تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99
اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

استخدام نیروهای مورد نیاز شرکت ها و ارگان های خصوصی، صنعتی، تجاری و فناور از طریق شرکت در یک آزمون کتبی که شامل دو مرحله تست شخصیت شناسی و دانش و مهارت های تخصصی می باشد و نیز مصاحبه حضوری انجام می گیرد. آزمون شخصیت شناسی با بررسی ابعاد و ویژگی های شخصتی متقاضیان به آنان در پیدا کردن شغل مناسب کمک می کند و در بخش دوم نیز سوالات متناسب با هر یک از عناوین شغلی مطرح می گردد. نحوه برگزاری این تست ها به صورت اینترنتی و غیرحضوری بوده و پس از اعلام نتایج اولیه، افرادی که این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشته و امتیاز قابل قبولی کسب کرده باشند جهت انجام مصاحبه به شرکت های بخش خصوصی معرفی می گردند.

پذیرفته شدن در مرحله اول آزمون استخدامی بخش خصوصی به منزله استخدام قطعی داوطلبان نمی باشد.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

نتایج اولیه مربوط به نمرات اکتسابی داوطلبان در آزمون کتبی می باشد که امتیاز آن ها را در هر یک از مراحل نشان می دهد و تعیین کننده این است که چه کسانی به مرحله مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 راه می یابند. کارنامه چهارمین دوره آزمون های تخصصی و شخصیت شناسی بخش خصوصی در تاریخ 1 آذر ماه 99 منتشر شد و داوطلبانی که در آن شرکت کرده بودند می توانند با مراجعه به سایت آزمون بخش خصوصی شرکت های صنعتی، تجاری و فناور به نشانی inre.ir مطابق راهنمایی که در ادامه مطلب ارائه کرده ایم، به مشاهده نتایج اقدام کنند.

نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

با توجه به دوره های اخیر برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی، نتایج اولیه شامل کارنامه تفضیلی ارزیابی ویژگی های شخصیتی و راهنمای شغلی شرکت کنندگان می باشد که به صورت اینترنتی در اختیار آنان قرار می گیرد. این راهنمای شغلی شایستگی های شغلی داوطلب را در مشاغلی که انتخاب کرده است به او نشان می دهد و به این ترتیب فرد را به سمت یافتن شغل متناسب با شخصیت وی رهنمون می شود. متقاضیان باید در زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 به سایت اختصاصی بخش خصوصی مراجعه نموده و با طی مراحل زیر کارنامه خود را دریافت کنند.

  • به سایت آزمون استخدامی بخشخصوصی، صنعتی، تجاری و فناور به نشانی inre.ir مراجعه کرده و از سمت چپ صفحه بر روی گزینه “ورود داوطلبان” کلیک نمایید.

مرحله اول مشاهده نتایج آزمون بخش خصوصی 99

  • در این مرحله با وارد کردن اطلاعات مربوط به “کد ملی” و “رمز عبور” به صفحه کاربری خود وارد شوید.

مرحله دوم مشاهده نتایج آزمون بخش خصوصی 99

  • بر روی گزینه “دریافت کارنامه راهنمای شغلی” کلیک کرده و آن را دریافت نمایید.

پذیرفته شدگان می توانند رزومه خود را از طریق تکمیل سوابق شغلی، تحصیلی، دوره‌های تخصصی و انجام آزمون‌های شخصیت‌شناسی جهت ارائه به شرکت ها و سایر ارگان های بخش خصوصی تقویت کنند.

ممکن است برخی از داوطلبان با مشاهده کارنامه خود نسبت به آن معترض باشند که در این صورت می توانند از فرصت 14 روزه ای که به همین منظور در اختیار آن ها قرار گرفته است استفاده کرده و  متن اعتراض خود را به همراه مشخصات کامل اعم از نام، نام خانوادگی، کد ملی و با ذکر دلایل منطقی تا پایان وقت اداری روز 15 آذر ماه به نشانی [email protected] ارسال نمایید.

علاوه بر آزمون بخش خصوصی ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نیز یک گزینه مناسب برای افراد جویای کار می باشد. هر ساله سازمان های زیادی از طریق این آزمون نیروی مورد نیاز خود را استخدام می کنند. شما می توانید برای کسب اطلاعات در این خصوص بر روی لینک فوق کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 چه مانی اعلام می گردد؟

این نتایج در روز شنبه 1 آذر ماه 99 منتشر شد.

2- از چه طریقی می توان به مشاهده نتایج اولیه آزمون بخش خصوصی 99 اقدام کرد؟

دریافت این نتایج با مراجعه به سایت inre.ir امکان پذیر می باشد.

3- کارنامه راهنمای شغلی آزمون استخدامی بخش خصوصی شامل چه مواردی است؟

این کارنامه شایستگی های شغلی افراد را در مشاغل انتخابی آن ها نشان می دهد و به انتخاب شغل مناسب آن ها کمک می نماید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی