خانه تیزهوشان دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

مدارس تیزهوشان، از جمله مدارس تراز اول و پرطرفدار کشور به شمار می رود که تحت نظارت سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان (سمپاد) به فعالیت مشغول است. کلیه متقاضیان ادامه تحصیل در این مراکز می بایست در زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و پس از مطالعه دفترچه ثبت نام این آزمون، نسبت به تکمیل پروسه اینترنتی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایند.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سمپاد با هدف آگاه سازی داوطلبان نسبت به کلیات و جزئیات آزمون ورودی و نحوه پذیرش مدارس تیزهوشان منتشر می گردد. این دستورالعمل جامع، محتوی نکات ارزشمندی پیرامون شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، قوانین و مقررات شرکت در آزمون، شیوه ثبت نام اینترنتی، هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، جداول زمانی مهم، مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان منابع و ضرایب دروس امتحانی مختلف، نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و… می باشد.

طبق اطلاعات درج شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳، فرآیند نام نویسی این آزمون از طریق سامانه وزارت آموزش و پرورش صورت می گیرد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

هر آنچه برای آشنایی با پروسه ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس سمپاد به آن نیاز دارید را می توانید از طریق دانلود و مطالعه دفترچه راهنمای آن به دست آورید. این دفترچه معمولا با آغاز مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و یا پیش از آن از طریق سایت سمپاد مدارس تیزهوشان منتشر می گردد. با توجه به اخبار اخیر، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در تاریخ 22 اسفند ماه 1401 از سایت sampad.gov.ir منتشر گردید.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم در قالب فایل پی دی اف از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می گردد. جهت دانلود و مطالعه فایل دفترچه آزمون سال تحصیلی 1402 – 1403 می توانید بر روی لینک موجود در باکس زیر کلیک نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کتاب های جامع کمک آموزشی به منظور موفقیت در این آزمون می توانید به مقاله منابع آزمون تیزهوشان مراجعه نمایید.

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

با توجه به این که مطالعه دفترچه از الزامات ثبت نام در هر آزمونی به شمار می رود، اطلاع از جزئیات آن برای هر داوطلب بسیار مهم می باشد. لذا در اینجا مندرجات دفترچه ثبت نام را ذکر کرده ایم.

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳
عنوانتوضیحات
زمان برگزاری آزموندر این بخش از دفترچه راجع به موضوعاتی چون، کارت ورود به جلسه، زمان ثبت نام و زمان برگزاری آزمون توضیح داده شده است.
مراحل ثبت نامدر این قسمت از دفترچه، هم مراحل ذکر شده و هم مبلغ مورد نظر تعیین شده است.
شرایط ثبت نامهمه شرایط آزمون از جمله میزان معدل و … در این بخش از دفترچه آورده شده است.
محتوای آزموننحوه طرح سوالات، تعداد دفترچه ها و زمان پاسخگویی به سوالات در این بخش بیان شده است.

ناگفته نماند که بازه زمانی باقی مانده تا زمان ثبت نام و یا حتی برگزاری آزمون یک فرصت طلایی برای تمامی داوطلبان تلقی می شود تا بتوانند با فراگیری تکنیک های تست زنی و یک برنامه ریزی صحیح، خود را جهت شرکت در آزمون آماده نمایند. اگر شما نیز می خواهید بر اساس یک استراتژی دقیق و به صورت حساب شده به مطالعه و برنامه ریزی بپردازید، می توانید با مراجعه به مقاله کلاس تیزهوشان ششم، این کلاس های آمادگی ثبت نام و شرکت نمایید.

 

سوالات متداول

1- چگونه از شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403 می توان مطلع شد؟

داوطلبان می بایست پیش از اقدام به نام نویسی، دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را دانلود و مطالعه نمایند تا از شرایط به طور کامل آگاه شوند.

2- دفترچه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد 1402 - 1403 در چه تاریخی منتشر می شود؟

این دفترچه در تاریخ 22 اسفند ماه 1401 منتشر گردید.

3- چگونه می توان دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403 را دریافت نمود؟

دریافت این دفترچه از طریق مراجعه به سایت sampad.gov.ir و همچنین این مقاله قابل دریافت است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ نظر
  1. سلام
    بنده فرزندم از ضریب هوشی بالای برخوردار است و الان کلاس دوم هست ولی متاسفانه پارسال نتونستم در آزمون ورودی شرکتش بدم امسال چطور میتوانم وبت نامش کنم

  2. سلام عربی و زبان میاد داخل امتحان های تیزهوشان؟ اگر که نمیاد آیا هیچ وقت نیومده؟

  3. سلام امکان داره دوباره تمدید بشه
    پسرم ثبت نام نکرد

  4. سلام ببخشید من کلاس هفتم هستم و پارسال امتحان تیزهوشان ثبت نام کردم اما نرفتم امسال برای کلاس هشتم میتونم ثبت نام کنم؟ و اینکه تا کی وقت داره؟

مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد