یکشنبه , ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکترا آزاد 99
دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با توجه به رشد قابل توجه متقاضیان آموزش عالی و محدودیت ظرفیت پذیرش ، فعالیت دانشـگاه آزاد اسـلامی در چـارچوب قــانون ســنجش و پــذیرش دانشــجو کمک شایانی به تحصیل داوطلبان در مقاطع مختلف از جمله دکتری تخصصی می نماید. به دلیل تقاضای زیاد داوطلبان تصمیم گرفتیم این مقاله را تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به نگارش درآورده و در آن به نکات مهم مندرج در دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بپردازیم. نکاتی هم چون زمان و نحوه انتخاب رشته و لینک دانلود دفترچه  انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، بنابراین پیشنهاد می کنیم در ابتدا این مطلب را مطالعه فرمایید سپس از طریق لینکی که در ادامه مطلب قرار داده ایم دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را دانلود و به طور کامل و دقیق مطالعه فرمایید.

علاقه مندان به انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید در زمان مقرر به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند.

زمان و نحوه دریافت دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99

پس از نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد چنانچه مجاز به انتخاب رشته دکتری آزاد شده اید  می توانید در زمان مقرر پس از دریافت و مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 اقدام به انتخاب رشته نمایید. دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد در اوایل اردیبهشت ماه منتشر و در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان باید در موعد مقرر به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی azmoon.org مراجعه و آن را دانلود نمایند. البته برای سهولت دسترسی داوطلبان ، به محض انتشار ، لینک دفترچه در این مقاله قرار داده خواهد شد.

برای انجام یک انتخاب رشته موفق ، مطالعه دفترچه راهنما کمک بزرگی به داوطلبان خواهد کرد چرا که در آن به تمامی شرایط و ضوابط انتخاب رشته ، نحوه انجام آن و لیست کد رشته های دانشگاه آزاد اشاره شده است. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد به لینک زیر مراجعه نمایید.

 دفترچه راهنمای انتخاب رشته 

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری آزاد 98

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری آزاد 99

(به محض انتشار لینک فعال می شود)

نکاتی در خصوص انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99

چنانچه در ثبت نام دکتری شرکت کرده و سر جلسه آزمون حضور یافته و در نتایج آزمون دکتری آزاد مجاز به انتخاب رشته شناخته شده اید ( اگر در کارنامه شما زیر عبارت ” مجاز سایر دوره ها ( دانشگاه آزاد اسلامی ، نوبت دوم ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان ) ” عبارت * می باشید * را مشاهده کردید و در انتهای کارنامه کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد وجود داشت یعنی مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شده اید. ) می توانید در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 شرکت کنید.

همانطور که اشاره کردیم مجددا تاکید می کنیم که در ابتدا دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 را به طور دقیق مطالعه فرمایید سپس 80 کد رشته محل ذکر شده در دفترچه را انتخاب و به ترتیب علاقه اولویت بندی و یادداشت نمایید. سپس به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کره و در فرم انتخاب رشته کد رشته های انتخابی را وارد نمایید.

تاکید می کنیم حتما 80 انتخاب خود را بر اساس علاقه از انتخاب 1 تا 80 قرار دهید. چنانچه جهت انجام انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران مرکز  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا با کمک مشاوران خبره مرکز، یک انتخاب رشته ایده آل انجام دهید.

سال گذشته نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد خرداد ماه اعلام شد و داوطلبان تیر و مرداد به مصاحبه دعوت شدند. در حاضر زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 مشخص نیست ولی به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 در همین صفحه و سایر کانال های ارتباطی مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره به اطلاعتان خواهیم رساند. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام دکتری پیگیر آخرین اخبار مربوط به دکتری دانشگاه آزاد 99 باشید.

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از چه سایتی قابل دریافت است؟

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در زمان مقرر در سایت رسمی دانشگاه آزاد منتشر می گردد همچنین لینک دانلود آن در سایت ایران مشاوره قرار داده می شود.

2- آیا برای ثبت کدرشته های دانشگاه آزاد باید هزینه پرداخت کنیم؟

بله . شما برای ورود به سامانه انتخاب رشته نیاز به کدرهگیری انتخاب رشته دارید که از طریق خرید کارت اعتباری آن را دریافت خواهید کرد.

3- نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد چه زمانی اعلام می شود؟

داوطلبان می توانند در نیمه اول خرداد ماه با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد از وضعیت دعوت به مصاحبه خود مطلع گردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره