سه شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه آزاد / کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان درافت کارت آزمون کارشناسی ارشد آزاد 99
کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

یکی از دانشگاه هایی که داوطلبان می توانند در مقطع کارشناسی ارشد به تحصیل در آن بپردازند دانشگاه آزاد است. با توجه به تصمیمات اتخاذ شده از سال 96 تا کنون آزمون مستقلی برای ورود به این دانشگاه ها برگزار نمی گردد و آزمون ورودی این دانشگاه ها به صورت مشترک با آزمون دانشگاه های سراسری برگزار می شود.

داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اقدام کرده اند می بایست چند روز قبل از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه از الزامات حضور در جلسه آزمون می باشد که به همین دلیل مطالب این مقاله را به زمان و نحوه دریافت کارت اختصاص داده ایم.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد سال تحصیلی 99 چند روز قبل از برگزاری آزمون و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد آزاد 99

همانطور که قبلا اشاره کردیم به دلیل ادغام  آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد ، داوطلبان تنها در یک آزمون شرکت خواهند کرد و به همین منظور فقط یک کارت ورود به جلسه برای آن ها صادر می شود. تمامی داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 99 شرکت کرده اند باید سه روز قبل از شروع آزمون ، نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه داوطلبان در تاریخ مذکور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود. که داوطلبان با در دست داشتن یکی از اطلاعات زیر می توانند کارت خود را مشاهده و پرینت نمایند.

 1. شماره پرونده و شماره سریال
 2. شماره پرونده و کد ملی
 3. شماره پرونده و کد پیگیری
 4. شماره پرونده و شماره داوطلبی

در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99 به نکات زیر توجه کنید

 1. اگر در کارت ورود به جلسه شما ، مغایرتی در بند های نام خانوادگی ، نام  ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، معدل مقطع کاردانی ، تاریخ و موسسه فارغ التحصیلی مقطع کاردانی ، معدل مقطع کارشناسی ، تاریخ و موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی وجود داشت برای اصلاح آن از طریق لینک مربوط حداکثر تا یک روز پیش از زمان برگزاری آزمون به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و برای رفع آن اقدام نمایید.
 2. اگر شما داوطلبی هستید که نسبت به بندهای 3 ، 7 و 13 (جنس ، معلولیت و زبان خارجی) اعتراض دارید باید به باجه های رفع نقص استان مربوطه مراجعه نمایید.  آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99 همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
 3. هیچ گونه تقاضایی در خصوص کد و نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون پذیرفته نمی شود.
 4. اگر در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه متوجه مغایرتی در سهمیه ثبت نامی خود شدید ، برای اعلام مغایرت به سایت سازمان سنجش آموزش کشور (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید تا در صورت تایید سهمیه ارگان مربوطه ، سهمیه مورد نظر بعد از برگزاری آزمون برای شما اعمال گردد.
 5. در صورتی که کارت ورود به جلسه شما فاقد عکس است یا اینکه عکس روی کارت دارای مشکلاتی از قبیل فاقد مهر بودن ، عدم وضوح تصویر و … می باشد باید با در دست داشتن 2 قطعه عکس 4 * 3 ، کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص استان خود مراجعه نمایید. برای اطلاع از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.
 6. آن دسته از داوطلبانی که در مرحله اول ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده اند اما سهمیه آن ها مورد تایید ارگان مربوطه قرار نگرفته است ، بعد از ویرایش اطلاعات ، برای بررسی و مشخص شدن وضعیت سهمیه خود حداکثر دو روز بعد از برگزاری آزمون فرصت دارند به ارگان ذیربط مراجعه کنند. لازم به ذکر است که فقط در صورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوطه ، سهمیه درخواستی اعمال می شود در غیر این صورت گزینش داوطلب به صورت سهمیه آزاد انجام گرفته و اعتراض نسبت به این موضوع قابل قبول نمی باشد.
 7. به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه ، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار برای حضور در جلسه آزمون ضروری می باشد.
 8. درب حوزه های امتحانی راس ساعت 7:30 بسته می شوند و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:00 آغاز می گردد و پس از بسته شدن درب سالن های امتحانی از ورود داوطلبان ممانعت خواهد شد.

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 99 ، 2 و 3 مرداد  اعلام شده است. برای داوطلبانی که در این تاریخ در جلسه آزمون حضور داشته اند کارنامه صادر خواهد شد. برای اطلاع از زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری می توانید بر روی لینک آن کلیک نمایید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره