سه شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

نحوه دریافت رمز ورود همگام نام نویسی تیزهوشان 1400 - 1401
نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مدارس تیزهوشان به دلیل کیفیت آموزشی بالا از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند و هرساله تعداد کثیری از دانش آموزان مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم در ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شرکت می کنند. همانطور که می دانید داشتن رمز ورود همگام یکی از موارد ضروری در ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشد که دانش آموزان جهت ورود به سامانه ثبت نام به آن نیاز خواهند داشت. لازم است گفته شود که بدون داشتن رمز ورود همگام نمی توان جهت نام نویسی آزمون تیزهوشان وارد سایت azmoon.medu.ir شد.

حال ممکن است این سوال برای دانش آموزان مطرح گردد که رمز ورود همگام را از کجا می توانند دریافت کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که رمز ورود همگام از طریق مدرسه محل تحصیل قابل دریافت است.

رمز عبور همگام یکی از ضروری ترین مواردی است که دانش آموزان باید آن را دریافت کنند در غیر این صورت امکان ثبت نام در آزمون تیزهوشان برای آن ها وجود نخواهد داشت.

دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد یکی از اصلی ترین موارد در ثبت نام آزمون در برخی استان ها و همچنین نام نویسی آزمون تیزهوشان، رمز ورود همگام می باشد که در صورت نداشتن آن، دانش آموز هنگام ورود به سامانه با مشکل مواجه خواهد شد. شما می توانید برای دریافت رمز عبور به مدرسه و یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه کنید. لازم است گفته شود که تنها راه دریافت این رمز فقط مراجعه حضوری می باشد و هیچ راه الکترونیکی و غیرحضوری وجود ندارد.

بازیابی رمز ورود همگام

اگر دانش آموزی رمز ورود همگام خود را دریافت نموده باشد اما آن را بنا به هر دلیلی گم و یا فراموش کند، مجددا باید به مدرسه و یا آموزش و پرورش ناحیه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه کند. هنوز هیچ راه غیر حضوری برای دریافت رمز ورود همگام ایجاد نشده است.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400

همانطور که می دانید آزمون مدارس پایه ششم به هفتم حذف شده و شیوه گزینش دانش آموزان در این پایه فقط بر اساس معدل کتبی خواهد بود. نام نویسی آزمون پایه نهم به دهم این مدارس نیز از تاریخ 17 خرداد ماه آغاز شده و تا 27 خرداد ماه 99 نیز ادامه خواهد داشت. در خصوص زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم نیز باید بگوییم که نام نویسی اولیه این آزمون از تاریخ 26 بهمن ماه لغایت 3 اسفند ماه بود که به دلیل شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا چندین نوبت تمدید شد.

از آنجایی که ممکن است برخی افراد با نحوه ثبت نام در این آزمون آشنا نباشند، در ادامه این مطلب شما را با مراحل ثبت نام آشنا خواهیم نمود.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم 99 – 1400

  •  در مرحله اول جهت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان وارد سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شوید.
  • سپس کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نمایید. (اگر داوطلب بنا به هر دلیلی رمز ورود همگام خود را فراموش کرده باشد و یا هنگام ثبت با مشکل مواجه شود باید مجددا به مدرسه مراجعه کند.)
  • در این مرحله در فیلد نقش، دانش آموز و در عنوان سازمانی نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز را وارد کنید و بر روی گزینه تایید کلیک نمایید.
  • با ورود به صفحه اصلی، باید تعهدنامه را با دقت مطالعه و در صورت موافقت بر روی گزینه ذخیره و بعدی کلیک نمایید.
  • با باز شدن فرم ثبت نام باید مشخصات عمومی خود را ثبت کنید.
  • در صورتی که داوطلب خواهر و برادر همزاد، داشته باشد باید در قسمت 11، کد ملی دوقلو یا چند قلو خود را وارد کند.
  • مشخصاتی مانند (نام ونام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، نام و کد دبیرستان، منطقه و استان محل تحصیل) به صورت خودکار نمایش داده خواهد شد و توجه داشته باشید که امکان ویرایش مشخصات برای دانش آموز وجود ندارد.
  • چنانچه داوطلب سهمیه شاهد داشته باشد، باید در گزینه مربوط به سهمیه شاهد نوع سهمیه را مشخص نماید.
  • در این مرحله داوطلب باید هزینه ثبت نام را به مبلغ 25 هزار تومان به صورت الکترونیکی پرداخت کند.
  • در پایان ثبت نام حتما رسید و شماره پیگیری خود را دریافت کنید.

دانش آموزان برای انجام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان لازم است کد ملی و رمز ورود همگام خود را، وارد سایت azmoon.medu.ir کنند تا بتوانند فرم الکترونیکی ثبت نام را دریافت نمایند. شما می توانید برای دریافت رمز عبور به مدرسه و یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه کنید. لازم است گفته شود که تنها راه دریافت این رمز فقط مراجعه حضوری می باشد و هیچ راه الکترونیکی و غیر حضوری وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره