پنج شنبه , مرداد ۲۵ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی
منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

امروزه تمامی والدین به رشد و تحصیلات فرزندان خود اهمیت بیشتری می دهند. یکی از گزینه های بسیار مناسب برای تحصیل دانش آموزان قبولی در آزمون تیزهوشان و ورود به مراکز آموزشی تیزهوشان می باشد.مدارس تیزهوشان از لحاظ کیفیت تدریس از امکانات بسیار خوبی برخوردار می باشد و از اساتیدی استفاده می کنند که بتواند به خوبی به دانش آموزان آموزش داده و آن ها را برای مقاطع بعدی آماده کند. در آزمون تیزهوشان تمامی دانش آموزان بعد از یک آزمون ورودی وارد مراکز آموزشی تیزهوشان می شوند و طوری که تمامی دانش آموزان از لحاظ هوش سطحشان برابر است و یک فضای رقابتی بسیار عالی برای دانش آموزان ایجاد می کند. بعضی اوقات پیش می آید که دانش آموز استعداد لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان را دارند اما عدم دسترسی به مشاور و یا عدم مطالعه صحیح و یا دسترسی نداشتن به بهترین کتابهای آزمون تیزهوشان باعث می شود تا دانش آموز از این فرصت برای قبولی در بهترین مدارس عقب بماند به همین دلیل ما در این مقاله تصمیم گرفتیم تا در مورد ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و منابع آزمون تیزهوشان ششم و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم .

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

به اطلاع دانش آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان ششم می رسانیم که زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 از اسفند ماه آغاز خواهد شد. به دلیل زیاد بودن شرکت کنندگان آزمون، بعد از اتمام مهلت ثبت نام یک فرصت دوباره برای ثبت نام دانش آموزان داده خواهد شد .دانش آموزان علاقمند به تحصیل در مدارس تیزهوشان در زمان تعیین شده از سوی مراکز ، مهلت خواهند داشت تا جهت شرکت در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان ثبت نام کنند و شرط اصلی  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98  این است که دانش آموز در سال پنجم نمرات خوبی کسب کرده باشد. لازم به ذکر می باشد که اگر در یک یا دو درس نمره خوبی داشته باشد می تواند در این آزمون نیز شرکت کند.برای اطلاع دقیق از ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 طبق روال سال های گذشته در اردیبهشت ماه می باشد. دانش آموزان پایه ششم حتما تا یک هفته قبل از برگزاری آزمون باید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی خود به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه کنند و از کارت ورود به جلسه خود را پرینت تهیه کنند. همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون تیزهوشان الزامی است. نتایج آزمون تیزهوشان معمولا در اواخر و اوایل تیر ماه، اعلام می شود. توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله های کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97 ، منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی را مطالعه کنید.

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

منابع  آزمون تیزهوشان ششم  کاملا از کتاب های درسی پایه ششم ابتدایی طراحی می شود. البته جواب تمام سوالات آزمون تیزهوشان ششم را نمی توان از کتب درسی پیدا کرد و تمام سوالات آزمون تیزهوشان ازکتاب های درسی طراحی نشده است و سوالات آزمون تیزهوشان به بیان غیر کلامی طرح می شود. سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به صورت تستی بوده و به صورت چهار گزینه ای طرح می شود. هر جواب صحیح دارای 3 امتیاز مثبت و هر جواب اشتباه دارای 1 امتیاز منفی است. پس حتما از صحیح بودن پاسخ هایتان اطمینان حاصل کنید. برای اینکه به صورت دقیق با برنامه ریزی، منابع و سوالات آشنا شوید، پیشنهاد می شود که مقاله های  دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 را مطالعه فرمایید.

ضرایب و تعداد سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

نام درس تعداد سوال ضریب
قرآن و تعلیمات دینی و اخلاق 8 2
زبان و ادبیات فارسی  10 2
مطالعات اجتماعی 7 1
تفکر و پژوهش 5 1
علوم تجربی 10 2
ریاضیات 15 3

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

[/box]

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نرم افزار انتخاب رشته انتخاب رشته اختصاصی !