پنج شنبه , مرداد ۲۵ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

 مدارس تیزهوشان از جمله مدارس با محتوای آموزشی بالا می باشد و در زمان ثبت نام دارای شرایط خاصی بوده که تنها واجدین این شرایط می توانند در این آزمون شرکت کنند. دانش آموزان و والدینی که منتظر اعلام نتایج آزمون فرزندان خود هستند باید بدانند بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی مهم ترین موضوع آگاهی از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97  می باشد،علت اهمیت داشتن این موضوع این است که بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ،دانش آموزان باید در مدت کوتاهی اقدام به ثبت نام در مدارس تیزهوشان بکنند. زیرا در صورت تاخیر در ثبت نام  این فرصت از دانش آموز گرفته می شود . پس بنابراین دانش آموزان عزیزی که در انتظار آگاهی یافتن از زمان اعلام نتایج تیزهوشان می باشند این مقاله را به دقت مطالعه کنند و در صورت تمایل می توانند برای اطلاع دقیق از  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 ، دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

در اردیبهشت ماه شاهد برگزاری آزمون تیزهوشان ششم 97 به صورت هماهنگ کشوری بودیم. داوطلبان دقت داشته باشند که یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 خود را که نشان دهنده تکمیل ثبت نام و مجوزی برای حضور در جلسه آزمون می باشد به صورت اینترنتی دریافت کرده و آن را در جلسه آزمون تیزهوشان به همراه داشته باشند. آزمون تیزهوشان ششم به صورت تستی و با سوالات چهار گزینه ای طراحی می شود و هر سوال درست ۳ امتیاز مثبت و هر سوال غلط ۱ امتیاز منفی دارد و اگر پاسخ سوالی را نمی دانید هرگز شانسی به آن سوال پاسخ ندهید. برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام می توانید بر روی دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 ،  منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی لینک کلیک کنید.

 اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 

باتوجه به زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 به اطلاع دانش آموزان میرسانیم که زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97 ششم ابتدایی حدودا یک ماه بعد از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت. کلیه دانش آموزان بلافاصله پس از مشاهده نتایج در صورتی که نمره قبولی را کسب کرده باشند باید به صورت حضوری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند و داوطلبان دقت داشته باشند در صورت عدم حضور در مدت زمان معینی که برای داوطلبان در نظر گرفته شده اقدام به ثبت نام نکنند این فرصت را از دست می دهند. به همین دلیل به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قبولی خود در همین سایت پیگیر باشید یا با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید تا از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97 اطلاع یابید.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 

پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 برخی دانش آموزان و والدینی هستند که نسبت به نتایج آزمون فرزندان خود ناراضی بوده و می خواهند به تراز و رتبه دانش آموز خود اعتراض کنند که در این صورت باید اعتراض خود را در سامانه ثبت کنند. چنانچه دانش آموزان از زمان تعیین شده برای اعتراض خود فاصله بگیرند اعتراض دانش آموز قبول نبوده و به آن رسیدگی نخواهد شد. برای آگاهی از تجدید نظر در نتایج آزمون تیزهوشان ششم داوطلبان می بایست به صورت اینترنتی به مدت 4 روز برای بازدید از  اعتراض نتیجه آزمون خود به سایت مراجعه کنند.

تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

همانطور که می دانید شرط قبولی در مدارس تیزهوشان، قبولی در آزمون تیزهوشان ششم 97 می باشد. در مدارس تیزهوشان در صورتی که ظرفیت خالی در کلاسی موجود باشد از تکمیل ظرفیت برای جایگزینی داوطلبان جدید استفاده می شود و ممکن است در کلاس درسی مدرسه تیزهوشان دانش آموزانی به دلایلی از مدرسه تیزهوشان انصراف بدهند یا اینکه محل سکونت خود را تغییر بدهند که در چنین شرایطی از دانش آموز برای تکمیل ظرفیت این کلاس یک آزمون داخلی از اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار می شود. درصورتی که دانش آموز در این آزمون نمره قبولی را کسب کرده باشد می تواند در مدرسه تیزهوشان که امکان تکمیل ظرفیت را دارد ثبت نام کند. دانش آموزان دقت داشته باشند که پذیرش و برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت در هر شهر متفاوت است. برای آگاهی بیشتر در مورد تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان ششم و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی می توانید عضو کانال تلگرام شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

[/box]

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نرم افزار انتخاب رشته انتخاب رشته اختصاصی !