چهارشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 - 1401
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

مدارس تیزهوشان مدارسی هستند که تحت نظارت معاونت پرورش استعداد‌‌های درخشان فعالیت می کنند و هر ساله نسبت به پذیرش دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نمایند.

آزمون تیزهوشان با هدف شناخت و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان ایجاد شده است و در واقع در این آزمون داوطلبان از نظر میزان دانسته های علمی و بهره هوشی مورد ارزیابی قرار می گیرند. سوالات آزمون تیزهوشان پایه هفتم تنها به صورت سوالات هوش طراحی می گردد اما سوالات آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم از 2 بخش اصلی استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی تشکیل شده است، بنابراین در این آزمون علاوه بر بررسی دانسته های علمی دانش آموز در بخش سوالات تحلیلی، هوش داوطلب نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دوره اول و دوم متوسطه 

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 – 1400

(برای دانلود دفترچه بر روی لینک کلیک کنید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می شود.)

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان اول و دوم متوسطه در زمان مقرر از طریق درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش منتشر خواهد شد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401

همان طور که می دانید، قبل از این که بخواهید مراحل ثبت نام خود را طی کنید، نیازمند به دانستن تمامی نکات مرتبط با آزمون، هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، مدارک مورد نیاز، شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و… هستید که تمامی این موارد در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ذکر شده است. با دریافت دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم و مطالعه دقیق آن ها پیش از ثبت نام آزمون، از تمامی جزئیات مربوطه اطلاع یابید.

معمولا دفترچه ثبت نام تیزهوشان با آغاز زمان نام نویسی آزمون در سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می گردد اما در حال حاضر تاریخ دقیقی به جهت انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دوره اول و دوم متوسطه مشخص نشده است. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در این زمینه مطلع شوید.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان توضیحات لازم در خصوص مراحل نام نویسی این آزمون ارائه داده شده است و داوطلبان می توانند برای اطلاع از شرایط و مدارک ثبت نام تیزهوشان، به این دفترچه مراجعه کنند.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سایت Azmoon.medu.ir منتشر می گردد. داوطلبان می توانند در زمان معین با مراجعه به سایت مذکور و یا با کلیک بر روی لینک زیر نسبت به دریافت دفترچه ثبت نام اقدام نمایند. لازم به ذکر است، راهنمای ثبت نام پایه هفتم و دهم مدارس تیزهوشان به صورت یک دفترچه مشترک ارائه شده است.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دوره اول و دوم متوسطه 

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 – 1400

(برای دانلود دفترچه بر روی لینک کلیک کنید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 

( به محض انتشار، لینک فوق فعال می شود.)

علاوه بر آزمون تیزهوشان هفتم و دهم، داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم هستند، در صورت برگزاری دوره تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان می توانند به ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم بپردازند. شما عزیزان می توانید جهت آگاهی از زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و یا زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- چگونه از شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مطلع گردیم؟

داوطلبان می بایست قبل از اقدام به نام نویسی این آزمون، دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را مطالعه فرمایند تا از شرایط مربوطه آگاه شوند.

2- دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان را چگونه می توان دریافت کرد؟

این دفترچه از طریق درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش و همچنین از طریق سایت ایران مشاوره قابل دریافت است.

3- زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان، در چه تاریخی می باشد؟

معمولا چند روز پیش از آغاز ثبت نام، دفترچه راهنمای آزمون نیز منتشر می گردد که در حال حاضر زمان دقیق آن مشخص نیست.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره