تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

لینک مستقیم دریافت دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 1400
دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

ظرفیت خالی کد رشته محل های مختلف در مقطع کارشناسی ارشد واحدهای دانشگاه آزاد، یکی از مهم ترین دلایل برگزاری دوره های تکمیل ظرفیت کنکور ارشد دانشگاه آزاد می باشد که به داوطلبان این فرصت را می دهد تا با انجام دقیق انتخاب رشته کارشناسی ارشد، بتوانند از میان کد رشته محل های اعلام شده توسط مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، مجددا شانس خود را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد این مرکز آموزش عالی پرطرفدار امتحان نمایند.

با آغاز پروسه ثبت نام دوره تکمیل ظرفیت نیمسال اول و دوم تحصیلی، دستورالعملی به نام دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد توسط سایت azmoon.org منتشر می شود که در آن لیست کاملی از رشته محل های دارای ظرفیت وجود دارد و متقاضیان می توانند با مطالعه آن نسبت به تهیه و آماده سازی لیست اولویت های خود تا سقف حداکثر 100 عدد اقدام نمایند.

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400
دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با آغاز ثبت نام بر روی پایگاه اینترنتی مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه قرار می گیرد.

زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد به داوطلبان کمک می کند تا از رشته های دارای ظرفیت واحدهای مختلف دانشگاه آزاد مطلع شوند و بتوانند رشته های مورد نظر خود را بسته به معیارهای شخصی شان از این دفترچه استخراج نمایند. این اولویت بندی در حین انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت بسیار موثر خواهد بود. دستورالعمل مذکور، با شروع زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد بر روی پایگاه اینترنتی azmoon.org قرار خواهد گرفت که فایل پی دی اف این دفترچه برای سال 1400 در تاریخ 22 دی ماه منتشر شد.

دانلود دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

همان طور که اشاره نمودیم، کد رشته های دارای ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در قالب دفترچه ای توسط سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود و لازم است تا داوطلبان، پیش از هر گونه اقدام برای انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت، ابتدا دفترچه مربوطه را مطالعه کنند تا از تمام رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد واحد های دانشگاهی آزاد مطلع شوند.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که دستورالعمل مذکور، صرفا حاوی کد رشته محل های مدنظر مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد است و شرایط و ضوابط ثبت نام و انجام تکمیل ظرفیت را می توان از دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استخراج نمود. شما می توانید با آغاز فرآیند ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 1400 به پایگاه اینترنتی azmoon.org مراجعه نمایید و بر روی لینک فعال دانلود دفترچه کلیک کنید یا از طریق همین مطلب به دریافت و مطالعه آن بپردازید.

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400
دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک نمایید.)

مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه ها، ثابت و همیشگی نیست و برگزاری یا عدم برگزاری آن بر اساس شرایط مختلفی از جمله تعداد ثبت نامی های هر رشته محل، تاییدیه وزارت علوم، شرایط و امکانات واحدهای دانشگاهی، وجود صندلی خالی و… تعیین می گردد. بنابراین به شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد توصیه می کنیم تا با در نظر گرفتن کلیه جوانب انتخاب رشته کارشناسی ارشد یا شرکت در دوره های احتمالی تکمیل ظرفیت، تصمیم مهم خود را مبنی بر نحوه شرکت در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه های سراسری یا آزاد اتخاذ نمایند.

سوالات متداول 

1- چگونه از رشته های ارائه شده در دوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مطلع شویم؟

کلیه کد رشته محل های ارائه شده در این دوره را می توان از طریق دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استخراج نمود.

2- دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 چه زمانی منتشر می گردد؟

این دفترچه در تاریخ 22 دی ماه 1400 منتشر شد.

3- دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 را از چه طریقی می توان دریافت نمود؟

این دفترچه از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد