تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد 1402 - 1403
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

مدارس تیزهوشان، از جمله مدارس تراز اول و پرطرفدار کشور به شمار می رود که تحت نظارت سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان (سمپاد) به فعالیت مشغول است. کلیه متقاضیان ادامه تحصیل در این مراکز می بایست در زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و پس از مطالعه دفترچه ثبت نام این آزمون، نسبت به تکمیل پروسه اینترنتی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایند.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سمپاد با هدف آگاه سازی داوطلبان نسبت به کلیات و جزئیات آزمون ورودی و نحوه پذیرش مدارس تیزهوشان منتشر می گردد. این دستورالعمل جامع، محتوی نکات ارزشمندی پیرامون شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان، قوانین و مقررات شرکت در آزمون، شیوه ثبت نام اینترنتی، هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، جداول زمانی مهم، مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان منابع و ضرایب دروس امتحانی مختلف، نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و… می باشد.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402
دانلود دستورالعمل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

(جهت دانلود فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اول و دوم متوسطه در زمان مقرر از طریق سایت درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش منتشر می گردد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

هر آنچه برای آشنایی با پروسه ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس سمپاد به آن نیاز دارید را می توانید از طریق دانلود و مطالعه دفترچه راهنمای آن به دست آورید. این دفترچه معمولا با آغاز مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و از طریق سایت سمپاد مدارس تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir منتشر می گردد.

لازم به ذکر است که علاوه بر انتشار دستورالعمل نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان، دفترچه ثبت نام آن نیز برای سال تحصیلی 1401 – 1402 در تاریخ 9 فروردین ماه در دسترس کاربران قرار گرفت. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در زمینه برگزاری و اعلام نتایج این آزمون مطلع شوید.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم در قالب فایل پی دی اف از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می گردد. از آن جایی که دستورالعمل آزمون ورودی مدارس سمپاد 1401 – 1402 پیش تر برای شما قرار داده بودیم، هم اکنون نیز می توانید دفترچه ثبت نام آن را از طریق جدول زیر دانلود نمایید.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402
دانلود دستورالعمل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

(جهت دانلود فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

بنابر آن چه در متن فوق ذکر شد، داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هستند، می توانند در زمان مقرر و پس از مطالعه راهنمای نام نویسی این آزمون نسبت به ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایند.

 

سوالات متداول

1- چگونه از شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 می توان مطلع شد؟

داوطلبان می بایست پیش از اقدام به نام نویسی، دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را دانلود و مطالعه نمایند تا از شرایط به طور کامل آگاه شوند.

2- دفترچه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد 1401 - 1402 در چه تاریخی منتشر می شود؟

این دفترچه در تاریخ 9 فروردین ماه منتشر شد.

3- چگونه می توان دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 را دریافت نمود؟

این دفترچه از طریق سایت درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش به نشانی Azmoon.medu.ir و همچنین این مقاله قابل دریافت است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۵ نظر

  1. سلام عربی و زبان میاد داخل امتحان های تیزهوشان؟ اگر که نمیاد آیا هیچ وقت نیومده؟

  2. سلام امکان داره دوباره تمدید بشه
    پسرم ثبت نام نکرد

  3. سلام ببخشید من کلاس هفتم هستم و پارسال امتحان تیزهوشان ثبت نام کردم اما نرفتم امسال برای کلاس هشتم میتونم ثبت نام کنم؟ و اینکه تا کی وقت داره؟

دریافت مشاوره پیج سمپاد