خانه پذیرش بدون کنکور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور خوزستان
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401

دانشگاه پیام نور در دو نوبت مهر و بهمن ماه به پذیرش داوطلبان به صورت بدون کنکور اقدام می کند. افراد واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور باید پس از مطالعه دفترچه راهنما در زمان مقرر اقدامات لازم را به انجام برسانند. دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. لیست رشته ها، ظرفیت پذیرش، دانشگاه ها و هر آن چه که داوطلبان در این راستا به آن نیاز دارند، در این دستورالعمل درج می شود.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان، فقط در دوره کارشناسی پیوسته ارائه می شوند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401

داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در مرحله بدون کنکور دانشگاه پیام نور را دارند، باید در زمان اعلام شده توسط سایت سازمان سنجش اقدامات لازم را در این راستا به انجام برسانند. به دلیل این که پذیرش بدون آزمون در دو نیمسال مهر و بهمن ماه صورت می گیرد، برای هر کدام زمان بندی متفاوتی در نظر گرفته می شود. در ادامه مطلب، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای هر دو نیمسال را ذکر کرده ایم.

زمان ثبت نام نیمسال اول (مهر ماه)

انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری از جمله دانشگاه پیام نور مطابق با بازه زمانی تعیین شده از سوی سایت سازمان سنجش است. در ادامه مطلب، زمان نام نویسی در این پذیرش را برای نیمسال اول تحصیلی 1401 ذکر کرده ایم. البته افرادی که نتوانستند انتخاب رشته کنند و یا از فرآیند جا مانده اند، در فرصت تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور می توانند اقدام کنند.

زمانبندی ثبت نام بدون کنکور مهر ماه دانشگاه سراسری 1401
نوع ثبت نامزمان اولیهتمدید مهلت
افرادی که در کنکور سراسری ثبت نام کرده اند17 تا 22 مرداد ماهتا 24 مرداد ماه
افرادی که در کنکور سراسری ثبت نام نکرده اند18 تا 23 مرداد ماه24 مرداد ماه تا 6 شهریور ماه

نکته 1: اگر داوطلبی در هر دو فرآیند شرکت کند، پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ایشان باطل شده و هزینه پرداختی نیز بر نمی گردد.

نکته 2: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در نیمسال مهر ماه 1401 به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

نکته 3: افراد واجد شرایط ثبت نام در این مرحله، می توانند 100 کد رشته محل را انتخاب نمایند.

زمان ثبت نام نیمسال دوم (بهمن ماه)

مطابق آنچه که انتظار می رفت دانشگاه پیام نور برای نیمسال دوم نیز اقدام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه کرده است. در نتیجه علاقه مندان می توانند مانند نیمسال اول با مراجعه به سایت sanjesh.org و در بازه 30 آذر الی 10 دی 1401 در واحد دانشگاهی دلخواه خود نام نویسی نمایند. علاوه بر زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 1401 که پیش تر گفته شد، امکان تعیین بازه مهلت مجدد نیز وجود دارد. در صورت انتشار اخباری در این زمینه، اطلاعیه مربوطه در کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره قرار خواهد گرفت.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401

تمامی متقاضیان واجد شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و نام نویسی خود را به انجام برسانند. البته انتخاب رشته و ثبت نام نیمسال مهر ماه به صورت اینترنتی می باشد اما برای نیمسال بهمن ماه ممکن است، به شکل حضوری صورت گیرد. داوطلبانی که ثبت نام کنکور سراسری را انجام داده اند، نیازی به پرداخت هزینه ندارند و می توانند مراحلی که در ادامه ذکر شده بدون واریز هیچ مبلغی به پایان برسانند. اما کسانی که در کنکور نام نویسی نکرده اند، باید در ابتدا هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 را بپردازند و کارت اعتباری خریداری کنند.

 • در ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و بخش “سراسری” را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

 • بر روی لینک فعال “سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال 1401 (مخصوص داوطلبانی که در آزمون ثبت نام ننموده اند.)” کلیک نمایید.

مرحله دوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

 • از قسمت راست صفحه گزینه “خرید کارت اعتباری” را برگزینید.

مرحله سوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

 • دکمه “سریال سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال 1401” را بفشارید و سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک نمایید.

مرحله چهارم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

 • اکنون اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مشخص شده در صفحه پیش رو درج کرده و بعد از انتخاب درگاه پرداخت مورد نظر، بر روی عبارت “تایید و ادامه” کلیک کنید.

مرحله پنجم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 • کد پیگیری پرداختی که سایت صادر نموده را یادداشت کرده و بعد از مطالعه قوانین و فعال کردن تیک مربوطه، گزینه “ادامه روند پرداخت” را انتخاب نمایید.

مرحله ششم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

 •  اطلاعات کارت بانکی خود را در کادر های مربوطه درج کنید و کلید “پرداخت” را بفشارید.

مرحله هفتم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 • سپس به صفحه سوم ثبت نام بازگردید و بر روی گزینه “ثبت نام جدید” کلیک نمایید.

مرحله هشتم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 • در این مرحله سریال ثبت نام خریداری شده را جهت آغاز فرآیند نام نویسی در بخش های مربوطه وارد کنید و پس از فعال نمودن عبارت موجود، در آخر کلید تایید را بفشارید.

نهمین مرحله از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

پس از طی مراحل فوق به صفحه کاربری منتقل شده و یک فرم را مشاهده خواهید کرد. در این فرم باید اطلاعات و کد رشته محل های انتخابی خود را درج کنید. نهایتا یک پرینت از کد پیگیری 16 رقمی و شماره پرونده 7 رقمی خود تهیه کرده و آن را تا پایان مراحل پذیرش نگه دارید.

همچنین لازم به ذکر است کسانی که در کنکور ثبت نام نموده و می خواهند در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند، می بایست وارد لینک انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 شده و بدون پرداخت هزینه به انتخاب رشته بپردازند.

 انتخاب رشته کنکور سراسری

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401

ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور مستلزم داشتن شرایطی است. در صورتی که داوطلب از شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور برخوردار نباشد، نمی تواند نام نویسی کند و یا در هر مرحله از پذیرش که باشد، قبولی ایشان لغو می شود. این شرایط به 2 دسته عمومی و اختصاصی تقسیم شده که تمامی آن ها با ذکر جزئیات در دفترچه راهنما و ادامه مطلب ذکر شده اند.

شرایط عمومی

 • اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی
 • نداشتن سابقه دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم داشتن خوزستاند اخلاقی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر

شرایط اختصاصی

 • دارا بودن یکی از مدارک دیپلم نظام آموزشی جدید، کاردانی، دیپلم نظام قدیم، پیش دانشگاهی
 • داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کاردانش نظام قدیم می باشند، در صورتی که دارای مدرک کاردانی یا پیش دانشگاهی باشند می توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را انجام دهند.
 • داوطلبان نباید دانشجوی دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی باشند.
 • دانشجویان دوره های غیر روزانه (در صورت عدم وجود مشکل نظام وظیفه برای داوطلبان آقا) مجاز به ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری 1401 بدون انصراف از تحصیل می باشند. (این دسته از شرکت کنندگان می بایست در صورت قبولی در آزمون، از رشته محل قبلی خود انصراف قطعی دهند و گواهی آن را به واحد دانشگاهی جدید ارائه نمایند.
 • داوطلبانی که در مقطع کاردانی در حال تحصیل می باشند، جهت ثبت نام در آمون، نیازی به انصراف از تحصیل ندارند.
 • شرکت کنندگان نباید تعهد به خدمت به هیچ یک از ارگان ها یا دستگاه هایی اجرایی، تعهدات سهمیه بومی یا سهمیه مناطق محروم داشته باشند.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در نوبت مهر ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد که علاقه مندان می بایست با تکمیل فرم تقاضانامه و وارد نمودن اطلاعات تحصیلی و شناسنامه ای خود نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور، اقدام نمایند.

به منظور تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی و درج کدرشته هایی که از دفترچه راهنمای مربوطه استخراج کرده اید، لازم است پس از پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری و دریافت کد پیگیری پرداخت، فایل اسکن شده عکس پرسنلی خود را مطابق با مشخصات زیر در سامانه بارگذاری نمایید.

ویژگی های عکس مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401
عکس 4*3 یا 4*6 داوطلب مربوط به سال جاریدارای فرمت JPG
عکس رنگی و دارای پس زمینه سفیددارای حجم حداکثر 70 کیلوبایت
نداشتن حاشیه زائد و واضح و مشخص بودنفاقد اثر مهر ، منگنه و یا هر گونه لکه
داشتن اندازه حقل 300*200 پیکسل و حداکثدار 400*300 پیکسل—-

توجه داشته باشید که تهیه اسکن از روی کارت های شناسایی از جمله کارت ملی، شناسنامه و… قابل قبول نمی باشد و متقاضیان بایستی از اصل عکس خود اسکن تهیه نموده و فایل آن را در سامانه ارسال کنند. عکس خواهران نیز می بایست با حجاب کامل بوده و صورت آن ها مشخص باشد. شایان ذکر است در صورت ارسال عکس اشتباه، ثبت نام و انتخاب رشته داوطلب باطل خواهد شد، بنابراین هنگام ارسال مدارک (به ویژه اگر ثبت نام شما در کافی نت انجام می شود) نهایت دقت را به کار ببرید.

دقت کنید که به هنگام ثبت نام اینترنتی لازم است مدارکی همچون اطلاعات تحصیلی شامل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی (برای داوطلبان نطام قدیم) محل و زمان فارغ التحصیلی و…، اطلاعات فردی مثل شماره ملی، آدرس و شماره تلفن محل زندگی و… را برای تکمیل فرم های اینترنتی موجود همراه داشته باشید.

همچنین برای مرحله مراجعه حضوری ثبت نام مهر ماه و بهمن ماه همراه داشتن مدارک زیر ضروری می باشد.

مدارک ثبت نام حضوری بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401
دیپلم نظام جدید یا اصل و کپی از آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات (دیپلم، پیش دانشگاهی، کاردانی)
اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
کارت معافیت و یا پایان خدمت برای آقایان (یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آقایان را با توجه به قوانین و مقررات مربوطه مشخص نماید.)
6 قطعه عکس 4×3

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401

با توجه به این که دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های شهریه پرداز می باشد هر ساله نرخ معینی به میزان 10 الی 15 درصد به میزان آن افزوده شده و دانجویان جهت تحصیل ملزم به پرداخت آن می باشند.

داوطلبانی که اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور می نمایند، در مقطع کارشناسی پذیرفته می شوند و تعداد 8 نیمسال تحصیلی می بایست نسبت به پرداخت شهریه اقدام کنند.

میزان شهریه دانشگاه دانشگاه پیام نور 1401
رشته های علوم انسانیرشته های فنی مهندسیرشته های علوم پایهرشته های هنر
حدود 2/000/000 الی 2/500/000 تومانحدود 2/500/000 الی 3/000/000 تومانحدود 2/100/000 الی 3/200/000 تومانحدود 2/100/000 الی 2/450/000 تومان

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری از جمله دانشگاه پیام نور از طریق دفترچه راهنمای آن به اطلاع علاقه مندان می رسد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org این دفترچه را دانلود کنند. دانشگاه پیام نور استان خوزستان دارای واحدها و مراکزی است که در شهرستان های آن مستقرند که در ادامه لیست رشته های این واحدها را ذکر کرده ایم. رشته های درج شده در جدول زیر، برای هر دو نیمسال تحصیلی اول (مهر) و دوم (بهمن) ارائه شده است.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور خوزستان 1401
اروند
علوم کامپیوترمهندسی صنایعمهندسی کامپیوترمهندسی نفت
زیست شناسی سلولی و مولکولیشیمی کاربردیشیمی محضبرنامه ریزی اجتماعی و تعاون
تاریخجامعه شناسیحسابداریحقوق
روانشناسیروزنامه نگاریزبان و ادبیات عربیزبان و ادبیات فارسی
علوم تربیتیعلوم سیاسیعلوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامی
مدیریت بازرگانیمدیریت دولتیمدیریت صنعتیزبان و ادبیات انگلیسی
مترجمی زبان انگلیسی
اهواز
آمارریاضیات و کاربردهاعلوم کامپیوترفیزیک
مهندسی برقمهندسی بهره برداری راه آهنمهندسی پزشکیمهندسی شهرسازی
مهندسی شیمیمهندسی صنایعمهندسی عمرانمهندسی کامپیوتر
مهندسی معماریمهندسی مکانیکمهندسی مواد و متالورژیمهندسی نفت
زمین شناسیزیست شناسی سلولی و مولکولیزیست شناسی گیاهیشیمی کاربردی
شیمی محضعلوم و مهندسی صنایع غذاییعلوم و مهندسی محیط زیستمهندسی اقتصاد کشاورزی
مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی پایدارمهندسی علوم دامیادیان و عرفاناقتصاد
برنامه ریزی اجتماعی و تعاونتاریختاریخ و تمدن ملل اسلامیجامعه شناسی
جغرافیاروابط عمومیروزنامه نگاریزبان و ادبیات عربی
زبان و ادبیات فارسیعلم اطلاعات و دانش شناسیعلوم تربیتیعلوم سیاسی
علوم قرآن و حدیثعلوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامیفلسفه و کلام اسلامی
گردشگریمدیریت صنعتیمشاورهارتباط تصویری
عکاسیهنر اسلامیزبان و ادبیات انگلیسیمترجمی زبان انگلیسی
آبادان
علوم کامپیوترمهندسی کامپیوترمهندسی نفتبرنامه ریزی اجتماعی و تعاون
جامعه شناسیحقوقزبان و ادبیات فارسیعلوم تربیتی
علوم سیاسیزبان و ادبیات انگلیسیحسابداریروانشناسی
شیمی کاربردیشیمی محضمدیریت بازرگانیمدیریت صنعتی
مهندسی صنایع
خرمشهر
مهندسی صنایعمهندسی کامپیوترزیست شناسی سلولی و مولکولیتاریخ
حقوقروزنامه نگاریزبان و ادبیات عربیزبان و ادبیات فارسی
علوم تربیتیفقه و مبانی حقوق اسالمیزبان و ادبیات انگلیسیمترجمی زبان انگلیسی
شیمی کاربردیعلوم ورزشی
هندیجان
زبان و ادبیات انگلیسیروانشناسیمدیریت بازرگانیمدیریت صنعتی
بندر امام خمینی
مهندسی صنایعمهندسی کامپیوترشیمی کاربردیشیمی محض
علوم و مهندسی محیط زیستبرنامه ریزی اجتماعی و تعاونتاریخجامعه شناسی
جغرافیاروانشناسیزبان و ادبیات عربیزبان و ادبیات فارسی
علوم تربیتیفقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتی
مدیریت صنعتیزبان و ادبیات انگلیسیمترجمی زبان انگلیسی
بهبهان
مهندسی کامپیوتراقتصادحسابداریحقوق
روانشناسیزبان و ادبیات فارسیعلوم تربیتیعلوم ورزشی
مددکاری اجتماعیمدیریت بازرگانیمدیریت صنعتیمترجمی زبان انگلیسی
دزفول
آمارریاضیات و کاربردهاعلوم کامپیوترعلوم و مهندسی آب
فیزیکمهندسی صنایعمهندسی کامپیوترزیست شناسی سلولی و مولکولی
علوم و مهندسی صنایع غذاییعلوم و مهندسی محیط زیستمهندسی اقتصاد کشاورزیمهندسی ترویج و آموزش کشاورزی پایدار
اقتصادبرنامه ریزی اجتماعی و تعاونجامعه شناسیجغرافیا
حسابداریحقوقروانشناسیزبان و ادبیات فارسی
علم اطلاعات و دانش شناسیعلوم تربیتیعلوم قرآن و حدیثفقه و مبانی حقوق اسلامی
گردشگریمدیریت بازرگانیمدیریت دولتیزبان و ادبیات انگلیسی
مترجمی زبان انگلیسی
رامهرمز
مهندسی کامپیوترزیست شناسی سلولی و مولکولیشیمی کاربردیحسابداری
حقوقروانشناسیزبان و ادبیات فارسیعلوم تربیتی
علوم ورزشیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتیمدیریت صنعتی
زبان و ادبیات انگلیسی
سوسنگرد
ریاضیات و کاربردهامهندسی کامپیوترمهندسی اقتصاد کشاورزیمهندسی ترویج و آموزش کشاورزی پایدار
ادیان و عرفانبرنامه ریزی اجتماعی و تعاونتاریخجامعه شناسی
جغرافیاحسابداریحقوقروابط عمومی
روانشناسیزبان و ادبیات عربیزبان و ادبیات فارسیعلوم سیاسی
علوم قرآن و حدیثفقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتی
مترجمی زبان انگلیسی
شادگان
ریاضیات و کاربردهاعلوم و مهندسی آبمهندسی صنایعمهندسی کامپیوتر
زیست شناسی سلولی و مولکولیزیست شناسی گیاهیعلوم و مهندسی محیط زیستمهندسی اقتصاد کشاورزی
برنامه ریزی اجتماعی و تعاونتاریخجامعه شناسیجغرافیا
حسابداریحقوقروانشناسیزبان و ادبیات عربی
زبان و ادبیات فارسیعلوم قرآن و حدیثعلوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامی
مدیریت صنعتیمترجمی زبان انگلیسی
آغاجاری
اقتصادحسابداریحقوقروانشناسی
مدیریت بازرگانیمدیریت صنعتیمترجمی زبان انگلیسی
الوان
علوم و مهندسی آبحسابداریحقوقزبان و ادبیات عربی
فقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت بازرگانیمدیریت صنعتی
اندیکا
زیست شناسی سلولی و مولکولیتاریخجغرافیاحسابداری
روانشناسیزبان و ادبیات فارسیعلوم تربیتیعلوم ورزشی
فلسفه و کلام اسلامیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتیمدیریت صنعتی
اندیمشک
مهندسی کامپیوترشیمی کاربردیمهندسی اقتصاد کشاورزیاقتصاد
حسابداریروانشناسیزبان و ادبیات عربیعلوم تربیتی
علوم قرآن و حدیثفقه و مبانی حقوق اسلامیمددکاری اجتماعیمترجمی زبان انگلیسی
ایذه
مهندسی کامپیوترزیست شناسی سلولی و مولکولیعلوم و مهندسی محیط زیستتاریخ
حسابداریحقوقروابط عمومیروانشناسی
روزنامه نگاریعلوم تربیتیعلوم ورزشیمددکاری اجتماعی
مدیریت دولتیمدیریت صنعتیمترجمی زبان انگلیسی
باغملک
مهندسی اقتصاد کشاورزیجامعه شناسیجغرافیاحسابداری
حقوقروانشناسیعلوم سیاسیعلوم قرآن و حدیث
علوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتی
زبان و ادبیات انگلیسی
بستان
مهندسی کامپیوترادیان و عرفاناقتصادروانشناسی
علوم تربیتیمدیریت صنعتی
ترکالکی
علوم و مهندسی آبمهندسی کامپیوترعلوم و مهندسی محیط زیستمهندسی اقتصاد کشاورزی
مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی پایدارمهندسی علوم دامیاقتصادبرنامه ریزی اجتماعی و تعاون
حقوقروانشناسیفقه و مبانی حقوق اسلامیمشاوره
رامشیر
حسابداریحقوقروابط عمومیروانشناسی
زبان و ادبیات فارسیعلم اطلاعات و دانش شناسیفقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت دولتی
شوش
مهندسی کامپیوترمهندسی ترویج و آموزش کشاورزی پایدارمهندسی علوم دامیتاریخ
جغرافیاحسابداریحقوقزبان و ادبیات فارسی
علوم تربیتیعلوم سیاسیعلوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامی
مددکاری اجتماعیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتیمترجمی زبان انگلیسی
شوشتر
مهندسی کامپیوترمهندسی مکانیکزیست شناسی سلولی و مولکولیشیمی کاربردی
علوم و مهندسی محیط زیستاقتصادتاریخحسابداری
حقوقروانشناسیزبان و ادبیات فارسیعلوم تربیتی
علوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامیمددکاری اجتماعیمدیریت صنعتی
مشاورهمترجمی زبان انگلیسی
گتوند
مهندسی صنایعمهندسی کامپیوترحسابداریحقوق
روانشناسیمدیریت بازرگانی
لالی
مهندسی علوم دامیتاریختاریخ و تمدن ملل اسلامیجامعه شناسی
حقوقزبان و ادبیات فارسیعلوم سیاسیفقه و مبانی حقوق اسلامی
مدیریت دولتی
ماهشهر
مهندسی صنایعمهندسی عمرانمهندسی کامپیوترشیمی کاربردی
شیمی محضعلوم و مهندسی شیلاتاقتصادتاریخ و تمدن ملل اسلامی
حسابداریفقه و مبانی حقوق اسلامیگردشگریمدیریت صنعتی
زبان و ادبیات انگلیسی
مسجد سلیمان
ریاضیات و کاربردهامهندسی کامپیوترعلوم و مهندسی محیط زیستحسابداری
حقوقروانشناسیزبان و ادبیات فارسیفقه و مبانی حقوق اسلامی
مدیریت دولتیمدیریت بازرگانی
هفتگل
جغرافیاحسابداریحقوقروانشناسی
روزنامه نگاریعلوم تربیتیعلوم سیاسیعلوم ورزشی
فقه و مبانی حقوق اسلامیمددکاری اجتماعیمدیریت بازرگانیمدیریت صنعتی
مشاوره
هویزه
حسابداریحقوقروانشناسیعلم اطلاعات و دانش شناسی
علوم تربیتیعلوم قرآن و حدیثفقه و مبانی حقوق اسلامیمددکاری اجتماعی
مدیریت بازرگانیمشاوره

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401

به تمامی داوطلبان متقاضی تحصیل بدون کنکور دانشگاه پیام نور توصیه می شود تا برای اطلاع از ظرفیت پذیرش و شرایط اختصاصی و جزئیات هر واحد دانشگاهی، مندرجات دفترچه های منتشر شده توسط سازمان سنجش را مطالعه نمایند. جهت دانلود دفترچه های ذکر شده می توان به سایت سازمان سنجش مراجعه کرد، اما برای دسترسی آسان تر، لینک دانلود تمامی دفترچه های مهر و بهمن (با فرمت PDF) در جدول زیر قرار گرفته است:

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خوزستان 1401
مهرماه
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور گروه علوم تجربی 1401 (ویژه ثبت نام کنندگان کنکور)
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور گروه ریاضی و فنی 1401 (ویژه ثبت نام کنندگان کنکور)
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور گروه علوم انسانی 1401 (ویژه ثبت نام کنندگان کنکور)
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور گروه هنر و زبان های خارجی 1401 (ویژه ثبت نام کنندگان کنکور)
بهمن ماه
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری بهمن ماه 1401

سوالات متداول

1- ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور خوزستان در نیمسال بهمن ماه ۱۴۰۱ چه زمانیست؟

داوطلبان باید در بازه 30 آذر الی 10 دی ۱۴۰۱ اقدام به ثبت نام نیمسال دوم دانشگاه پیام نور نمایند.

2- از طریق چه سایتی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور خوزستان انجام می شود؟

برای ثبت نام در نیمسال اول و دوم باید به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org اقدام کرد.

3- دانشگاه پیام نور خوزستان در سال ۱۴۰۱ چه رشته هایی ارائه نموده است؟

در سال ۱۴۰۱ رشته های مختلفی ارائه شده است که می توانید با مراجعه به دفترچه و یا مقاله فوق آن ها را مشاهده نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره