تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکترا آزاد 1400
دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

داوطلبانی که در آزمون دکتری شرکت کرده و مورد پذیرش اولیه قرار بگیرند، می بایست در مهلت مقرر به انجام انتخاب رشته دکتری بپردازند. با توجه به اهمیتی که این مرحله در پذیرش داوطلبان دارد، لازم است که با آگاهی کامل نسبت به انجام آن اقدام شود. تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز داوطلبان بوده و دانستن آن ها جهت رقم زدن یک اتخاب رشته موفق ضروری می باشد، در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آن ذکر می گردد.

با توجه به این که انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از دانشگاه سراسری مجزا بوده و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه انجام می گیرد، دارای دفترچه جداگانه ای نیز می باشد. این دفترچه چند روز پس از اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. برای آگاهی از زمان انتشار و نحوه دریافت این دفترچه تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری 1400
دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری آزاد 1400
(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

بر اساس مندرجات دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد، متقاضیان حق ثبت حداکثر 80 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته مربوطه دارند.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

همان طور که گفته شد، داوطلبانی که قصد دارند کد رشته های ارائه شده در این دانشگاه را انتخاب نمایند، لازم است از محتویات دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مطلع باشند. با توجه به این که انتخاب رشته دکتری 1400 از روز سه شنبه مورخ 31 فروردین ماه شروع می شود، داوطلبان می توانند همزمان با آغاز این فرآیند با مراجعه به سایت مذکور، فایل pdf دفترچه انتخاب رشته را دریافت نمایند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

دفترچه انتخاب رشته دکتری دربردارنده اطلاعاتی از قبیل زمان، نحوه، هزینه و شرایط انتخاب رشته، سهمیه های موثر و کد رشته های ارائه شده در هر واحد دانشگاهی می باشد. داوطلبانی که قصد دریافت این دفترچه را دارند، می بایست به سایت انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نموده و آن را دانلود نمایند. جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به این دفترچه، لینک مستقیم دانلود آن را در جدول زیر قرار داده ایم.

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری 1400
دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری آزاد 1400
(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید..)

بر اساس مندرجات دفترچه انتخاب رشته، متقاضیانی که در مهلت تعیین شده به سایت انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد مراجعه نکرده و انتخاب رشته نکنند، انصراف خود را از مراحل پذیرش در این دانشگاه اعلام نموده اند. توجه کنید که پس از پایان یافتن فرصت اعلام شده، امکان انتخاب رشته و معرفی جهت مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد وجود نخواهد داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک های موجود کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400 چه زمانی منتشر می گردد؟

این دفترچه همزمان با آغاز فرآیند انتخاب رشته یعنی 31 فروردین ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

2- دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400 از چه سایتی قابل دریافت است؟

دفترچه انتخاب رشته دکتری این دانشگاه از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش آن به نشانی azmoon.org دریافت می شود.

3- چه محتویاتی در دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد درج شده است؟

در این دفترچه جزئیاتی از قبیل زمان، نحوه، هزینه و شرایط انتخاب رشته، سهمیه های موثر و... ذکر می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری