تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکترا آزاد 99
دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبانی که در آزمون دکتری شرکت می کنند و مورد پذیرش اولیه قرار می گیرند ، می بایست در مهلت مقرر به انتخاب رشته دکتری خود بپردازند. تمامی رشته ها و دانشگاه های ارائه دهنده آن ها در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری ذکر می شوند اما دفترچه انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و آزاد با یک دیگر یکسان نیستند.

داوطلبانی که قصد تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد را دارند ، باید دفترچه انتخاب رشته مختص این دانشگاه را دریافت کنند و مورد بررسی قرار دهند.

علاقه مندان به انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید در زمان مقرر به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند.

زمان و نحوه دریافت دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99

پس از اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد ، چنان چه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری آزاد شده باشند ، می توانند در زمان مقرر و پس از دریافت و مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری این دانشگاه اقدام به انتخاب رشته نمایند. دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد در سال های گذشته ، اوایل اردیبهشت ماه منتشر می شد و در دسترس داوطلبان قرار می گرفت اما با توجه به تاخیری که برگزاری این آزمون در سال جاری دارد ، نمی توان پیش بینی کرد که دفترچه انتخاب رشته آن ، چه زمانی منتشر می شود. بنابراین تمامی متقاضیان می توانند با عضویت در کانال تلگرام دکتری پیگیر آخرین اخبار مربوط به این آزمون باشند.

داوطلبان برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد باید به سایت رسمی آن به نشانی azmoon.org مراجعه کنند اما جهت سهولت دسترسی آن ها به دفترچه مذکور ، لینک دانلود آن را به محض انتشار ، در جدول زیر قرار می دهیم.

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99

(به محض انتشار ، لینک فوق فعال می شود)

در دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد به تمامی شرایط و ضوابط انتخاب رشته ، نحوه انجام آن و لیست کد رشته های دانشگاه آزاد اشاره شده است. بنابراین برای انجام یک انتخاب رشته موفق در مقطع دکتری ، مطالعه دفترچه راهنمای آن کمک بزرگی به داوطلبان می کند.

نکاتی در خصوص انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99

چنان چه داوطلبان پس از ثبت نام دکتری و شرکت در جلسه آزمون آن ، مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شوند ، می توانند در این فرآیند شرکت کنند. به عبارت دیگر ، اگر در کارنامه داوطلبان ، عبارت « می باشید » در ستون ” مجاز سایر دوره ها (دانشگاه آزاد اسلامی ، نوبت دوم ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان) ” مشاهده شود و همچنین در انتهای کارنامه آن ها ، کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد وجود داشته باشد ، مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شده اند.

مجددا تاکید می کنیم که متقاضیان پیش از هرگونه اقدام برای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، ابتدا باید دفترچه آن را به طور کامل مطالعه کنند. سپس کد رشته محل های مورد علاقه خود را از آن استخراج نمایند. داوطلبان پس از تصمیم گیری برای انتخاب رشته های مورد نظر خود در مقطع دکتری دانشگاه آزاد باید به سایت رسمی این دانشگاه با نشانی azmoon.org مراجعه کنند و لیست انتخابی خود را وارد نمایند.

سال گذشته نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد در خرداد ماه اعلام شد و داوطلبان ، پس از آن به مصاحبه دعوت شدند. اما در سال جاری این آزمون در خرداد ماه برگزار می شود و طبیعتا نتایج آن نیز نسبت به سال گذشته ، با تاخیر اعلام می گردد.

 

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از چه سایتی قابل دریافت است؟

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از سایت رسمی این دانشگاه منتشر می گردد. همچنین لینک دانلود آن در سایت ایران مشاوره نیز قرار داده می شود.

2- آیا برای ثبت کد رشته های دانشگاه آزاد باید هزینه پرداخت کنیم؟

بله . شما برای ورود به سامانه انتخاب رشته نیاز به کد رهگیری انتخاب رشته دارید که پس از طریق خرید کارت اعتباری آن را دریافت خواهید کرد.

3- نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد چه زمانی اعلام می شود؟

با توجه به تاخیری که در زمان برگزاری آزمون دکتری رخ داده است ، نمی توان زمان انتخاب رشته آن را به طور دقیق بیان کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره