تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

لینک مستقیم دریافت دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 1401
دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

ظرفیت خالی کد رشته محل های مختلف در مقطع کارشناسی ارشد واحدهای دانشگاه آزاد، یکی از مهم ترین دلایل برگزاری دوره های تکمیل ظرفیت کنکور ارشد دانشگاه آزاد می باشد که به داوطلبان این فرصت را می دهد تا با انجام دقیق انتخاب رشته کارشناسی ارشد، بتوانند از میان کد رشته محل های اعلام شده توسط مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، مجددا شانس خود را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد این مرکز آموزش عالی پرطرفدار امتحان نمایند.

با آغاز پروسه ثبت نام دوره تکمیل ظرفیت نیمسال اول و دوم تحصیلی، دستورالعملی به نام دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد توسط سایت azmoon.org منتشر می شود که در آن لیست کاملی از رشته محل های دارای ظرفیت وجود دارد و متقاضیان می توانند با مطالعه آن نسبت به تهیه و آماده سازی لیست اولویت های خود تا سقف حداکثر 100 عدد اقدام نمایند.

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401
دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با آغاز ثبت نام بر روی پایگاه اینترنتی مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه قرار می گیرد.

زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد به داوطلبان کمک می کند تا از رشته های دارای ظرفیت واحدهای مختلف دانشگاه آزاد مطلع شوند و بتوانند رشته های مورد نظر خود را بسته به معیارهای شخصی شان از این دفترچه استخراج نمایند.  دستورالعمل مذکور، با شروع زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 1401 بر روی پایگاه اینترنتی azmoon.org قرار خواهد گرفت. در حال حاضر از زمان دقیق این فرآیند در سال 1401 مطلع نیستیم اما با توجه اینکه روند صورت گرفته در سال گذشته نیمه ی دوم دی ماه بوده است، پیش بینی می شود امسال نیز در همین بازه زمانی شاهد آغاز ثبت نام تکیمل ظرفیت ارشد آزاد باشیم. پیشنهاد می شود باعضویت در کانال کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره به محض انتشار از جدید ترین اطلاعیه ها با خبر شوید.

دانلود دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

همان طور که اشاره نمودیم، کد رشته های دارای ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در قالب دفترچه ای توسط سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود و لازم است تا داوطلبان، پیش از هر گونه اقدام برای انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت، ابتدا دفترچه مربوطه را مطالعه کنند تا از تمام رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد واحد های دانشگاهی آزاد مطلع شوند.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که دستورالعمل مذکور، صرفا حاوی کد رشته محل های مدنظر مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد است و شرایط و ضوابط ثبت نام و انجام تکمیل ظرفیت را می توان از دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استخراج نمود. شما می توانید با آغاز فرآیند ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 1401 به پایگاه اینترنتی azmoon.org مراجعه نمایید و بر روی لینک فعال دانلود دفترچه کلیک کنید یا از طریق همین مطلب به دریافت و مطالعه آن بپردازید.

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401
دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک نمایید.)

مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه ها، ثابت و همیشگی نیست و برگزاری یا عدم برگزاری آن بر اساس شرایط مختلفی از جمله تعداد ثبت نامی های هر رشته محل، تاییدیه وزارت علوم، شرایط و امکانات واحدهای دانشگاهی، وجود صندلی خالی و… تعیین می گردد. بنابراین به شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد توصیه می کنیم تا با در نظر گرفتن کلیه جوانب انتخاب رشته کارشناسی ارشد یا شرکت در دوره های احتمالی تکمیل ظرفیت، تصمیم مهم خود را مبنی بر نحوه شرکت در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه های سراسری یا آزاد اتخاذ نمایند.

سوالات متداول 

1- چگونه از رشته های ارائه شده در دوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مطلع شویم؟

کلیه کد رشته محل های ارائه شده در این دوره را می توان از طریق دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استخراج نمود.

2- دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 چه زمانی منتشر می گردد؟

این دفترچه همزمان با آغاز نام نویسی تکمیل ظرفیت ارشد آزاد منتشر می گردد که در حال حاضر از زمان دقیق مطلع نیستیم اما انتظار می رود همانند سال گذشته نیمه دوم دی ماه باشد.

3- دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 را از چه طریقی می توان دریافت نمود؟

این دفترچه از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد