تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی 99

اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی 99

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آتش نشانی 99
اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی 99

داوطلبان آزمون استخدامی آتش نشانی پس از شرکت در آزمون، منتظر اعلام نتایج آن می باشند. آزمون مذکور طی دو مرحله برگزار می شود و متقاضیانی که موفق به کسب نمره قبولی در مرحله کتبی شده باشند، جهت آزمون عملی و ارائه مدارک معرفی می شوند. پس از برگزاری آزمون، نمرات شرکت کنندگان به تفکیک سوالات عمومی و تخصصی محاسبه و حدنصاب آزمون برابر با 50 درصد بالاترین نمره مکتسبه در آزمون با تاثیر 40 درصد نمره عمومی و 60 درصد نمره تخصصی، در هر یک از مشاغل مندرج در دفترچه آزمون محاسبه شده و مبنای سایر مراحل انتخاب متقاضیان قرار می گیرد.

برگزاری آزمون آتش نشانی به همین جا ختم نمی شود و پذیرفته شدگان این مرحله می بایست تست پزشکی و گزینش را هم جهت استخدام نهایی پشت سر بگذارند. اما تمامی این مراحل بسته به پذیرش متقاضی در آزمون علمی دارد که در آخرین دوره یا همان سال 98، نتایج آن از طریق سایت آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir اعلام شد.

نتایج اولیه آزمون استخدامی آتش نشانی از طریق سامانه جامع ثبت نام آزمون های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران منتشر می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی 99

پس از برگزاری آزمون علمی، افراد به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل که موفق به کسب حدنصاب نمره شده اند و مدارک آنان مورد تایید می باشد، جهت شرکت در آزمون عملی دعوت می شوند. نتایج اولیه آزمون استخدامی آتش نشانی شامل قبولی و یا عدم قبولی داوطلب در آزمون کتبی می باشد.

نمره کل افراد در کارنامه اولیه، صرفا بر اساس اطلاعات ثبت شده توسط خود داوطلب می باشد. با توجه به برگزاری این آزمون در 18 مرداد ماه 98، کارنامه اولیه آن در تاریخ 23 شهریور منتشر شده است و داوطلبان می توانند از این تاریخ با مراجعه به پروفایل خود در سایت مربوطه، نتایج را مشاهده نمایند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی 99

همان طور که اشاره شد، نتایج اولیه آزمون استخدامی آتش نشانی در آخرین دوره یا همان سال 98 از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر شد اما در سال 99 متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی ساکن تهران در زمان مقرر می توانند از طریق سامانه جامع ثبت نام آزمون های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به آدرس azmoon125.tehran.ir نتایج این آزمون را با وارد کردن اطلاعات خواسته شده که شامل کد ملی، کد رهگیری و کد امنیتی مشاهده نمایند.

در صورت فراموشی کد رهگیری می توانید از قسمت “بازیابی کد رهگیری” و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود، این کد را مجددا دریافت کنید. در صورت درج عبارت “شما برای بررسی مدارک معرفی می شوید”، می بایست در زمان و مکان مندرج در کارنامه خود نسبت به ارائه و تکمیل مدارک مورد نیاز اقدام نمایید.

چنانچه در قسمت وضعیت جمله “شما در مرحله تکمیل ظرفیت برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می شوید” درج شده باشد، می بایست در زمان تعیین شده برای اطلاع از زمان و محل بررسی مدارک خود، به وب سایت استانداری استان تهران مراجعه و در زمان و مکان مقرر نسبت به ارائه مدارک خود اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز آزمون استخدامی آتش نشانی 99

داوطلبانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون کتبی شده اند، باید قبل از حضور در آزمون عملی مدارک خود را جهت بررسی ارائه نمانید. مدارکی که لازم است به محل مندرج در کارنامه خود تحویل دهید، به شرح زیر است.

 • یک عدد پوشه گیره دار
 • اصل مدرک یا گواهی موقت تحصیلی (در زمان ثبت نام ) همراه با مهر دانشگاه و کپی از آن
 • اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات آن
 • اصل کارت ملی و کپی پشت و روی آن
 • اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و کپی آن
 • اصل کارت گواهینامه رانندگی و کپی آن
 • اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین
 • اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران 25 درصد
 • اصل مدارک و معرفی نامه از مراجع مربوطه برای مشمولین سهمیه 5 درصد
 • اصل مدرک و معرفی نامه از شهرداری محل خدمت پدر برای مشمولین ماده 48 مندرج در دفترچه ثبت نام استخدامی آتش نشانی
 • ارائه مدرک و مستندات لازم از مراجع زی ربط، برای اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از متقاضیانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارت خانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها، موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آن ها ملزم به ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصاده شده که به طریقی از سوی کمک و بودجه دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت هایی که از تاریخ 22 بهمن سال 57 تحت پوشش آن ها به خدمت مشغول می باشند.

شایان ذکر است مدت حضور داوطلبانه برای رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان آن ها، می بایست مورد تایید یکی از مراجع زیر باشد.

 • معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی شامل مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنف های آزاد و افراد فاقد شغل
 • معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی درمورد جهادگران
 • معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان خود

چند نکته مهم

 • معرفی داوطلبان برای بررسی مدارک به منزله استخدام آن ها نمی باشد.
 • در صورتی که در هر مرحله از آزمون یا جذب مشخص شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعاتی را خلاف واقعیت ارائه داده و یا دارای شرایط مندرج در آگهی نمی باشد، از ادامه مراحل محروم شده و در صورت استخدام، حکم وی باطل می گردد.
 • کلیه متقاضیان موظف اند در زمان و مکان مندرج در کارنامه خود، برای بررسی مدارک مراجعه کنند. عدم مراجعه و تحویل به موقع مدارک، به عنوان انصراف تلقی شده و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.
 • مسوئلیت عدم احراز شرایط مندرج در آگهی و ارائه مدارک ناقص هنگام بررسی مدارک و گزینش، بر عهده متقاضی می باشد.

پس از اتمام بررسی مدارک، دسته از داوطلبانی که در کارنامه آن ها و در بخش وضعیت داوطلب، عبارت “شما برای آزمون عملی معرفی شده اید” درج شده است، می بایست در روز دوشنبه مورخ 29 مهر ماه به پایگاه اطلاع رسانی استانداری استان مربوطه مراجعه و از زمان، مکان و شرایط آزمون عملی مطلع شوند. پذیرفته شدگان پس از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آتش نشانی 99 و در صورت موفقیت در تمامی مراحل آزمون اعم از علمی، عملی و گزینش طبق قوانین و مقررات، به صورت پیمانی استخدام می شوند.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی 99 چه زمانی مشخص خواهد شد؟

زمان برگزاری این مرحله تاکنون مشخص نشده، اما شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره به محض مشخص شدن زمان از آن مطلع شوید.

2- از چه طریقی می توان به مشاهده نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی 99 اقدام کرد؟

شرکت کنندگان می بایست برای مشاهده کارنامه اولیه خود به سایتی که در آن ثبت نام نموده اند به نشانی azmoon125.tehran.ir مراجعه نموده و از پنل کاربری خود به دریافت کارنامه بپردازند.

3- آیا پذیرفته شدن در آزمون کتبی به معنای استخدام در آتش نشانی است؟

خیر. داوطلبان در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی به مصاحبه حضوری دعوت می شوند که لازم است تمامی مراحل آن را با موفقیت پشت سر بگذارند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی