خانه آزمون استخدامی اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401
اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

افرادی که واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی هستند و تمایل خود را جهت اشتغال در مراکز مربوطه را با حضور در این آزمون اعلام نموده اند، در انتظار دریافت نتایج مرحله اول می باشند. نحوه برگزاری این تست ها به صورت اینترنتی و غیرحضوری بوده و پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401، افرادی که این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشته و امتیاز قابل قبولی کسب کرده باشند جهت انجام مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 معرفی می گردند.

نتایج مذکور، در زمان مقرر، از طریق سایت inre.ir به اطلاع داوطلبان می رسد. باید در نظر داشت، پذیرفته شدن در مرحله اول آزمون استخدامی بخش خصوصی به منزله استخدام قطعی داوطلبان نمی باشد.

لینک مستقیم مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

لینک مستقیم مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی در روز 7 آبان ماه سال 1401 بر روی سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی، صنعتی، تجاری و فناور به نشانی inre.ir منتشر شد.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

نتایج اولیه مربوط به نمرات اکتسابی داوطلبان در آزمون کتبی می باشد که امتیاز آن ها را در هر یک از مراحل نشان می دهد و تعیین کننده این است که چه کسانی به مرحله مصاحبه راه می یابند. کارنامه ششمین دوره آزمون های تخصصی و شخصیت شناسی بخش خصوصی از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی inre.ir در روز 7 آبان ماه 1401 منتشر شد و داوطلبانی که در آن شرکت کرده بودند، می توانند مطابق راهنمایی که در ادامه مطلب ارائه کرده ایم، به مشاهده نتایج بپردازند.

نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

متقاضیان باید در زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 به سایت اختصاصی بخش خصوصی مراجعه نموده و با طی مراحل زیر کارنامه خود را دریافت کنند.

  • به سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی، صنعتی، تجاری و فناور به نشانی inre.ir مراجعه کرده و از سمت چپ صفحه بر روی گزینه “ورود داوطلبان” کلیک نمایید.

مرحله اول اعلام نتایج نهایی آزمون بخش خصوصی 1401

  • در این مرحله با وارد کردن اطلاعات مربوط به “کد ملی” و “رمز عبور” به صفحه کاربری خود وارد شوید. سپس دکمه “ورود” را بفشارید.

  • بر روی گزینه “دریافت کارنامه راهنمای شغلی” کلیک کرده و آن را دریافت نمایید.

پذیرفته شدگان می توانند رزومه خود را از طریق تکمیل سوابق شغلی، تحصیلی، دوره‌های تخصصی و انجام آزمون‌ های شخصیت‌ شناسی جهت ارائه به شرکت ها و سایر ارگان های بخش خصوصی تقویت کنند.

اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

ممکن است برخی از داوطلبان با مشاهده کارنامه خود نسبت به آن معترض باشند که در این صورت می توانند از فرصت مجددی که احتمالا در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت، استفاده کرده و متن اعتراض خود را به همراه مشخصات کامل اعم از نام، نام خانوادگی، کد ملی و با ذکر دلایل منطقی تا پایان مهلت در نظر گرفته شده به نشانی info@inre.ir ارسال نمایند. لازم به ذکر است افراد متقاضی که قصد ثبت اعتراض نسبت به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی را دارند، می بایست تا 14 آبان ماه سال جاری اقدام به ارسال موارد ذکر شده نمایند.

داوطلبان در هنگام مشاهده نتایج اولیه خود می توانند با دریافت کارنامه راهنمای شغلی موجود، از ارزیابی شایستگی های شغلی مختلف انتخابی اطلاع یافته و همچنین از جنبه های متفاوت شخصیتی برای یافتن شغل منطبق بر علاقه مندی و توانایی های خود نیز آگاه شوند.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 چه مانی اعلام می گردد؟

نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی در روز شنبه 7 آبان ماه سال جاری منتشر شده است.

2- از چه طریقی می توان به مشاهده نتایج اولیه آزمون بخش خصوصی پرداخت؟

دریافت این نتایج با مراجعه به سایت اختصاصی آزمون استخدامی بخش خصوصی، صنعتی، تجاری و فناور inre.ir امکان پذیر می باشد.

3- کارنامه راهنمای شغلی آزمون استخدامی بخش خصوصی شامل چه مواردی است؟

این کارنامه شایستگی های شغلی افراد را در مشاغل انتخابی آن ها نشان می دهد و به انتخاب شغل مناسب آن ها کمک می نماید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج کنکور