پنجشنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

ویرایش نام نویسی آزمون سنجش استعداد درخشان ششم1400 - 1401
ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

 ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 99 – 1400 از 26 بهمن ماه آغاز شده است و مانند هر سال دانش آموزان زیادی متقاضی شرکت در آن هستند. نام نویسی این آزمون برای ورود به دوره اول متوسطه ، از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان انجام می گیرد. تمامی دانش آموزانی که از این طریق اقدام به ثبت نام می نمایند ، می بایست اطلاعات ثبت نامی خود را صحیح و کامل وارد کنند تا در مراحل مختلف برگزاری آزمون ، اعلام نتایج و … دچار مشکل نشوند. زیرا هر گونه اشتباه در وارد کردن اطلاعات ثبت نامی می تواند عواقب جبران ناپذیری برای داوطلب در پی داشته باشد.

ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که در صورت وجود هرگونه مشکل و خطا در اطلاعات ثبت نامی چه اقدامی باید انجام داد ؟ آیا امکان ویرایش و اصلاح آن ها وجود دارد یا خیر ؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

داوطلبان تا پایان مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، می توانند نسبت به ویرایش برخی از اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

در صورتی که برخی از اطلاعات ثبت نامی دانش آموزان تغییر پیدا کند و یا داوطلبان اطلاعات اولیه خود را اشتباه در سامانه وارد کرده باشند ، می توانند در همان مهلت اولیه ثبت نام و یا در زمان تمدید مهلت نام نویسی ، نسبت به اصلاح اطلاعات وارد شده و ویرایش ثبت نام تیزهوشان ، در مرحله نام نویسی اقدام نمایند.

پس از پایان زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 در سوم اسفند ماه ، مهلت ثبت نام اولیه از سوی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان سه بار تمدید شد. بنابراین تمامی داوطلبان می توانند در بازه های زمانی که در ادامه مقاله ذکر شده اند ، به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه نموده و در صورت نیاز ، به ویرایش برخی از اطلاعات ثبت نامی خود بپردازند.

  • سوم لغایت پنجم اسفند ماه
  • پنجم لغایت هفتم اسفند ماه
  • هفدهم لغایت بیست و یکم اسفند ماه

برای حضور در جلسه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد. بر روی این کارت ، بخشی از اطلاعات شخصی داوطلب که در مرحله ثبت نام وارد می کند ، درج می گردد. در صورتی که اطلاعات درج شده روی کارت ورود به جلسه آزمون ، با اطلاعات حقیقی داوطلب مغایرت داشته باشد ، از حضور داوطلب در جلسه آزمون جلوگیری به عمل خواهد آمد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود ، دقت کافی را به خرج دهید.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

دانش آموزانی که قصد ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود را دارند ، می توانند مطابق راهنمای زیر نسبت به اصلاح و ویرایش آن ها اقدام کنند.

  • وارد سایت azmoon.medu.ir شوید و گزینه ” سمپاد پایه هفتم “ را انتخاب کنید.

مرحله اول ویرایش ثبت نام تیزهوشان ششم

مرحله اول ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

  • در این مرحله ، ” نقش خود و عنوان سازمان “ را مشخص نمایید تا دکمه ” تایید “ فعال گردد و بتوانید وارد صفحه شخصی خود شوید. (نقش خود را دانش آموز و برای عنوان سازمان ، نام مدرسه را انتخاب کنید.)

مرحله سوم ویرایش ثبت نام تیزهوشان ششم

  • پس از ورود به پروفایل کاربری خود ، با صفحه ای به شکل زیر مواجه می شوید که برای ویرایش اطلاعات ثبت شده خود می بایست مطابق تصویر بر روی آیکون زرد رنگ کلیک کنید.

مرحله چهارم ویرایش ثبت نام تیزهوشان ششم

حال می توانید برخی از اطلاعات ثبت نامی خود مانند : نام استان و شهرستان مورد تقاضا و اولویت های انتخابی را ویرایش کرده و تغییر دهید. توجه داشته باشید که امکان ایجاد تغییر در نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، نام و کد مدرسه و استان محل تحصیل و سکونت وجود ندارد. در نهایت ، جهت اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده ، لازم است آن ها را یک بار دیگر چک کرده و سپس روی گزینه ” ذخیره “ کلیک نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدارس تیزهوشان ، مدارس شاهد ، نمونه دولتی و … مانند زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و … می توانید بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره