9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه کاردانی فنی و حرفه ای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲

نحوه ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402

با توجه به آن که برای برخی از رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی فنی و حرفه ای هیچ آزمونی برگزار نمی شود و داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی خود در کد رشته های مورد نظر گزینش می شوند، بسیاری از متقاضیان اطلاعی از چگونگی نحوه ثبت نام ندارند و ممکن است در زمان تکمیل فرم نام نویسی دچار اشتباهاتی شوند.

با وجود اینکه در انتهای دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 1402، یک فرم پیش نویس ثبت نام قرار داده شده است که می توان با استفاده از آن از اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام آگاه شد، اما برخی از داوطلبان به دلیل عدم بررسی دقیق دفترچه و آگاهی از جزئیات ثبت نام، اطلاعات خود را نادرست ارسال می کنند. از این رو سازمان سنجش آموزش کشور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور فرصتی را برای داوطلبان فراهم می سازد که در صورت تمایل‏ امکان ویرایش فرم ثبت نام برای آن ها وجود داشته باشد.

سازمان سنجش آموزش کشور فرصتی تحت عنوان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای در اختیار داوطلبان به منظور اصلاح اطلاعات نادرست قرار می دهد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402 در بازه های زمانی مشخص شده فرصت خواهند داشت تا اطلاعات نام نویسی خود را از طریق سایت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ویرایش کنند.

یکی از بازه های زمانی مربوط به شروع این فرآیند در زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402 می باشد که از 18 الی 25 تیر ماه صورت می پذیرد. افراد می توانند در این بازه زمانی با وارد شدن به سایت رسمی سازمان سنجش، فرم ثبت نامی خود را اصلاح کنند.

پس از اتمام این مهلت، برخی از متقاضیان به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام و یا دلایل دیگر، موفق به موفق به انجام این فرآیند در موعد مقرر نمی شوند. به همین دلیل سازمان سنجش آموزش کشور زمان دیگری تحت عنوان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

تاکنون اطلاعیه ای درخصوص مهلت مجدد مربوط به این فرایند مشخص نشده است اما هرساله در آخرین روز ثبت نام، زمان دقیق آن مشخص خواهد شد که در صورت انتشار هرگونه اخبار مرتبط با این فرایند، به اطلاع شما خواهیم رساند. همچنین تمامی اطلاعیه های مربوط به کنکور کاردانی فنی و حرفه ای در  کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره بارگزاری خواهد شد.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402

آن دسته از داوطلبانی که برای ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای اطلاعات ناقص ارسال کرده اند، یا داوطلبانی که قصد اعمال تغییر در ترتیب کد رشته های انتخابی خود را دارند، می بایست در زمان تعیین شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و مطابق با مراحل ذیل نسبت به ویرایش موارد لازم اقدام نمایند.

  • ابتدا وارد سایت رسمی سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org شوید.
  • از قسمت راست سایت بر روی “کاردانی فنی و حرفه ای” کلیک کنید.
  • لینک فعال مربوط به “سامانه ثبت نام آزمون دوره های کاردان نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیرانتفاعی سال 1402” را انتخاب نمایید.
  • حال از سمت راست صفحه‏، عبارت “ویرایش اطلاعات نام نویسی” را کلیک کنید.
  • در این مرحله می بایست شماره پرونده و شماره پیگیری ثبت نام را در کادر های مربوطه درج نمایید تا فرم اینترنتی که قبلا تکمیل کرده اید‏، برایتان نمایان شود.

مهم: لازم به ذکر است ویرایش اطلاعات ثبت نام نیازی به خرید مجدد کارت اعتباری ندارد و می توان با همان اطلاعات قبلی، نسبت به اصلاح فرم اقدام کرد اما داوطلبانی که قصد ثبت نام دارند، بایستی ابتدا کارت اعتباری ثبت نام را تهیه نمایند و سپس مراحل ثبت نام خود را آغاز کنند.

 

سوالات متداول

1- آیا می توان اطلاعات ثبت نامی کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲ را ویرایش نمود؟

بله، امکان ویرایش اطلاعات از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org وجود دارد.

2- اطلاعات ثبت نامی کنکور کاردانی فنی و حرفه ای را چگونه می توان ویرایش نمود؟

ویرایش این اطلاعات از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطابق با مراحلی که در این مقاله ذکر شده است امکان پذیر می باشد.

3- به منظور ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور کاردانی فنی و حرفه ای نیاز به خرید مجدد کارت اعتباری می باشد؟

خیر، داوطلبان برای ویرایش اطلاعات ثبت نام نیازی به خرید مجدد کارت اعتباری ندارند و می توانند با همان اطلاعات قبلی، نسبت به اصلاح فرم اقدام کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره