسری تغییری اعمال کنید میتوانید به سازمان سنجش درخواست زده واز این سازمان بخواهید تا اطلاعات ثبت نامی شما را ویرایش کنند.

 37. سلام من اگر بخام واسه دانشگاه ازاد ثبت نام کنم باید مثل پیام نور و غیر انتفاعی به صورت مجزا هزینه و بدم و دوباره ثبت نام کنم؟؟اگر اینجوریه چجوری باید اطلاعاتو ویرایش کنم و چ تاریخی سایت باز میشه؟؟ تورو خدا جواب بدید خیلی ضروریع واسم…باتشکر

 38. سلام ازتون خواهش میکنم لطفا جواب بدین
  ۱-افزایش سهمیه ۵ درصدی ها به ۳۰ درصد برای کنکور ۹۷ لحاظ می شود؟
  ۲-واینکه با درصد های : ادبیات ۶۴ عربی۸۴ دینی۷۰ زبان ۳۰ زیست ۷۰ ریاضی و فیزیک شیمی۴۰ تقریبا چه رتبهای می آرم و آیا احتمال پزشکی هست؟
  بسیار تشکر میکنم از پاسختون به شدت چشم به راه جوابتون هستم

  • سلام خیر قانون افزایش سهمیه ۵ درصدی تایید نشده است و سهمیه ها مانند سالهای گذشته لحاظ میشود. درصدهای شما کیفیت خوبی دارند و با توجه به سهمیه ۵ درصدی شما احتمال قبولی در رشته های پزشکی ممکن است

 39. سلام من سال ۹۶مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم الان نوشتم مدرک خوذمو تا ۳۱/۶/۹۷میگیرم اشکالی نداره!?!!(سوابقمم ثبت شده)

  • سلام شما میتوانید اطلاعاتی که اشتباه وارد شده است راویرایش انجام دهید و ویرایش به ۳ روش انجام میشود: ۱- نامه به سنجش ۲- باز شدن سایت ویرایش ۳- مراجعه حضوری به باجه های رفع نقص. البته روش ۲ و ۳ در حال حاضر قابل استفاده نمیباشد و شما قبل از کنکور میتوانستید نواقص را به این صورت رفع کنید.

 40. سلام من شماره ای که موقع ثبت نام تو اطلاعات وارد کرده بودمو ماه پیش واگذار کردم و دیروز متوجه شدم که اطلاعات رو به اون شماره میفرستن
  چجوری میتونم شمارمو عوض کنم؟

 41. سلام ما برای ثبت نام کد ایثارگری سال گذشته رو وارد کردیم و الان سهمیه ی منطقه اعمال شده میشه ویرایش کرد و کد جدید رو. دریافت کرد؟خواهشا جواب بدید. خیلی ضروریه

 42. سلام تورو خدا جواب بدین میشه گروه آزمونو تغییر داد یعنی از زبان به تجربی تغییر داد؟

 43. سلام
  من موقع ثبت نام سهمیه ۵ درصدی استفاده کردم الان میخوام به منطقه ۳ تغییرش بدم ولی امکان پذیر نیست باید چیکار کنم؟
  الان امکان تغییرمنطقه ۳ به ۲. ۱ یا برعکس یا به سهمیه ۵ درصدی هست ولی ۵ به منطقه نیست

  • سلام انتخاب سهمیه مناطق با شما نمیباشد و براساس محل اخذ مدرک دیپلم در نظر گرفته میشود. برای تغییر دادن سهمیه بهتر است به باجه های رفع نقص سنجش مراجعه کنید

 44. سلام خسته نباشید.یه سوال داشتم من الان جزو سهمیه ۵درصد جانبازی هستم اما پدرم به کمیسیون پزشکی مراجعه کرده برای افزایش درصد جانبازی و گفتن چند روز دیگه جواب کمیسیون میاد(یعنی از سهمیه ۲۵درصد استفاده کنم)(الان درصد جانبازی ۱۵است اما بعد کمیسیون بیشتر از ۲۵میشه) الان مشکلم اینه اگه تا ۸تیر که فرصت ویرایش سهمیه هست جواب کمیسیون نیاد من دیگه نمی تونم از سهمیه ۲۵درصدی استفاده کنم؟و جزو همون سهمیه ۵درصد میشم؟

  • با سلام اگه قراره شما کد جدید از کمیسیون دریافت کنید باید تا ۸ تیر کد جدید رو وارد سایت کنید در غیر اینصورت خود سازمان از اطلاعات وارد کرده استعلام میگیرد

 45. من کلا این درسی رو که مردود شدم چون نمره من در این درس به حد تبصره نرسید نتونستم تبصرش کنم حالا با وجود اینکه کارت ورود به جلسه کنکور برای من صادر شده باید بیخیال کنکور امسال بشم و در کنکور سال بعد شرکت کنم؟

  • سلام شما میتوانید در کنکور شرکت کنید و برای پذیرش در دانشگاه باید تا شهریور ماه حتما درسهای خود را پاس کنید.

 46. آقا من کد نظام وظیفمو جای ۶شماره۷زدم
  تو ویرایشم چیزی پیدا نکردم
  لطفا راهنماییم کنید

  • سلام شما میتوانید به سه روش اطلاعات خود را ویرایش کنید: ۱- از طریق سایت ویرایش انجام شود ۲- به باجه های رفع نقص مراجعه کنید ۳- نامه به سایت سازمان سنجش بزنید.

 47. با سلام من دانش آموز پیش دانشگاهی هستم که امثال در کنکور سراسری ثبت نام کردم و امتحانات خردادماه یک درس رو نتونستم امتحان بدم و در این درس مردود شدم حالا نه سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی رو دارم و نه معدل پیش دانشگاهی .ولی کارت ورود به جلسه کنکور سراسری واسه من صادر شده.می شه الان کنکور شرکت کنم و شهریور ماه که این درس رو قبول شدم معدل پیش دانشگاهی و سوابق تحصیلی پیش دانشگاهیم رو وارد سایت سازمان سنجش کنم؟

  • سلام شما تا تاریخ ۹۷/۰۴/۲۰ فرصت دارید تا اطلاعات دوره پیش دانشگاهی خود را در سامانه سنجش ثبت کنید. پیشنهاد میکنم از تبصره استفاده کنید.

   • با سلام شما میتوانید از طریق باجه رفع نقص منطقه خود یا اموزش پرورش نسبت به ویرایش اقدام کنید

 48. سلام من معدل کل سال چهارم رو اشتباه وارد کردم و سال دومی هست که میخوام کنکور بدم الان این مورد فک کنم جزو مواردی که برای اصلاح تذکر دادن نبود چیکار کنم؟

  • سلام شما میتوانید برای ویرایش این اطلاعات به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند

 49. سلام سهمیه کارت ورود به جلسه ام اشتباه وارد شدو من قسمت ویرایش اطلاعات را پیدا نمیکنم باید چکار کنم

  • با سلام گزینه ویرایش اطلاعات در قسمت میانی کارت ورود به جلسه درج شده است. لطفا مجددا ملاحظه فرمایید

 50. برای ویرایش سهمیه باید چی کار کنم …. تو بخش اول ویرایش اطلاعات کارت سهمیه نداره ایا بعد از ثبت اطلاعات وجود داره ؟؟

  • سلام شما میتوانید ابتدا از طریق سامانه سنجش اقدام به ویرایش اطلاعاتتون کنید و اگر امکان ویرایش برای شما وجود نداشت میتوانید به صورت حضوری به باجه های رفع نقص سنجش مراجعه فرمایید

 51. میشه گروه امتحانی رو تغییر داد اشتباهی بجای گروه تجربی گروه هنر وارد شده بود

 52. سلام .من معدل کلم رو اشتباه وارد کردم الان کجا باید اطلاعاتمو ویرایش کنم؟اداره اموزش پرورش برم یا اینترنتی میشه حلش کرد ؟؟؟؟لطفا زودجواب بدید تا وقت ش تموم نشده

 53. سلام خسته نباشید من قبل از این ک شناسنامه ام رو عکس دار کنم برای کنکور ثبت نام کردم الآن ک کارت کنکور رو گرفتم سریال شناسنامه ی عکس دار با سریال شناسنامه ی قبلی فرق داره آیا باید ویرایش کنم؟؟

 54. با سلام من خردادماه یک درس پیش دانشگاهی رو نتونستم امتحان بدم و مردود شدم الان کارت شرکت در آزمون سراسری برام صادر شده ولی نه معدل پیش دانشگاهی دارم و نه کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی آیا اگر الان در آزمون شرکت کنم با مشکل مواجه میشم؟

  • سلام شما میتوانید شهریور ماه امتحان خود را بدهید و هنگام ثبت نام حضوری در دانشگاه، اطلاعات خود را ویرایش کنید و برای آزمون دادن مشکلی نخواهید داشت.

 55. سلام/من کارت رو گرفتم تو صفحش زده ویرایش اطلاعاتا جایی نمیبینم که معدل پیش دانشگاهیمو وارد کنم!
  در ضمن میزنم مشاهده ثوابث تحصیلی پیش از طریق صفحه کارت یگه یافت نشد!
  اما تو سایت دیپ کد هست!
  شمکلی پیشنمیاد بعدا؟

  • سلام شما به سه روش میتوانید اطلاعات خود را ویرایش کنید: ۱- از طریق صفحه ی ویرایش سازمان سنجش ۲- ارسال نامه به سازمان سنجش ۳- مراجعه ی حضوری به باجه های رفع نقص.

 56. سلام من موقع ثبت نام کنکور تیک قسمت معلولیت نزدم با اینکه شرایطش داشتم اگر الان که وقت تصحیح دادن فقط تیک علامت بزنم درست میشه و میتونم سهمیه و تسهیلات ویژه مغلوبین بگیرم ؟ لطفا راهنماییم کنین ممنون

  • سلام شما تا ۳ تا ۸ تیر ماه فرصت دارید تا اطلاعات خود را ویرایش کنید و بعد از ویرایش شرایط سهمیه برای شما لحاظ میشود

 57. سلام من موقع ثبت نام تیک قسمت معلولیت نردم در صورتی که شرایطش داشتم میخواستم بدونم الان که وقت ویرایش دادن اگه فقط خود تیک بزنم درست میشه و میتونم سهمیه بگیرم و.. ؟لطفا راهنماییم کنید ممنون

 58. سلام
  برای ویرایش سهمیه ها کجا باید مراجعه کنیم؟
  تا کی مهلت داریم؟

  • با سلام. شما جهت ویرایش اطلاعات وارد کارنامه خود شده و از گزینه ویرایش اطلاعات میتوانید استفاده کنید.مهلت ویرایش تا تاریخ ۹۷/۰۴/۰۸ می باشد.

 59. سلام من موقع ثبت نام کنکودگر، هم اسمم هم معدلمو اشتباه وارد کردم میخواستم بدونم هنوز فرصتی برای تصحیح وجود داره یا نه؟
  با تشکر

  • باسلام.لینک ویرایش در سایت سازمان سنجش از تاریخ ۹۷/۴/۳ فعال خواهد شد و می توانید اطلاعات فردی خود را ویرایش کنید.

 60. سلام
  اگه الان هم بخوام محل آزمون کنکورم رو تغییر بدم امکانش هست؟
  از استانی به استان دیگه
  با تشکر

 61. سلام/به اقا میلاد پاسخ دادید قبل گرفتن کارت ورود به جلسه میشه اطلاعات رو ویرایش داد!
  من هرچی گشتم پیدا نکردم لینکشووووو!
  لینک ثبت نام هم پیدا نکردم که داخلش ویرایشو ببینم!
  الان نمیشه؟
  خیلی فوریه لطفا کمک:(

  • باسلام. لینک ویرایش اطلاعات کنکوری از ۹۷/۴/۳ در سایت سنجش فعال می شود.

   • سلام.مگه امروز سوم نیس.؟اقا من چجوری میتونم‌حوزه امتحانمو عوض کنم؟خیلی ضروریه تروخدا جواب بدین

    • با سلام برای ویرایش حوزه امتحانی به محل باجه رفع نقض در منطقه خودتون مراجه کنید . دریافت آدرس در سایت سنجش.

 62. سلام من سال دومم هست که کنکور میدم الآن برای ویرایش معدل کل چهارم سایت باز می شه؟ یا باید کجا اقدام کنم؟

 63. باسلام خسته نباشید
  ببخشید کد رزمندگان رو‌ باید از کجا بگیرم؟
  ممنون میشم جواب بدید

 64. سلام
  من موقع ثبت نام معدلم رو اشتباهی وارد کردم فرصتی برای ویرایشش هست؟

 65. با سلام برای استفاده از سهمیه خانواده شهدا در کنکور سراسری نیازی ب مراجعه به سایت ایثار نبود چه زمانی سازمان سنجش این سهمیه رو استعلام میکنه??? چطور مطمئن بشم سهمیه ام در نظر گرفته شده

 66. با سلام
  میخواستم بدونم آیا الان هم امکان ویرایش تصویر وجود داره؟ممنون

  • باسلام.الان نه امکان ویرایش وجود ندارد اما سه یا چهار روز قبل از برگزاری آزمون سراسری زمان برای ویرایش نهایی اطلاعات فردی و همچنین دریافت کارت ورود به جلسه در نظر گرفته خواهد شد.

 67. سلام حتما جواب بدید مرسی
  من سال دومی هست که میخوام شرکت کنم و معدل کل چهارم رو اشتباها سی چهل صدم بیشتر زدم یعنی قسمت اعشاری رو.
  حالا چطوری باید ویرایش کنم؟ اسفند ماه هم که داشتم اطلاعات رو چک میکردم تایید کردم و یک بار ویرایش ثبت شده.

  • باسلام. احتمالا تاریخ جهت ویرایش اطلاعات فردی هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری چند روز قبل از برگزاری آزمون در سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.در این زمان می توانید ویرایش لازم را انجام دهید.

 68. سلام میخواستم ببینم سایت تو خرداد باز میشه دوباره برای ویرایش سهمیه یا نه؟

 69. با سلام
  ضمن شکر از سایت خوبتون، می خواستم بدونم که موقع دریافت کارت ورود به جلسه امکان ویرایش سال اخذ مدرک پیش دانشگاهی وجود داره یا نه؟
  موقع ثبت نام مسول کافی نت سال اخذ مدرک پیش دانشگاهیم رو ۹۷ زده در صورتی که صحیحش ۹۰ است.
  ممنون میشم کمکم کنید.

 70. سلام سهمیه ۵./.رزمندگان بهتره یا مناطق لطفا راهنماییم کنین ممنون

 71. سلام من تازه متوجه شدم که در قسمت اطلاعات فردی در بخش استان به جای قزوین استان فارس ثبت شده است ولی شهرستان و محل دریافت دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی و استان و شهرستان حوزه امتحانی همشون به درستی قزوین ثبت شده اند الان خیلی نگران هستم میخواستم ببینم در زمان ویرایشی که برای دریافت کارت میدن میشه اون بخش رو درست کرد یا نه خیلی ممنون میشم جواب بدید

  • سلام
   بله در زمان ویرایش شما می توانید نام استان خود را تغییر دهید.اگر به هر دلیلی موفق به این کار نشدید،می توانید به سازمان سنجش درخواست بزنید تا خود سازمان این ویرایش را برای شما اعمال کند.

 72. سلام
  برای ما که پیش دانشگاهی هستیم، کی باید معدل امتحان نهایی پیش دانشگاهی رو وارد کنیم؟ قبل یا بعد کنکور؟

 73. سلام وقتتون بخیر من امسال تازه مدرک پیش دانشگاهییم به دستم رسید ینی بعد از ثبت نام کنکور ۹۷ و معدل و نزدیک به چیزی که تصور میکردم زدم ومعدل پیش دانشگاخیمو یادم رفت تصحیح کنم من ساله پیشم کنکور شرکت کردم امسال ساله دوممه من ممکنه به مشکلی بر بخورم؟

 74. سلام..میشه الان از سهمیه رزمنده استفاده کرد؟الان میشه ویرایش کرد؟

 75. سلام
  من تست ها رو جابه جا وارد کردم یعنی یک تست پایین اومدم توو پاسخ نامه، میشه با اعتراض کاری کرد؟؟؟

 76. سلام من از ثبت نام جا موندم به سازمان سنجش هم در خواست دادم گفتن فرم ثبت نام و عکس شناسنامه فکس کنم که ۱۰ روز پیش این کارو کردم اما هیچ جوابی نیومده واقعا استرس دارم و حالم بده لطفا کمکم کنید
  یعنی دیگه نمیشه کاریش کرد؟موندم واسه سال دیگه؟

  • باسلام. زمان ثبت نام کنکور سراسری در زمستان سال ۹۶ بود و معمولا نمی توان کاری انجام داد به احتمال خیلی زیاد امسال نتوانید شرکت کنید اما با توجه به پاسخ سنجش به درخواست شما ممکن است ثبت نام شما برای سال ۹۷ امکان پذیر باشد درنهایت از طریق سازمان سنجش حتما پیگیری کنید.

 77. سلام من شهرم الان عوض شده. زمان گرفتن کارت امکان تغییر شهر محل ازمون کنکور هست؟

 78. باسلام اگر منطقه خود را اشتباه وارد کرده باشیم چه زمانی میشود تحصیح کرد؟

 79. باسلام من منطقه شهرداری محل سکونت خود را اشتباه وارد کردم آیا میشود در هنگام گرفتن کارت ورود به جلسه تغییر داد، اگر نشه چه مشکلی پیش میاد؟؟

 80. سلام ، خسته نباشید . من تو فرم ثبتنام کنکور ، کدپستی رو اشتباه وارد کردم ،، الانم زمان ویرایش تمام شده ، چیکار کنم؟

 81. سلام من کنکور تجربی زدم 🙂
  و زبان و هنر رو نزدم 🙂
  آیا امکانش هست که یه هفته قبل از
  تجربی رو به ریاضی تغییر بدم 🙂
  و کارت های هنر و زبان رو هم بخرم و اون ها رو هم ثبت نام کنم : ؟
  ؟

 82. سلام خسته نباشید من معدل دیپلمم رو اشتباه وارد کردم ایا میتونم درزمان گرفتن کارت ورود به جلسه معدلم رو ویرایش بدم

 83. سلام خسته نباشین
  ایا میشه هم از سهمیه زیر ۲۵درصد و هم منطقه سه باهم استفاده کرد؟؟

  • سلام. در صورت داشتن سهمیه ۲۵ درصدی و سهمیه منطقه، فقط از یکی از سهمیه ها میتوانید استفاده کنید و امکان استفاده هم زمان از هردو سهمیه وجود ندارد.

 84. سلام
  من تازه متوجه شدم معدل خود رو در اطلاعات ثبت نام کنکور اشتباه وارد کردم آیا راهی هست که برای ویرایشش اقدام کنم
  خیلی ممنون

 85. سلام وخسته نباشید
  من رشتم ریاضیه,میخوام رشته تجربی شرکت کنم,آیا زمان ویرایش اطلاعات میتونم رشته امتحانی تغییر بدم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

 86. سلام ،من محل رندگیمون رو عوض کردم و موقع ثبت نام حمزه ی امتحانم رو شهر دیگ ای زدم،کی میتونم شهری ک قراره آزمون بدم رو عوض کنم؟؟؟اصلا امکانش هست؟

 87. با عرض سلام
  بنده هنگام ثبت نام کنکور گزینه دانشگاه پیام نور، آزاد و غیر انتفاعی رو به اشتباه “خیر” زدم. چگونه میتونم جهت ویرایش این قسمت اقدام کنم؟ اگه این قسمت رو ویرایش نکنم میتونم هنگام انتخاب رشته رشته های دانشگاه آزاد رو انتخاب کنم یا نه؟

  • باسلام. آزمون دانشگاه سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده و شما می توانید زمان انتخاب رشته دانشگاه های آزاد هم انتخاب کنید نگران نباشید. اما از انتخاب های پیام نور و غیرانتفاعی محروم هستید چون زمان ثبت نام کنکور سراسری باید کارت اعتباری صرفا برای دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی را به صورت جدا خریداری می کردید و ثبت نام می شدید.

 88. چگونه می توان از رشته کاردانی الکترونیک کنکور زبان انگلیسی را داد؟ شرایطش؟

 89. سلام خسته نباشید ایا میشه نام راهم تغییر داد در مهلتی که در ویرایش کارت ورود به جلسه میدن؟اخه تغییر نام دادم جدیدن و بانام قبلی ثبت نام کردم

  • سلام. اگر در زمان ویرایش، امکان تصحصح اطلاعات شخصی وجود داشته باشد و سایت برای تصحیح باز باشد میتوانید اقدام به تغییر دادن اطلاعات خود کنید.

 90. من کد رشته حسابداری زده بودم الان تو کارتم نوشته رشته مشاوره باید چیکار کنم

 91. سلام من سهمیه شاهد هستم و تیکشو زدم
  ایا سهمیه مناطق شاملم میشه
  چون من تیکشو نزدم
  اگه میشه
  میتونم واسه کارت ورود به جلسه تیکه سهمیه مناطقو بزنم؟

 92. با سلام برای گرفتن کد سهمیه ۵ درصد فرزند رزمندگان ناجا آیا باید کد رو الان بگیریم تا در زمان ویرایش اعمال کنیم یااستفاده ازین کد مدت محدودی داره و باید همون زمان اقدام به گرفتن کد کنیم

 93. سلام خسته نباشید،برای ثبت نام کنکور معدل کل دیپلمم رو یادم نبود واشتباه زدم،میشه موقع گرفتن کارت ورود ب جلسه اطلاعات رو ویرایش کنم؟اگه اشتباه باشه مشکلی پیش میاد؟و اینکه موقع گرفتن کارت میتونم برای دانشگاه ازاد ثبت نام کنم؟

  • باسلام. زمان ویرایش کارت های ورود به جلسه معمولا دو سه روز قبل آزمون می باشد و امکان ویرایش وجود دارد و شما میتوانید معدل خود را اصلاح کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.درضمن ثبت نام و کنکور دانشگاه آزاد و سراسری باهم ادغام شده فقط زمان انتخاب رشته باید دو نوع انتخاب رشته انجام دهید یکی برای سراسری و دیگری برای آزاد.

 94. سلام . برای تغییر سهمیه امکان ویرایش اطلاعات در اردیبهشت یا خرداد وجود دارد
  سهمیه ۵% امکان قبولی بیشتر در رشته های پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی دارد یا منطقه ۳

  اگر کسی از سهمیه ۵ % استفاده کند در جذب رشته های خاص بومی هم می تواند استفاده کند

  • باسلام. بله سایت ویرایش در تیرماه ۲ یا ۳ روز قبل از روز آزمون باز خواهد شد و می توانید نوع سهمیه را تغییر دهید. برای قبولی در هر رشته ای استفاده از سهمیه پنج درصدی در اولویت است و در جذب رشته های بومی هم بی تاثیر نیست.

   • منظورتون از سهمیه ۵% همون جانبازی زیر ۲۵درصده؟؟
    لطفا توضیح بدین منطقه سه بهتره یا ۵%
    ممنون ازتون

    • با سلام . بله سهمیه های زیر ۲۵ درصدی جانبازی همان ۵ درصد محاسبه می شوند و شما مجاز به انتخاب یکی از سهمیه ها می باشید که به اختیار می توانید هرکدام را که علاقه دارید انتخاب نمایید .

 95. سلام. ایا در این زمان باقیمانده تا روز ازمون ، سازمان سنجش فرصتی دوباره برای ایجاد ویرایش ثبت نام کنکور را می دهد یا خیر؟!

  • باسلام. بله دو یا سه روز قبل از روز آزمون سایت برای ویرایش کارت های ورود به جلسه باز خواهد شد و میتوان اصلاحات لازم را انجام داد.

 96. سلام ممنونم از سایت خوبتون و تشکر از مدیر گرامی ،کد دوازده رقمی مربوط به ایثارگران جهاد کشاورزی ،داخل سایت زده با پیش کد پنجاه و پنج و ده رقم کدملی فرد نیز صدق میکند ،خواستم ببینم همین طوره یا ن ؟تشکر

  • سلام بله تا حدودی صحیح است اما امکان دارد با توجه به شرایط پیش کد تغییر کند. شما برای گرفتن کد صحیح حتما به ارگان مرکزی مربوطه، مراجعه کنید.

 97. سلام خسته نباشید ،زمان ثبت نام کنکور از من کد دوازده رقمی برای سهمیه پنج درصدرو نخواستن ولی تو فرم ثبت نامم زده سهمیه پنج درصدی !الان من جزو سهمیه دار ها هستم یا ن؟لطفا جواب بدید

  • سلام. برای اینکه سهمیه شما لحاظ شود باید کد دوازده رقمی سهمیه را وارد کنید که چون این کار را انجام نداده اید میتوانید در زمان ویرایش یا در زمان انتخاب رشته کد را وارد کنید.

 98. با عرض سلام و خسته نباشید
  زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی یا مشاهده و هم چنین زمان پخش کارت ورود به جلسه رو ممنون میشم بگید

 99. با سلام ببخشید من سهمیه ی فرزند رزمنده ای دارم ولی تو دفترچه ثبت نام زدم منطقه ۲ میتونم عوضش کنم؟؟زمان ویرایشم لطفا بگید….ممنون

  • سلام. در زمان ویرایش در صورت امکان میتوانید کد سهمیه را وارد کنید و در غیر این صورت در زمان انتخاب رشته باید این کار را انجام دهید.

 100. سلام..
  من برای ثبت نام کنکور بجای فرزندرزمنده بسیجی داوطلب زدم فرزند رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح ایا میتونم ویرایشش کنم؟

 101. سلام من موقع ثبت نام قسمت ایثارگران رو فراموش کردم
  میخاستم بدونم میتونم ویرایش کنم ک از سهمیه ایثارگران استفاده کنم؟؟؟
  جواب بدین لطفا

  • سلام. اگر قبل از تحویل کارت ورود به جلسه سایت برای ویرایش باز بشه و قسمت ویرایش سهمیه ها فعال باشه میتونید کد سهمیه خودتون را وارد کنید و در غیر اینصورت در زمان انتخاب رشته میتونید کد سهمیه را وارد کنید.

 102. باسلام.من قبلا ثبت نام کردم ولی چونکه اخر وقت بود نتونستم عکس جدیدمو بار گذاری کنم و متاسفانه عکس یکی دیگر رو جای عکس خودم ارسال کردم وخیال کردم بعدا میتونم عوض کنم ولی متاسفانه الان که خواستم عکس رو عوض کنم ویرایشرنمیکنه به نظرتون باید چکار کن

 103. سلام
  عکسم موقع ثبت نام قدیمی بود الان میتونم تو ویرایش عکس جدید بذارم به جاش؟؟؟

 104. من رشتم علوم انسانی بوده اما کنکور تجربی میخواستم امتحان بدم. موقع ثبت نام اشتباه علوم انسانی رو زدن برام. امکان تصحیح وجود داره؟

 105. سلام من موقع ثبت نام حواسم نبود سال اخذ پبش دانشگاهی رو به جای این که بزنم بین ۹۱و ۹۶ زدم قبل ۹۱الان هیچ جوره نمیتونم درستش کنم چون صفحه قبل از ویرایش اطلاعات اگه گزینه سال اخذ پیش دانشگاهی رو قبل از ۹۱ بزنم و وارد صفحه ویرایش شم بعد ویرایش کنم ۹۲ ثبت نمیکنه اگرم قبلش گزینه بین ۹۱ و ۹۶بزنم هم اصلا پیدا نمیکنه لطفا راهنماییم کنید

 106. من شناسنامه المثنی دارم واسم کوچکم عوض شده بعد از اینکه از فارغ التحصیل شدم الان که برای کنکور ۹۷ ثبت نام کرده ام با همون اسم قبلیم برام ثبت کرده سیستم و نمیشه تغییر بدم .به نظرتون مشکلی برام درست نمی کنه ؟چکار باید بکنم؟

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید