تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / زمان استخدام بانک ملت

زمان استخدام بانک ملت

زمان استخدام بانک ملت 99
زمان استخدام بانک ملت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان استخدام بانک ملت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با توجه به حساسیت کار در بانک ، بر اساس قوانین نظام بانکی کشور ، پذیرش و جذب کارمند بانک از طریق آزمون های کتبی و شفاهی (مصاحبه) انجام می گیرد. جذب نیروی انسانی در بانک ملت ، مستلزم موفقیت داوطلبان در تمامی مراحل استخدامی شامل آزمون کتبی ، آزمون روانشناختی ، مصاحبه استخدامی و روانشناختی ، گزینش و معاینات پزشکی مطابق نیاز تعیین شده می باشد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل مذکور موفقیت لازم را کسب نکنند موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد شد.

بانک ملت نیز برای استخدام نیروهای متخصص خود در نظام بانکی ، طی دوره های متفاوت ، اقدام به برگزاری آزمون می نمایند. علاقه مندان به جذب و استخدام در بانک ملت می بایست با اطلاع از شرایط استخدام و زمان نام نویسی در آزمون ، در موعد مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات تکمیلی پیرامون زمان استخدام بانک ملت با ما همراه باشید.

در دهه اخیر ، بانک ملت در سه دوره متفاوت و طی سال های 93 ، 94 و 97 از طریق برگزاری آزمون های تخصصی به پذیرش و جذب نیروی متخصص و کارآمد پرداخته است.

زمان ثبت نام در آزمون استخدام بانک ملت

معمولا استخدام در بانک ها و موسسات مالی هر چند سال یک بار و به دفعات محدود انجام می گیرد. بانک ملت برای آخرین بار در سال 97 فراخوان جذب نیرو را در سه رده شغلی و تقریبا برای 30 نقطه از کشور منتشر نمود و نیروی های مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی و شفاهی جذب و استخدام نمود. آخرین دوره ای که شاهد برگزاری آزمون استخدام و جذب نیروی انسانی برای بانک ملت بوده ایم ، ثبت نام از 29 دی ماه 97 آغاز گردید و تا 11 بهمن ماه 97 نیز ادامه داشت.

به اطلاع آن دسته عزیزانی که علاقه مندند تا در فرآیند استخدامی بانک ملت برای دوره جدید شرکت کنند می رسانیم که تا کنون هیچ اطلاعیه و فراخوان جدیدی مبنی بر زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت در سال 99 منتشر نشده است و بدیهی است که بانک ملت با انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی خود ، زمان دقیق نام نویسی را مشخص می نماید. اگر علاقه مندید که به محض انتشار فراخوان استخدام بانک ملت و یا سایر آزمون های استخدامی از آن ها مطلع گردید می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی و یا ایران مشاوره عضو شده و در اسرع وقت جدیدترین اخبار را دریافت نمایید.

راهنمای شرکت در آزمون استخدام بانک ملت در زمان ثبت نام

سایت و نحوه ثبت نام در آزمون استخدام بانک ملت در سال 99 در حال حاضر مشخص نشده است اما با توجه به این که در آزمون های سه دوره اخیر این بانک ، سایت استخدام بانک ملت همان سایت رسمی خود بانک بوده است ما نیز فرآیند و نحوه نام نویسی را از آن طریق به اطلاعتان می رسانیم.

  • مراجعه به سایت بانک ملت به آدرس اینترنتی bankmellat.ir
  • تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی در سایت مذکور
  • بارگذاری یک قطعه عکس پرسنلی ( متقاضیان می بایست عکس 4*3 پرسنلی خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.)
  • پرداخت هزینه ثبت نام (متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت فرم تقاضانامه و دریافت کد رهگیری ثبت نام ، ملزم به پرداخت هزینه آزمون می باشند. هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت در آخرین دوره برگزاری آن (سال 97) ، مبلغ 60 هزار تومان تعیین شده بود که احتمالا این مبلغ برای دوره های آتی با اندکی افزایش همراه خواهد بود.)

تذکر: با توجه به این که پس از پرداخت هزینه آزمون ، امکان استرداد وجه ثبت نام به هیچ وجه وجود ندارد لذا توصیه می شود صرفا متقاضیانی که واجد کلیه شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده هستند نسبت به واریز وجه و ثبت نام خود اقدام نمایند.

نکاتی که باید در زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک ملت مورد توجه قرار دهید

  • پیش از اقدام به ثبت نام و پرداخت هزینه ، با مراجعه به سایت استخدام بانک ملت ، راهنمای نحوه تکمیل فرم و مندرجات آن را به دقت مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.
  • به یاد داشته باشید که زمانی ثبت نام شما تکمیل شده است که شماره رهگیری از سامانه ثبت نام دریافت کرده باشید.
  • تمامی مسئولیت صحت اطلاعات ثبت شده در سامانه اینترنتی به عهده داوطلب می باشد. بدیهی است متعاقبا نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامی داوطلب در هر مرحله از فرآیند استخدام ، جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
  • اگر بعدها مشخص گردد که داوطلب با مدارک تحصیلی بالاتر در رده شغلی مورد تقاضا شرکت نموده است از استخدام و ادامه اشتغال او در هر مرحله جلوگیری خواهد شد.
  •  هزینه شرکت در آزمون ، به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
  • جذب نیروی انسانی در بانک ، مستلزم موفقیت متقاضیان در کلیه مراحل استخدامی شامل آزمون کتبی ، آزمون روانشناختی ، مصاحبه استخدامی و روانشناختی ، تست آمادگی جسمانی (صرفا جهت متقاضیان رده شغلی متصدی حفاظت) ، گزینش و معاینات پزشکی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل مذکور موفق نشوند ، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.

علاقه مندان به جذب و استخدام در حوزه بانکی به خصوص بانک ملت که در زمان استخدام بانک ملت نسبت به نام نویسی خود اقدام می نمایند برای کسب موفقیت در این آزمون رقابتی می توانند از بهترین و موثرترین منابع آزمون استخدامی بانک ملت استفاده نموده و به آرزوهای خود جامه ی عمل بپوشانند. علاوه بر بانک ملت سایر بانک ها مانند ملی ، صادرات و … نیز از طریق برگزاری آزمون به استخدام کارمند می پردازند. برای کسب اطلاعات کلی پیرامون استخدام بانک صادرات و استخدام بانک ملی بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید. هم چنین برای راهنمایی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره در ارتباط باشید.

سوالات متداول

1- آیا بانک ملت برای سال 99 جذب نیرو دارد؟

در حال حاضر ، بانک ملت فراخوانی را بدین منظور منتشر نکرده است. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام ایران مشاوره در اسرع وقت اخبار مربوط به استخدام بانک ها را دریافت نمایید.

2- ثبت نام آزمون استخدام بانک ملت در کدام سایت انجام می گیرد؟

در طی سال های اخیر ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت از طریق سایت رسمی خود بانک انجام گرفته است.

3- آیا در زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت ، باید هزینه پرداخت کنیم؟

بله. شرکت در تمامی آزمون های استخدامی مستلزم پرداخت هزینه می باشد که این آزمون نیز از این امر مستثنی نمی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان استخدام بانک ملت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی