تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 - 1401
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

مدارس تیزهوشان مدارسی هستند که تحت نظارت معاونت پرورش استعداد‌‌های درخشان فعالیت می کنند و هر ساله نسبت به پذیرش دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نمایند.

آزمون تیزهوشان با هدف شناخت و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان ایجاد شده است و در واقع در این آزمون داوطلبان از نظر میزان دانسته های علمی و بهره هوشی مورد ارزیابی قرار می گیرند. بنابراین دانش آموزان به منظور تحصیل در این مدارس با یکدیگر به رقابت می پردازند تا بتوانند از امکانات و فضای آموزشی مدارس مذکور استفاده نمایند. اما مسئله ای که در این میان به وجود می آید، دانستن شرایط، نکات و ضوابط ثبت نام و تحصیل در این مدارس است که هر داوطلب می بایست قبل از اقدام به تکمیل فرم تقاضانامه و حتی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، از آن ها آگاه باشد. به همین منظور وزارت آموزش و پرورش هر ساله با انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، تمامی نکاتی که دانستن آن برای هر داوطلب الزامی است را در دسترس قرار خواهد داد.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دوره اول و دوم متوسطه 1400 – 1401
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401
(به جهت دانلود فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اول و دوم متوسطه در زمان مقرر از طریق درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش منتشر شد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

همان طور که می دانید، قبل از این که بخواهید مراحل نام نویسی خود را طی کنید، نیازمند به دانستن تمامی نکات مرتبط با آزمون مانند هزینه، مدارک مورد نیاز، شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و… هستید که تمامی این موارد در راهنمای آزمون مدارس تیزهوشان ذکر شده است. با دریافت دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم و مطالعه دقیق آن ها پیش از انجام روند تکمیل فرم، از تمامی جزئیات مربوطه اطلاع یابید.

معمولا دفترچه نام نویسی تیزهوشان قبل از زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می گردد. بنابراین این دفترچه در تاریخ 3 فروردین ماه 1400 منتشر شد. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در این زمینه مطلع شوید.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان توضیحات لازم در خصوص مراحل نام نویسی این آزمون ارائه داده شده است و داوطلبان می توانند برای اطلاع از شرایط و مدارک ثبت نام تیزهوشان 1400، به این دفترچه مراجعه کنند.

دفترچه نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی، از طریق سایت hoosh.medu.ir و Azmoon.medu.ir منتشر می گردد. داوطلبان می توانند در زمان معین با مراجعه به سایت مذکور و یا با کلیک بر روی لینک زیر نسبت به دریافت این دفترچه اقدام نمایند. لازم به ذکر است، راهنمای ثبت نام پایه هفتم و دهم مدارس تیزهوشان به صورت یک دفترچه مشترک ارائه شده است.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دوره اول و دوم متوسطه 1400 – 1401
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401
(به جهت دانلود فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

بنابر آن چه در مقاله فوق ذکر شد، داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هستند، می توانند در زمان مقرر و پس از مطالعه راهنمای نام نویسی این آزمون به  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان بپردازند. همچنین شما می توانید با داشتن برنامه ریزی آزمون تیزهوشان به منظور کسب آمادگی لازم برای موفقیت در آزمون پیش رو و مطالعه منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم یا منابع آزمون تیزهوشان نهم از نتایج قابل قبول بهرمند شوید.

 

سوالات متداول

1- چگونه از شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 مطلع گردیم؟

داوطلبان می بایست قبل از اقدام به نام نویسی، دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را مطالعه فرمایند تا از شرایط مربوطه آگاه شوند.

2- دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 را چگونه می توان دریافت کرد؟

این دفترچه از طریق درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش به نشانی Azmoon.medu.ir و همچنین از طریق مقاله فوق قابل دریافت است.

3- زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400، در چه تاریخی می باشد؟

این دفترچه در تاریخ 3 فروردین ماه 1400 به صورت اینترنتی منتشر شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره