9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور گوگان 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور گوگان 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور گوگان
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور گوگان 1401

همانطور که می دانید رقابت در کنکور سراسری، بسیار تنگاتنگ است و موفق شدن در آن تلاش زیادی را می طلبد. اما آیا کنکور سراسری تنها مسیر ممکن برای تحصیل در دانشگاه است؟ جالب است بدانید دانشگاه های متنوعی به صورت بدون کنکور نیز دانشجو جذب می کنند، از جمله دانشگاه پیام نور.

هر ساله با انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401، رشته های دارای پذیرش دانشجو مشخصص می گردد و علاقه مندان به ثبت نام دانشگاه پیام نور، در بازه زمانی تعیین شده می توانند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گوگان 1401

در هر نیمسال ورودی در دانشگاه ها، رشته های دارای ظرفیت پذیرش مشخص می شوند و متقاضیان بر اساس عناوین رشته های ارائه شده می توانند اقدام به ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401 نمایند. سازمان سنجش هرساله با انتشار دفترچه، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور را منتشر می کند و داوطلبان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش، در رشته دلخواه خود نام نویسی نمایند.

جهت سهولت دسترسی به رشته های ارائه شده و صرفه جویی در زمان خوانندگان این مقاله، اسامی رشته های ارائه شده در این واحد دانشگاهی در جدول زیر نوشته شده است:

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گوگان 1401
حسابداریروانشناسی

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گوگان 1401

دفترچه ثبت نام بدون کنکور علاوه بر رشته های ارائه شده در دانشگاه پیام نور، شامل رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری و غیر انتفاعی نیز می باشد. نکات مربوط به هر کدام از رشته ها و واحدهای دانشگاهی (ظرفیت، شرایط اختصاصی و …) در این دفترچه جمع آوری شده است؛ به همین دلیل مطالعه آن به تمام داوطلبان تحصیل بدون کنکور توصیه می گردد.

مرجع اصلی دانلود دفترچه سایت سازمان سنجش می باشد، همچنین لینک دانلود این دفترچه ها با فرمت پی دی اف در جدول زیر نیز قرار داده شده است. دفترچه های مخصوص به هر گروه آزمایشی (ردیف دوم و سوم جدول) شامل دوره های با کنکور و بدون کنکور مختص به همان گروه آزمایشی می باشند.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گوگان 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره