خانه تیزهوشان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان برخوار 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان برخوار 97 – 98

آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان برخوار 97 – 98

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 - 97
آزمون تیزهوشان 98 – 97
 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان برخوار 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

بسیار خرسندیم که شما دانش آموزان تیزهوش و پرتلاش تصمیم گرفته اید تا در این آزمون شرکت کنید. لازمه ی پیروزی در این آزمون بزرگ در ابتدا امید به خدا و سپس تلاش و کوشش خودتان و در کنار این ها استفاده از راهنمایی های مشاوران خبره ی مرکز ایران مشاوره می باشد. همانطور که می دانید دانش آموزان زیادی داوطلب شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هستند و همین تعداد زیاد متقاضیان و در عین حال پذیرش کم این مدارس، باعث بوجود آمدن یک آزمون رقابتی بزرگ بین دانش آموزان شده است. ما قصد داریم در این مقاله به موضوعاتی ثبت نام آزمون تیزهوشان ، شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم و نهم، منابع سوالات آزمون تیزهوشان ششم و نهم و  زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 شهرستان برخوار بپردازیم بنابراین پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 برخوار 

سال های گذشته ثبت نام آزمون تیزهوشان در بهمن ماه انجام می گرفت بنابراین به احتمال زیاد ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 طبق روال سال های گذشته از اواخر بهمن ماه آغاز خواهد شد. ثبت نام به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام می شود. برای ثبت نام بایستی به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کنید و مراحل ثبت نام را با وارد کردن اطلاعات شخصی و تحصیلی به انجام برسانید.  اگر هنگام ثبت نام با مشکل مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره  تماس بگیرید مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود و یا می توانید از مشاوران مرکز ایران مشاوره  بخواهید ثبت نام شما را انجام دهند. به محض دریافت زمان دقیق ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 در سایت و کانال تلگرامی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم و نهم 97 – 98 برخوار

فقط دانش آموزانی مجاز به ثبت نام در آزمون تیزهوشان خواهند بود که شرایط ذکر شده در دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را داشته باشند. از جمله شرایط عمومی برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم و نهم  این است که دانش آموز باید تابعیت ایرانی داشته باشد. ( البته دانش آموزانی که تابعیت ایرانی ندارند هم می توانند با شرایط خاص ثبت نام و در آزمون شرکت کنند. )

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 برخوار :

دانش آموزانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم ثبت نام کنند می بایست در پایه ششم مشغول به تحصیل باشند و همچنین بایستی همه نمرات پایه پنجم ابتدایی آنها خیلی خوب و یا یک درس خوب و در سایر درس ها خیلی خوب باشد تا مجاز به ثبت نام در آزمون شوند.

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم 97 – 98 برخوار :

از جمله شرایط اختصاصی برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم این است که دانش آموز بایستی در پایه نهم مشغول به تحصیل باشد و معدل پایه هشتم داوطلب بالای 19 باشد.

منابع سوالات آزمون تیزهوشان ششم و نهم 97 – 98 برخوار

سوالات در آزمون تیزهوشان به دو دسته ی استعداد تحصیلی و تحلیلی تقسیم می شود که منبع سوالات تحصیلی کتاب درسی است ولی منبع سوالات تحلیلی خارج از کتاب درسی می باشد و برای سنجش اطلاعات عمومی دانش آموزان است.

منابع سوالات آزمون تیزهوشان ششم

قرآن و هدیه های آسمانی با 8 سوال و ضریب 2
ادبیات فارسی با 10 سوال و ضریب 2 
مطالعا اجتماعی با 7 سوال و ضریب 1
تفکر و پژوهش با 5 سوال و ضریب 1
علوم تجربی با 10 سوال و ضریب 2
ریاضی با 15 سوال و ضریب 2

منابع سوالات آزمون تیزهوشان نهم 

قرآن و تعلیمات دینی با 8 سوال و ضریب 2
ادبیات فارسی با 15 سوال و ضریب 2
ریاضی با 20 سوال و ضریب 3
مطالعات اجتماعی با 15 سوال و ضریب 1
علوم تجربی با 17 سوال و ضریب 2

نکات مهم برای موفقیت در آزمون تیزهوشان 

1 – با تست زدن زیاد و توجه به زمان، مدیریت زمان را یاد بگیرید تا سر جلسه ی آزمون با مشکل مواجه نشوید.

2 – گاهی ممکن است هنگام پاسخ دادن به یک سوال به یکباره همه چیز از یادمان برود اگر سر جلسه ی آزمون این مشکل برای شما هم بوجود آمد بدون دستپاچگی و استرس یک نفس عمیق بکشید و سراغ سوال بعدی بروید و در انتهای آزمون به سراغ آن سوال برگردید و درموردش فکر کنید و زمان را بخاطر یک سوال از دست ندهید.

3 – تا آخرین لحظه سر جلسه بنشینید حتی اگر زودتر از زمان تعیین شده به سوالات پاسخ دادیدحتما یکبار دیگر سوالات را بخوانید و جواب ها را بررسی کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 حدودا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون منتشر می شود. برای دریافت کارت ورود به جلسه می بایست به سایت  ثبت نام مدارس تیزهوشان به نشانی Azmoon.medu.ir مراجعه کنید و نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایید. پس از ورود به سایت  باید اطلاعات خواسته شده مانند، کد ملی دانش آموز را در قسمت نام کاربری و شماره سریال شناسنامه دانش آموز را به عنوان رمز عبور در کادر رمز عبور وارد کنید تا وارد پروفایل شخصی داوطلب شوید. سپس بر روی آیکون دریافت کارت ورود به جلسه کلیک و یک پرینت از آن دریافت نمایید. هنگام دریافت کارت ممکن است متوجه اشکالاتی در اطلاعات شخصی و یا تحصیلی مندرج در کارت شوید که قبل از فرا رسیدن زمان برگزاری آزمون باید برای رفع این اشکالات اقدام کنید. درضمن توجه داشته باشید که همراه داشتن کارت در زمان برگزاری آزمون الزامی می باشد وگرنه از ورود داوطلب به محل برگزاری آزمون ممانعت خواهد شد. در ضمن آدرس محل برگزاری آزمون نیز بر روی کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان درج گردیده است. پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ، منابع آزمون تیزهوشان نهم و همچنین برنامه ریزی آزمون تیزهوشان کلیک کنید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98 برخوار 

آزمون تیزهوشان 97 – 98 در اردیبهشت ماه 97 برگزار خواهد شد و همانطور که در بالا اشاره کردیم یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون باید با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام نمایید. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98 نیز به احتمال زیاد همچون سال های گذشته اوایل تیر ماه خواهد بود که از طریق، سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان اعلام می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97 می توانید روی لینک کلیک نمایید و مقاله ی مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97 را مشاهده نمایید. زمان دقیق برگزاری و اعلام نتایج را به محض دریافت در سایت و کانال ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهیم کرد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان برخوار 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد