تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99
کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

یکی از راه هایی که داوطلبان می توانند به مقطع کارشناسی ارشد ورود کنند، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می باشد که طی آن متقاضیان در یک آزمون که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد شرکت کرده و در صورت کسب حدنصاب قبولی در آن، می توانند برای نام نویسی در رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور که در دانشگاه محل قبولی ارائه می گردند، اقدامات لازم را انجام دهند.

حضور در هر آزمونی مستلزم رعایت یک سری شرایط بوده و در صورت عدم رعایت این شرایط اجازه شرکت در آزمون از داوطلبان سلب می گردد. مهم ترین نکته ای که متقاضیان می بایست مد نظر داشته باشند، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون می باشد، چرا که در واقع این کارت نشان دهنده ثبت نام داوطلب در آزمون می باشد و در آن اطلاعات مهمی همچون محل برگزاری آزمون، شماره داوطلبی، عکس داوطلب و همچنین زمان و مکان برگزاری آزمون درج شده است.

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور نیز مانند اکثر آزمون ها دارای کارت ورود به جلسه برای شرکت کنندگان می باشد و در موعد مقرر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. در این مطلب می خواهیم به زمان انتشار و نحوه دریافت این کارت بپردازیم.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ضروری می باشد.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

به طور معمول چند روز پیش از زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور، لینک دریافت کارت ورود به جلسه آن در سایت سازمان سنجش برای داوطلبان فعال می گردد. آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سال جاری در 17 بهمن ماه برگزار می گردد و داوطلبان از روز 14 لغایت 16 بهمن ماه می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نسبت به پرینت کارت خود اقدام کنند.

به شرکت کنندگان توصیه می گردد در اولین فرصت کارت خود را دریافت نمایند چرا که در صورت وجود هر گونه اشتباه در مندرجات روی آن و یا مغایرت عکس الصاق شده با چهره داوطلب، بتوان با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل موجود اقدام کرد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

همان طور که قبلا اشاره کردیم، برگزار کننده آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، بنابراین جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود می بایست به سایت این سازمان سنجش مراجعه کنید. مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر پیام نور مطابق مراحل نشان داده شده در راهنمای زیر انجام می شود.

  • به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی موجود در سمت راست سایت، گزینه “پیام نور” را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام فراگیر پیام نور

با ورود به صفحه جدید بر روی لینک “کارت شرکت در آزمون دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه 1399 (نوبت بیست و یکم)” کلیک نمایید.

در این صفحه شما به چهار روش می توانید کارت خود را مشاهده و دریافت نمایید.

روش اول: جستجو بر اساس شماره سریال ثبت نامی

روش دوم: جستجو بر اساس شماره پرونده و کدپیگیری

روش سوم: جستجو بر اساس مشخصات فردی

روش چهارم: جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی

دریافت کارت فراگیر پیام نور

لازم به ذکر است در صورتی که داوطلبان اطلاعات کاربری خود را فراموش کرده باشند، می توانند از طریق  ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی آن ها اقدام کنند.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

با این که قبلا تصمیم به حذف این آزمون و لغو پذیرش در مقطع ارشد فراگیر این دانشگاه گرفته شده بود، اما اطلاعیه اخیری که بر روی سایت دانشگاه پیام نور منتشر شده است، خبر از برگزاری بیست و یکمین نوبت دوره فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد در تاریخ 17 بهمن ماه می دهد.

 داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 مدتی پس از برگزاری آزمون به دنبال اطلاع از زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 99  می باشند. به همین منظور می بایست اخبار مربوطه را از سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور پیگیری نمایند. متقاضیانی که قصد دارند در یکی از رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور پذیرفته شوند می بایست در مهلتی که تا روز آزمون در اختیار دارند، با داشتن برنامه ای اصولی به مطالعه و تلاش برای موفقیت در آن بپردازند. جهت آگاهی از جزئیات بیشتر در این حوزه، لینک های موجود در مطلب را مورد استفاده قرار دهید.

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 چه زمانی منتشر می شود؟

زمان انتشار این کارت تا به حال مشخص نشده است اما شما می توانید برای اطلاع از تاریخ صدور آن در کانال کارشناسی ارشد ایران مشاوره عضو شوید.

2- از طریق کدام سایت می توان به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدام کرد؟

لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در موعد مقرر در سایت سازمان سنجش (sanjesh.org) فعال می گردد.

3- کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر پیام نور حاوی چه اطلاعاتی می باشد؟

اطلاعات ثبت نامی داوطلب به علاوه زمان و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره