تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97
اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در اول آذر ماه ثبت نام آزمون دکتری آزاد 97  آغاز شد و به دلیل ادغام آزمون دکتری سراسری و آزاد با یکدیگر دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری و آزاد 97 به صورت مشترک منتشر شد.پس از برگزاری آزمون دکتری آزاد 97 و پشت سر گذاشتن این مرحله آنچه که برای داوطلبان اهمیت دارد و بی صبرانه منتظر آن هستند، اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون دکتری آزاد 97 می باشد که در این مقاله علاوه بر توضیح در خصوص اعلام نتایج آزمون دکتری آزاد 97، به دیگر مواردی که برای داوطلبان اهمیت دارد از جمله زمان انتخاب رشته دکتری آزاد 97، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری آزاد 97، زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97 و …پرداخته ایم که پیشنهاد می کنیم جهت آگاهی از موارد ذکر شده مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید.در صورت تمایل می توانید برای آگاهی از شهریه دکتری دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

برای مشاهده نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 می توانید از 27 فروردین ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه و نتایج را مشاهده نمایید. روش مشاهده نتایج به روش زیر می باشد:

1- داوطلبان باید جهت مشاهده نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 باید به سایت sanjesh.org مراجعه کنند. پس از ورود به سایت بر روی لینک کلید نهایی و کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری سال 1397 کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای همچون شکل زیر برای شما باز خواهد شد و شما می توانید با این دو روش که در صفحه زیر مشاهده می نماید نتایج آزمون خود را دریافت کنید.لازم به ذکر است که شماره پرونده و شماره داوطلبی را می توان از روی کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تهیه کرد.

2- کلیه داوطلبان  پس از اینکه در قسمت (وضعیت مجاز به انتخاب رشته در دوره) را مشاهده می کنند می تواند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 ، نسبت به انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد اقدام کنند و منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری باشند. با توجه به اینکه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 و سراسری ادغام شده اند ، آن دسته از داوطلبانی که در کارنامه خود دارای کد دسترسی به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد هستند ، می توانند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 ، به صورت جداگانه در سایت azmoon.org اقدام نمایند.

زمان انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

در صورتی که متقاضیان در جلسه آزمون دکتری حضور داشته اند و برای آن ها کارنامه صادر شده باشد و همچنین در صورت مجاز شدن به انتخاب رشته می توانند در اردیبهشت ماه برای انجام انتخاب رشته دکتری اقدام کنند.ضمن اینکه به دلیل ادغام آزمون دکتری سراسری و آزمون دکتری آزاد با یکدیگر فقط یک آزمون تحت نظر سازمان سنجش برگزار شد و داوطلبانی که در آزمون دکتری شرکت کرده بودند می توانند در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد نیز شرکت نمایند.کارنامه نتایج اولیه دکتری به احتمال زیاد در نیمه دوم فروردین یا نیمه اول اردیبهشت منتشر می شود . در کارنامه اولیه نمره کتبی آزمون داوطلب مشخص می شود.در صورت تمایل می توانید برای مشاوره انتخاب رشته دکتری با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی  ایران مشاوره تماس بگیرید.

 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری آزاد 97

اینکه کدام یک از داوطلبان دعوت به مصاحبه شده اند پس از انجام انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، از طریق سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص می شود .بعد از اینکه تمامی داوطلبان در جلسه مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد شرکت کردند دانشگاه آزاد بر اساس امتیاز مصاحبه و نمره کتبی آزمون ، نمره کل داوطلبان را مشخص می کند.سپس انتخاب های داوطلبان مورد بررسی قرار می گیرد و گزینش داوطلبان با توجه به نمره کل کسب شده در انتخاب هایشان صورت می گیرد.ضمن اینکه نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد در شهریور ماه اعلام خواهد شد.در صورتی که داوطلبان دعوت به مصاحبه شوند می توانند به دانشگاه خود مراجعه و در مصاحبه شرکت نمایند.بنابراین تمامی متقاضیانی که در آزمون دکتری سراسری شرکت کرده اند می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد شرکت کنند و در صورت دعوت نشدن به مصاحبه نیز امکان شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد وجود دارد.در صورت تمایل می توانید برای اطلاع از میزان شهریه دکتری دانشگاه آزاد ، شرایط دکتری بدون آزمون و منابع آزمون دکتری 97 بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره