تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

راهنمای تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش 1401
تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

پس از اعلام نتایج استخدامی آموزش و پرورش 1401 داوطلبان می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کنند. افرادی که در موعد مقرر موفق به ارسال مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نشده اند و یا قبل و بعد از مصاحبه، انصراف خود را اعلام کرده باشند، درصورت وجود ظرفیت های خالی در رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانند از فرصت تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش استفاده نمایند که که در ادامه جزئیات مربوط به آن ذکر شده اند.

اطلاعیه مربوط به تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

زمان برگزاری تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

همان طور که می دانید، نتایج افرادی که ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 را مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش انجام داده و در آن شرکت کرده اند، در زمان مقرر اعلام می گردد و پس از آن داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت وزارت آموزش و پرورش و پورتال مربوط به استان خود، اقدامات لازم جهت بررسی مدارک را انجام دهند.

چنانچه افراد در مهلت تعیین شده، به انجام اقدامات لازم نپردازند و نیروی مورد نیاز آموزش و پرورش نیز تکمیل نشود، فرآیندی با عنوان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش اجرا می گردد که سایر داوطلبان واجد شرایط می توانند مستندات لازم را جهت بررسی ارسال کنند.

در حال حاضر زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 مشخص نشده است. در صورت انتشار اطلاعیه ای در این باره از سوی سایت رسمی سازمان سنجش، این مقاله بروز خواهد شد. همچنین شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره، در اسرع وقت از تاریخ آن باخبر شوید.

داوطلبان می توانند پس از شرکت در این مرحله، در زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش از وضعیت قبولی خود آگاه شده و در زمان بندی اعلام شده جهت تشکیل پرونده‏، بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه به آدرسی که از سوی سایت برگزار کننده اعلام می گردد، مراجعه کنند.

نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

چنانچه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مرحله بررسی مدارک و یا پس از زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، به هر دلیلی انصراف خود را از ادامه سایر مراحل اعلام کنند و ظرفیت این ارگان نیز تکمیل نشده باشد، بسته به تصمیم وزارت آموزش و پرورش امکانی فراهم می شود تا داوطلبان واجد شرایطی که در سری قبل نتوانستند به مراحل بررسی مدارک و مصاحبه راه یابند، شانس خود را مجددا برای پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش امتحان کنند.

به احتمال زیاد برپایی این روند به صورت اینترنتی خواهد بود و تمامی جزئیات لازم پیرامون نحوه اجرای این مرحله از آزمون استخدامی آموزش و پرورش، از طریق سایت ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش به نشانی sanjesh.org اعلام می شود.

عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف او از ادامه مراحل استخدام می ‌باشد و حق اعتراض نخواهد داشت. تمامی معرفی‌ شدگان رشته‌ های شغلی وزارت آموزش و پرورش در مرحله تکمیل ظرفیت می‌بایست با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه از زمان و مکان حضور خود برای بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند. در نهایت جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نتایج تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش 1401 بر روی لینک آن کلیک کنید.

ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 که به دنبال اطلاع از ظرفیت پذیرش این آزمون هستند، باید بدانند، اطلاعات مربوط به تعداد نفرات شرکت کننده در این آزمون، هرسال توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق دفترچه راهنمای این آزمون به اطلاع متقاضیان می رسد.

لازم به ذکر است، آزمون استخدامی آموزش پرورش در تمام استان های کشور برگزار می شود که اطلاعات مربوط به ظرفیت پذیرش هر یک از شهر ها نیز در دفترچه راهنمای مربوطه درج شده است.

شهر های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش 

استان های آزمون استخدامی آموزش و پرورش 
آذربایجان غربی ایلام قم کرمانشاه
آذربایجان شرقی کرمان گلستان کردستان
زنجان یزد کهگیلویه و بویر احمد لرستان
اردبیل هرمزگان خراسان جنوبی مرکزی
اصفهان سیستان و بلوچستان خراسان شمالی تهران
چهار محال و بختیاری فارس خراسان رضوی گیلان
خوزستان بوشهر همدان سمنان
البرز قزوین مازندارن

 

سوالات متداول

1- مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 چه زمانی انجام می شود؟

در صورت عدم تامین نیروی مورد نیاز، این مرحله پس از اعلام نتایج نهایی برگزار می شود.

2- فرآیند ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش چگونه صورت می گیرد؟

در صورت برگزاری این مرحله، انتظار می رود این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت sanjesh.org انجام می شود.

3- آیا امکان برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 وجود دارد؟

بله، مطابق با اعلام وزارت آموزش و پرورش، مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 برگزار خواهد شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۴ نظر

  1. ثبت نام تکمیل ظرفیت آموزش و پرورش چه زمانی است؟

  2. باسلام ایا تکمیل ظرفیت کسانی که با اختلاف ۱ نمره قبول نشدن امیدی هست ماروهم بگیرن

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی