تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس / ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

ویرایش نام نویسی آزمون سنجش استعداد درخشان ششم
ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

پس از ثبت نام آزمون تیزهوشان شش به هفتم از طریق سامانه نام نویسی سنجش و پذیرش پایه هفتم استعدادهای درخشان ممکن است برخی داوطلبان اطلاعات ثبت نامی خود را به هر دلیلی صحیح وارد نکنند و یا دچار اشتباه شوند که این امر باعث می شود در روند مراحل دیگر با مشکل مواجه شوند و امکان حضور در جلسه آزمون را از دست بدهند.

به همین منظور سازمان استعدادهای درخشان برای جلوگیری از این دسته مشکلات، مهلتی را برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی قرار داده است تا افرادی که در هنگام نام نویسی دچار خطا در اطلاعات و مشخصات خود شده اند، در این فرصت به رفع آن ها بپردازند.

داوطلبان تا پایان مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، می توانند نسبت به ویرایش برخی اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

چنانچه برخی از اطلاعات ثبت نامی دانش آموزان دچار تغییر شود و یا داوطلبان اطلاعات اولیه خود را اشتباه در سامانه وارد کرده باشند، می توانند در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه کرده و نسبت به اصلاح اطلاعات وارد شده و ویرایش ثبت نام تیزهوشان، در همان مرحله نام نویسی اقدام نمایند. چنانچه در این زمان موفق به انجام این امر نشوند، می توانند در مهلت تمدیدی که برای تمامی داوطلبان در نظر گرفته می شود، مشخصات خود را اصلاح کنند. همچنین در زمان اخذ کارت ورود به جلسه نیز امکان ویرایش وجود دارد.

 ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402
عنوان تاریخ
زمان اولیه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 11 الی 25 فروردین ماه 1401
مهلت تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تا 29 فروردین ماه 1401
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  در صورت اعلام، در این جدول قرار خواهد گرفت.

زمان اخذ کارت ورود به جلسه هنوز مشخص نشده و به محض انتشار، در این مقاله و همچنین در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره قرار خواهد گرفت. در صورتی که اطلاعات درج شده روی کارت ورود به جلسه، با حقیقت مغایرت داشته باشد، از حضور داوطلب در جلسه آزمون جلوگیری به عمل خواهد آمد. به همین دلیل بهتر است در زمان ویرایش، بار دیگر اطلاعات خود را بررسی نمایید.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

دانش آموزانی که قصد ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود را دارند، می توانند به صورت الکترونیکی و مطابق راهنمای زیر نسبت به این امر اقدام کنند.

  • وارد سایت azmoon.medu.ir شوید و گزینه “سمپاد پایه هفتم” را انتخاب کنید.
  • “کد ملی و رمز عبور همگام خود” را وارد کنید. (جهت دریافت رمز همگام ثبت نام تیزهوشان، می بایست به مدرسه محل تحصیل داوطلب مراجعه نمایید.)
  • “نقش خود و عنوان سازمان” را مشخص کرده تا دکمه “تایید” فعال گردد و بتوانید وارد صفحه شخصی خود شوید. (نقش خود را دانش آموز و برای عنوان سازمان، نام مدرسه را انتخاب کنید.)
  • برای ویرایش اطلاعات ثبت شده، می بایست روی “آیکون زرد رنگ” کلیک کنید.

اطلاعات قابل ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

در بازه زمانی ثبت نام، مهلت تمدید و دریافت کارت ورود به جلسه می توان برخی از اطلاعات ثبت نامی که شامل نام استان، شهرستان مورد تقاضا و اولویت های انتخابی می باشد را ویرایش کرده و اصلاح کنید. توجه داشته باشید که امکان ایجاد تغییر در نام، نام خانوادگی، کد ملی، نام و کد مدرسه و استان محل تحصیل و سکونت وجود ندارد و برای این نوع ویرایش ها می بایست در زمان مقرر به باجه های رفع نقص استان خود مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدارس تیزهوشان، مانند زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، و زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، می توانید روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

سوالات متداول

1- آیا پس از اتمام مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 امکان ویرایش وجود دارد؟

بله، ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام این مدارس در زمان ثبت نام، تمدید مهلت ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه امکان پذیر می باشد.

2- در چه زمانی ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 امکان پذیر است؟

انجام این فرآیند در زمان ثبت نام و تمدید آن به تاریخ 11 الی 29 فروردین 1401 امکان پذیر می باشد.

3- ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 از چه طریقی انجام می شود؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی azmoon.medu.ir انجام می پذیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج مدارس