تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

زمان انتشار کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400
کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

آزمون کارشناسی ارشد گروه های علوم پزشکی هر ساله توسط سازمان سنجش آموزش پزشکی برگزار می گردد. نتایج آزمون فوق در دو نوبت اعلام می شود و پس از انتشار نتایج اولیه و دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده باشند، می بایست فرآیند انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت را به انجام برسانند. پس از پایان زمان انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت، تمامی متقاضیان منتظر اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت می باشند و پس از آن نیز کارنامه نهایی منتشر خواهد شد.

داوطلبان می توانند پس از اعلام نتایج نهایی، نسبت به دریافت کارنامه نهایی خود از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام نمایند.

زمان انتشار کارنامه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت که شامل وضعیت علمی داوطلب بوده و نتایج اولیه در نظر گرفته می شود، در حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون  منتشر خواهد شد. پس از انتخاب رشته، نتایج نهایی یا همان نتایج انتخاب رشته داوطلبان در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر می گردد و پس از آن کارنامه نهایی شرکت کنندگان انتشار می یابد.

معمولا اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و انتشار کارنامه نهایی 1400 حدود یک ماه پس از زمان انتخاب رشته داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام می گردد. اما انتظار می رود با توجه به تاخیر به وجود آمده در برگزاری این آزمون به دلیل شیوع ویروس کرونا، زمان اعلام نتایج نهایی و انتشار کارنامه نهایی به احتمال زیاد با تعویق مواجه شود. در حال حاضر زمان دقیقی به منظور انتشار کارنامه کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 در دسترس نمی باشد اما شما می توانید جهت اطلاع یابی از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته و ارائه کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره عضو شوید.

راهنمای دریافت کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شامل رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر رشته محل می باشد. این نتایج به صورت اینترنتی و مطابق با مراحل زیر قابل دریافت است.

  • ابتدا وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir شوید و از منوی سمت راست بر روی عبارت کارشناسی ارشد و پس از آن نیز، گزینه ارشد را انتخاب نمایید.

مرحله اول مشاهده کارنامه نهایی ارشد وزارت بهداشت

  • در این مرحله، گزینه کارنامه نهایی را انتخاب نمایید.

مرحله دوم مشاهده کارنامه نهایی ارشد وزارت بهداشت

  • با ورود به این صفحه با انتخاب گزینه کارنامه نهایی و وارد نمودن کد رهگیری، می توانید کارنامه نهایی خود را مشاهده و دریافت نمایید.

مرحله سوم مشاهده کارنامه نهایی ارشد وزارت بهداشت

اطلاعات مندرج در کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

همان طور که در عکس زیر مشاهده می فرمایید، کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت حاوی اطلاعاتی از قبیل رتبه داوطلب در سهمیه، بدون سهمیه و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در هر یک از کد رشته ها می باشد.

نمونه ای از کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

هر کارنامه دارای علامت هایی است که به معنی هر یک از آن ها می پردازیم.

  • علامت «*» : نشان دهنده رتبه داوطلب در میان کلیه انتخاب کنندگان این رشته و دانشگاه می باشد.
  • علامت «**» : این نشانه رشته و دانشگاه پذیرفته شده داوطلب را نشان می دهد.
  • علامت «***» : این علامت یعنی شرط پذیرش در سهمیه رزمندگان، داشتن حدنصاب رشته محل و وجود ظرفیت می باشد.

تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت یک فرصت مناسب برای داوطلبانی است که بعد از انتشار نتایج نهایی موفق به پذیرش در دانشگاهی نشده اند. پس از اعلام زمان تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 1400 از سوی سازمان مربوطه، متقاضیان می توانند از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشوز نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400در چه زمانی منتشر خواهد شد؟

در حال حاضر زمان دقیقی در زمینه تاریخ دقیق انتشار کارنامه نهایی در دسترس نمی باشد اما به محض انتشار آن اخبار مربوطه در کانال تلگرام ایران مشاوره منتشر می گردد.

2- کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 از طریق چه سایتی قابل دریافت می باشد؟

پس از مشخص شدن زمان دقیق انتشار، شما می توانید این کارنامه را از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، به آدرس sanjeshp.ir دریافت نمایید.

3- چه اطلاعاتی در کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت وجود دارد؟

کارنامه نهایی ارشد وزارت بهداشت شامل اطلاعاتی در زمینه رتبه داوطلب در سهمیه، رتبه آخرین فرد قبولی و... می باشد که به طور کامل در مقاله ذکر گشته است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد