تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر 1400
دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

تمامی شرکت کنندگان کنکور سراسری بعد از دریافت کارنامه اولیه خود چنانچه حدنصاب علمی لازم را کسب کرده باشند، وارد مرحله حساس و سرنوشت ساز انتخاب رشته می شوند. داوطلبان برای این که بتوانند این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارند، می بایست اطلاعات کافی داشته و تمام اصول یک انتخاب رشته صحیح را رعایت نمایند.

انجام یک انتخاب رشته موفق مستلزم آگاهی از تمام شرایط و ضوابط می باشد و به همین منظور سازمان سنجش آموزش کشور تمامی اطلاعاتی را که داوطلبان پیش از ثبت کد رشته های مورد نظر خود به آن نیاز دارند، در قالب دفترچه راهنمای انتخاب رشته منتشر می کند. در این مطلب، قصد داریم در خصوص نحوه دسترسی به دفترچه نام برده صحبت کنیم.

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400
دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

تعداد انتخاب های مجاز برای انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 150 کد رشته محل می باشد.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

شرکت در هر فرآیند مستلزم آگاهی از ضوابط و قواعد آن می باشد. متقاضیانی که قصد انتخاب رشته هنر را دارند نیز باید از شرایط آن مطلع بوه و اصول صحیح این فرآیند را بشناسند. به همین جهت گفته می شود که پیش از اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته، حتما به مطالعه دفترچه راهنمای مربوطه اقدام گردد. این دفترچه به طور همزمان با اعلام نتایج کنکور 1400 و یا چند روز پس از آن از طریق سایت انتخاب رشته کنکور سراسری  منتشر شد و در دسترس همگان قرار می گیرد.

در حال حاضر هیچ اطلاعیه ای که نشان دهنده تاریخ دقیق انتشار دفترچه مذکور باشد، صادر نشده است اما بنا بر اطلاع رسانی های پیش از این، احتمال اعلام نتایج آزمون سراسری تمامی گروه های آزمایشی در نیمه دوم مرداد ماه 1400 وجود دارد. بر همین اساس پیش بینی می شود که دفترچه انتخاب رشته نیز در همین محدوده زمانی منتشر شود. جهت کسب اطلاعات دقیق تر در این زمینه می توانید در کانال تلگرام انتخاب رشته ایران مشاوره با ما همراه باشید.

چگونه دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400 را دریافت نماییم؟

همان طور که گفته شد، دفترچه انتخاب رشته کنکور در سایت انتخاب رشته منتشر می گردد و بنابراین لازم است که متقاضیان با مراجعه به این سایت به نشانی sanjesh.org دفترچه مربوط به گروه آزمایشی خود را دریافت نمایند. همچنین به منظور آسان سازی دسترسی شما به فایل pdf این دفترچه، لینک فعال آن را در جدول پایین قرار داده ایم.

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400
دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

جالب است بدانید دفترچه گروه های آزمایشی هنر و زبان به طور مشترک و در قالب یک فایل منتشر می شود.

مندرجات دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

در دفترچه انتخاب رشته هر پنج گروه آزمایشی اعم از ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان، اطلاعاتی شامل شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو، توضیحات و جداول مربوط به گروه آزمایشی مربوطه، رشته محل های ارائه شده و … می باشد که آگاهی از تمامی آن ها برای انجام یک انتخاب رشته صحیح و اصولی الزامی است.

علاقه مندانی که در کنکور سراسری گروه آزمایشی هنر شرکت نموده و قصد ادامه تحصیل در رشته های هنری را دارا هستند، پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته اختصاصی گروه خود، می توانند نسبت به ثبت کد رشته محل های دلخواه خود در فرم انتخاب رشته خود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند. چنانچه در خصوص مندرجات دفترچه مذکور از جمله تاثیر  سهمیه های کنکور نیاز به دریافت راهنمایی بیشتری داشتید، می توانید از مشاوره انتخاب رشته کنکور کمک بگیرید.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی می توان دفترچه انتخاب رشته گروه آزمایشی هنر 1400 را دریافت نمود؟

دفترچه انتخاب رشته مربوط به همه گروه های آزمایشی احتمالا در نیمه دوم مرداد ماه سال جاری منتشر می گردد.

2- از چه طریقی می توانیم به دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر 1400 دسترسی پیدا کنیم؟

دریافت این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و همچنین لینک موجود در این مقاله امکان پذیر است.

3- شرکت کنندگان کنکور سراسری هنر 1400 حداکثر چند انتخاب می توانند داشته باشند؟

تعداد انتخاب های مجاز برای انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 150 کد رشته محل می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره تخمین رتبه