جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / انتخاب رشته / دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور ارشد دانشگاه آزاد بهمن و مهر 97

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98
دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هر سال پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد رشته های دارای ظرفیت واحدهای مختلف را تحت عنوان رشته های دارای ظرفیت در دو نوبت مهر و بهمن اعلام می کند تا داوطلبانی که از رشته خود راضی نیستند و یا در انتخاب رشته شرکت نکرده اند می توانند از این فرصت مجدد استفاده نمایند و در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنند. ما این مقاله را تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آماده کرده و در اختیار شما قرار می دهیم تا از اطلاعات مندرج در دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد آگاه باشید. درضمن برای پاسخگویی به سوالات خود می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره  تماس حاصل نموده و از راهنمایی های آنان استفاده نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  بهمن و مهر 96

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  ورودی بهمن به احتمال زیاد همچون سال های گذشته از اواخر دی ماه آغاز می شود. به محض اعلام زمان دقیق آغاز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت در سایت و کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره به اطلاعتان خواهیم رساند. به محض آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 سامانه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فعال می شود و شما داوطلبان گرامی با ثبت اطلاعات درخواستی می توانید ثبت نام و انتخاب رشته نمایید. چنانچه در روند ثبت نام  و راهنمای جامع تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دچار مشکل شدید می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

داوطلبانی که در اعلام نتایج اولیه به نتیجه دلخواه خود دست نیافته اند می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند. در دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت لیست رشته های دارای ظرفیت قرار داده می شود و شما می بایست یک لیست از کد رشته محل های مورد علاقه خود بنویسید. به این نکته توجه کنید که هر داوطلب مجاز به انتخاب صد کد رشته محل خواهد بود. نکته مهم دیگر این است که اگر شما در اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پذیرفته شده باشید و سپس در تکمیل ظرفیت نیز شرکت کنید و در تکمیل ظرفیت نیز پذیرفته شوید قبولی قبلی شما باطل می شود و شما فقط در رشته محلی که در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اید مجاز به ادامه تحصیل خواهید بود. بنابراین، هنگام چینش کد رشته ها این کد رشته ها را بر اساس علاقه بچینید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن و مهر 96

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم  تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هر سال در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود. اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در اواخر بهمن ماه اعلام می شود. با توجه به شرایط هر واحد دانشگاه آزاد، برخی واحدها این امکان را در اختیار داوطلبان قرار می دهند که پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مهر، در مهر ماه و پذیرفته شدگان در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه  نیز در بهمن ماه تحصیل خود را در واحد دانشگاهی پذیرفته شده آغاز نمایند در غیر این صورت همه داوطلبان پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت مهر و بهمن از بهمن ماه مشغول به تحصیل می شوند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره