خانه دانشگاه غیرانتفاعی دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

دانشگاه غیرانتفاعی معمولا در دو نوبت مهر و بهمن ماه به پذیرش دانشجو در بیش از 85 درصد از رشته محل های خود به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی اقدام می نماید. با توجه به برخورداری این دانشگاه از کیفیت آموزشی مناسب نسبت به برخی دانشگاه های دیگر و همچنین ارائه رشته های متعدد و متنوع بدون آزمون، داوطلبان بسیاری متقاضی ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی و تحصیل در این دانشگاه می باشند. از آن جایی که تمامی متقاضیان باید از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مطلع باشند، در هر دوره دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مربوطه که حاوی تمام جزئیات مربوط به این فرآیند است توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. برای آگاهی از زمان و نحوه دریافت این دفترچه در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
نیمسال اول
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

 اصلاحیه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی مهر ماه 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

نیمسال دوم
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی در دو نیمسال مهر و بهمن ماه در قالب دفترچه راهنمای انتخاب رشته ارائه می گردند که دفترچه ثبت نام وانتخاب رشته بدون کنکور نیمسال اول و دوم دانشگاه غیرانتفاعی متفاوت از هم می باشند. این دفترچه ها که حاوی ضوابط پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی نیز می باشند، مطابق با برنامه زمانی زیر منتشر می گردند.

زمان انتشار دفترچه نیمسال اول

همانطور که می دانید معمولا قبل یا همزمان با آغاز ثبت نام دانشگاه سراسری صرفا بر اساس سوابق تحصیلی، دفترچه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام بدون کنکور منتشر می شود. لذا با عنایت بر اینکه زمان در نظر گرفته شده جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401  از روز جمعه مورخ 14 مرداد ماه می باشد، در نتیجه در همین بازه زمانی دفترچه مربوط به این فرآیند منتشر شده و داوطلبان می توانند جهت دریافت و مطالعه آن به این راهنما دسترسی پیدا کنند. همچنین در صورت تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401، فایل اصلاحات آن نیز همزمان با تمدید مهلت انتشار می یابد.

زمان انتشار دفترچه نیمسال دوم

با توجه به این که در سال های اخیر به علت وجود شرایط بیماری در کشور، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه به شیوه غیرحضوری تغییر یافته است، داوطلبان می بایست دفترچه ثبت نام ورودی بهمن ماه را در موعد مقرر دریافت نموده و کد رشته محل های مورد نظر را از آن استخراج نمایند. سپس با مراجعه به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی آن ها را به ثبت برسانند.

در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی و انتشار دفترچه راهنمای بهمن ماه سال 1401 در دسترس داوطلبان قرار نگرفته است اما با توجه به روال سال گذشته می توان پیش بینی کرد که این فایل در نیمه دوم آذر ماه منتشر شود. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در زمینه آغاز زمان ثبت نام و انتشار دفترچه بدون آزمون دانشگاه های غیر انتفاعی مطلع شوید.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

همان طور که اشاره شد، دفترچه ثبت نام این پذیرش برای دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه به صورت جداگانه و همزمان با آغاز مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی منتشر می گردد. لذا داوطلبان می توانند مطابق با برنامه زمانی اعلام شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و دفترچه مربوطه را دریافت کنند. همچنین به منظور دستیابی آسان تر شما به فایل pdf دفترچه های مذکور، لینک دانلود آن ها را در جدول زیر قرار داده ایم.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
نیمسال اول
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه 1401

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

اصلاحیه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

نیمسال دوم
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

مندرجات دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

این دفترچه که با دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مشترک می باشد، دربردارنده مهم ترین نکات و الزامات کاربردی از جمله برنامه زمانی پذیرش و نام نویسی، دستورالعمل ثبت نام و انتخاب رشته، شرایط عمومی و اختصاصی، سهمیه ها و تسهیلات، لیست رشته های تحصیلی ارائه شده در موسسات و مراکز آموزش عالی غیرانتفاعی و…جهت انجام انتخاب رشته و نام نویسی داوطلبان است. با توجه به اهمیت موارد نام برده، شرکت کنندگان فرآیند پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه نباید از دریافت دفترچه راهنمای مربوطه و بررسی آن به دقت غافل شوند.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه 1401، چه زمانی منتشر می شود؟

این دفترچه روز جمعه مورخ 14 مرداد ماه سال جاری منتشر شده است.

2- نحوه دسترسی به این دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی، از چه طریقی است؟

این دفترچه به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و یا همین مطلب فوق قابل دریافت است.

3- محتویات دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی چیست؟

در این دفترچه تمامی جزئیات مربوط به ثبت نام و انتخاب رشته های ارائه شده در دانشگاه های سراسری کشور ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره