دوشنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در بازه زمانی 23 الی 31 اردیبهشت ماه سال جاری انجام شد و در تاریخ 97/4/15 با مجموع 427 هزار و 701 داوطلب در سراسر کشور برگزار شد و در کمتر از یک ماه در تاریخ هفتم مرداد ماه، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش کشور اعلام شد و در نهایت ازافرادی که حد نصاب لازم را کسب کرده بودند، جهت انجام مصاحبه دعوت شد. مصاحبه از تاریخ 13 مرداد آغاز و تا شهریور ماه ادامه یافت. نتایج مصاحبه مهر ماه اعلام خواهد شد. از آن حا که در دوره های قبلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش داوطلبان پس از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس حاصل می کردند تا اطلاعات لازم را در رابطه با تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش کسب نمایند، تصمیم گرفتیم با اختصاص این مطلب به ” تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش ” اطلاعاتی همچون زمان تکمیل ظرفیت و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در اختیار شما داوطلبان گرامی قرار دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

اطلاعیه ی مربوط به تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

نحوه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

همانطور که مستحضر هستید، صرف کسب نمره لازم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دعوت به مصاحبه، به معنای پذیرش نهایی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیست بلکه داوطلبانی که حد نصاب لازم را کسب کرده اند، می بایست در مرحله بعدی گزینش یعنی در مصاحبه نیز شرکت نمایند. چنانچه داوطلبانی در مصاحبه شرکت کرده و پذیرفته شوند ولی به هر دلیلی از ادامه مراحل پذیرش منصرف شوند، سازمان سنجش اطلاعیه ای را مبنی بر تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر خواهد کرد. پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی در جریان آخرین اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 قرار بگیرید.

زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد، نتایج آزمون علمی استخدامی آمورش و پرورش هفتم مرداد ماه اعلام شد و اسامی افرادی که حد نصاب لازم را کسب کرده بودند، از طریق سایت سنجش منتشر و از آن ها جهت شرکت در مصاحبه دعوت به عمل آمد. حال داوطلبان با مشاوران مرکز ایران مشاوره برقرار می کنند تا از زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 مطلع گردند، در پاسخ به این سوال متداول لازم به ذکر است که در حال حاضر زمان دقیق تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع حتما از طریق سایت و کانال تلگرامی ایران مشاوره، اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

نکات مهم در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  1. عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
  2. تمامی معرفی‌ شدگان رشته‌ های شغلی وزارت آموزش و پرورش در مرحله تکمیل ظرفیت می‌بایست با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط (مندرج در این اطلاعیه) از زمان و مکان حضور خود برای بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند.
  3. عواقب ناشی از عدم رعایت دقیق شرایط و ضوابط اعلام شده یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره