دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

با توجه به رشد قابل توجه متقاضیان آموزش عالی و محدودیت ظرفیت پذیرش، فعالیت دانشـگاه آزاد اسـلامی در چـارچوب قــانون ســنجش و پــذیرش دانشــجو کمک شایانی به تحصیل داوطلبان در مقاطع مختلف از جمله دکتری تخصصی می نماید. به دلیل تقاضای زیاد داوطلبان تصمیم گرفتیم این مقاله را تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به نگارش درآورده و در آن به نکات مهم مندرج در دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بپردازیم. نکاتی همچون زمان و نحوه انتخاب رشته و قرار دادن لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 ، بنابراین پیشنهاد می کنیم در ابتدا این مطلب را مطالعه فرمایید سپس از طریق لینکی که در ادامه مطلب قرار داده ایم دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 را دانلود و به طور کامل و دقیق مطالعه فرمایید و سپس چنانچه سوال یا ابهامی داشتید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا پاسخ سوال خود را دریافت کنید و در نهایت که اطلاعات کافی را به دست آوردید اقدام به انتخاب رشته نمایید. 

جهت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می بایست به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کنید.

زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

پس از اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد چنانچه مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شناخته شدید می توانید در زمان مقرر پس از دریافت و مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 اقدام به انتخاب رشته نمایید. در رابطه با زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 لازم به ذکر است که در حال حاضر دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 منتشر نگردیده و در نتیجه زمان دقیق انتخاب انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست. به محض مشخص شدن زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 در همین صفحه و همچنین سایر کانال های اطلاع رسانی مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره همچون کانال تلگرام دکتری به اطلاعتان خواهیم رساند.

شرایط انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

چنانچه در ثبت نام آزمون دکتری 97 شرکت کرده و سر جلسه آزمون حضور یافته و در اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 مجاز به انتخاب رشته شناخته شده اید ( چنانچه در کارنامه شما زیر عبارت ” مجاز سایر دوره ها ( دانشگاه آزاد اسلامی ، نوبت دوم ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان ) ” عبارت * می باشید * را مشاهده کردید و در انتهای کارنامه کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد وجود داشت یعنی مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شده اید. ) می توانید در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 شرکت کنید. 

نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

همانطور که اشاره کردیم مجددا تاکید می کنیم که در ابتدا دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 را به طور دقیق مطالعه فرمایید سپس 40 کد رشته محل ذکر شده در دفترچه را انتخاب کنید و به ترتیب علاقه اولویت بندی و یادداشت نمایید. سپس به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه فرمایید و در فرم انتخاب رشته کد رشته های انتخابی را وارد نمایید. تاکید می کنیم حتما 40 انتخاب خود را بر اساس علاقه از انتخاب 1 تا 40 قرار دهید.

چنانچه جهت انجام انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا با مشاوره گرفتن از مشاوران خبره مرکز، یک انتخاب رشته ایده آل انجام دهید. 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

سال گذشته نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد خرداد ماه اعلام شد و داوطلبان تیر و مرداد به مصاحبه دعوت شدند. در حاضر زمان زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 در همین صفحه و سایر کانال های ارتباطی مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره به اطلاعتان خواهیم رساند. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام دکتری پیگیر آخرین اخبار مربوط به دکتری دانشگاه آزاد 97 باشید. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا 45 درصد تخفیف ویژه مشاوره