تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان استخدام بانک ملت 1400

زمان استخدام بانک ملت 1400

زمان استخدام بانک ملت 99
زمان استخدام بانک ملت 99

با توجه به حساسیت کار در بانک، بر اساس قوانین نظام بانکی کشور، پذیرش و جذب کارمند بانک از طریق آزمون های کتبی و شفاهی (مصاحبه) انجام می گیرد. جذب نیروی انسانی در بانک ملت، مستلزم موفقیت داوطلبان در تمامی مراحل استخدامی شامل آزمون کتبی، آزمون روانشناختی، مصاحبه استخدامی و روانشناختی، گزینش و معاینات پزشکی مطابق نیاز تعیین شده می باشد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل مذکور موفقیت لازم را کسب نکنند موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد شد.

بانک ملت نیز برای استخدام نیروهای متخصص خود در نظام بانکی، طی دوره های متفاوت، اقدام به برگزاری آزمون می نمایند. علاقه مندان به جذب و استخدام در بانک ملت می بایست با اطلاع از شرایط استخدام و زمان نام نویسی در آزمون، در موعد مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات تکمیلی پیرامون زمان استخدام بانک ملت با ما همراه باشید.

علاقه مندان به ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملت 1400، می توانند در اواسط اسفند ماه، نام نویسی خود را از طریق سایت رسمی این بانک به انجام برسانند.

زمان ثبت نام در آزمون استخدام بانک ملت 1400

معمولا استخدام در بانک ها و موسسات مالی هر چند سال یک بار و به دفعات محدود انجام می گیرد. بانک ملت که برای آخرین بار در سال 97 فراخوان جذب نیرو را در سه رده شغلی و تقریبا برای 30 نقطه از کشور منتشر کرده بود سرانجام به منظور جذب نیروی های مورد نیاز خود از طریق آزمون کتبی و شفاهی 1400، مهلت ثبت نام آزمون برای متقاضیان استخدام بانک ملت را از ساعت 8 صبح تاریخ 13 اسفند ماه تا ساعت 24 تاریخ 22 اسفند ماه 99 در نظر گرفت.

داوطلبان می توانند پس از مطالعه اطلاعیه و راهنمای منتشر شده در سایت رسمی این بانک، اقدامات لازم را برای تکمیل روند ثبت نام خود به انجام رسانده و پس از آن با مطالعه منابع آزمون استخدامی بانک ملت، برای شرکت در این آزمون آماده شوند. همچنین امکان تمدید زمان ثبت نام برای علاقه مندان واجد شرایط استخدام بانک ملت که از نام نویسی بازمانده باشند، وجود دارد. بنابراین شما می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو شده و در اسرع وقت جدیدترین اخبار را دریافت نمایید.

راهنمای شرکت در آزمون استخدام بانک ملت در زمان ثبت نام 1400

همان طور که گفته شد، روند نام نویسی متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی بانک ملت به صورت اینترنتی و از طریق سایت استخدام بانک ملت که همان سایت رسمی خود بانک است انجام خواهد شد و فرآیند و نحوه نام نویسی به شرح زیر می باشد.

  • مراجعه به سایت بانک ملت به آدرس اینترنتی bankmellat.ir
  • تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی در سایت مذکور
  • بارگذاری یک قطعه عکس پرسنلی (متقاضیان می بایست عکس 4*3 پرسنلی خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.)
  • پرداخت هزینه ثبت نام (متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت فرم تقاضانامه و دریافت کد رهگیری ثبت نام، ملزم به پرداخت هزینه آزمون می باشند که این هزینه برای آزمون استخدامی سال 1400، 100 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

تذکر: با توجه به این که پس از پرداخت هزینه آزمون، امکان استرداد وجه ثبت نام به هیچ وجه وجود ندارد لذا توصیه می شود صرفا متقاضیانی که واجد کلیه شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده هستند نسبت به واریز وجه و ثبت نام خود اقدام نمایند.

نکاتی که باید در زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک ملت مورد توجه قرار دهید

  • پیش از اقدام به ثبت نام و پرداخت هزینه، با مراجعه به سایت استخدام بانک ملت، راهنمای نحوه تکمیل فرم و مندرجات آن را به دقت مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.
  • به یاد داشته باشید که زمانی ثبت نام شما تکمیل شده است که شماره رهگیری از سامانه ثبت نام دریافت کرده باشید.
  • تمامی مسئولیت صحت اطلاعات ثبت شده در سامانه اینترنتی به عهده داوطلب می باشد. بدیهی است متعاقبا نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامی داوطلب در هر مرحله از فرآیند استخدام، جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
  • اگر بعدها مشخص گردد که داوطلب با مدارک تحصیلی بالاتر در رده شغلی مورد تقاضا شرکت نموده است از استخدام و ادامه اشتغال او در هر مرحله جلوگیری خواهد شد.
  •  هزینه شرکت در آزمون، به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

علاقه مندان به جذب و استخدام در حوزه بانکی به خصوص بانک ملت که در زمان استخدام بانک ملت نسبت به نام نویسی خود اقدام می نمایند برای کسب موفقیت در این آزمون رقابتی می توانند از بهترین و موثرترین منابع آزمون استخدامی بانک ملت استفاده نموده و به آرزوهای خود جامه عمل بپوشانند. علاوه بر بانک ملت سایر بانک ها مانند ملی، صادرات و… نیز از طریق برگزاری آزمون به استخدام کارمند می پردازند. برای کسب اطلاعات کلی پیرامون استخدام بانک صادرات و استخدام بانک ملی بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت 1400در چه زمانی است؟

شما می توانید از روز 13 لغایت 22 اسفند ماه 99 نسبت به نام نویسی خود در سایت مربوطه اقدام کنید.

2- ثبت نام آزمون استخدام بانک ملت در کدام سایت انجام می گیرد؟

ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت از طریق سایت رسمی این بانک به نشانی bankmellat.ir انجام می گیرد.

3- آیا در زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت، باید هزینه پرداخت کنیم؟

بله. شرکت در تمامی آزمون های استخدامی مستلزم پرداخت هزینه می باشد که این آزمون نیز از این امر مستثنی نیست.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی