تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

تاربخ انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402
زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

طبیعی است که والدین خواهان تحصیل فرزندان خود در مدارسی باشند که از نظر علمی و ارائه خدمات آموزشی بتواند در مسیر رشد و شکوفایی استعداد فرزندان آن ها تاثیرگذار باشد. به همین سبب، مدارس خاص زیادی در سطح کشور در حال فعالیت هستند که از جمله آن ها می توان به مدارس تیزهوشان اشاره نمود. کلیه دانش آموزان برای پذیرش در این مدارس می بایست در زمان مقرر در آزمون ورودی که هر ساله برگزار می گردد، شرکت نمایند.

همانند تمامی آزمون هایی که هر ساله در کشور برگزار می شوند، داوطلبان شرکت در این آزمون نیز باید دارای تمامی شرایط و ضوابط مورد نیاز باشند که جزئیات آن در قالب دفترچه ای که از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می گردد، در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. این دفترچه علاوه بر شرایط شرکت در آزمون، به بیان جزئیاتی در خصوص زمان و نحوه نام نویسی، منابع و ضرایب آزمون، هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و… نیز پرداخته است.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

(جهت دانلود فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402 برای هر یک از پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم، در زمان مقرر از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

هر ساله مدارس تیزهوشان برای دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم آزمون ورودی بر پا می کند که داوطلبان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سامانه سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir ضمن دریافت دفترچه راهنما، نسبت به انجام فرآیند نام نویسی خود اقدام نمایند. دفترچه ثبت نام این آزمون معمولا 2 الی 3 روز قبل از زمان تعیین شده برای ثبت نام در دسترس قرار می گیرد. لازم به ذکر است در حال حاضر زمان دقیقی در خصوص انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مشخص نشده است اما در سال گذشته قبل از آغاز فرآیند ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و در اواخر فروردین ماه منتشر شد که پیش بینی می شود بازه زمانی فوق برای سال جاری نیز به همین منوال باشد.. همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در این خصوص مطلع شوید.

دانلود دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

همان طور که می دانید، دانش آموزان برای آشنایی و تکمیل اطلاعات خود در زمینه شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم، نیازمند مطالعه دفترچه راهنمای مربوطه که معمولا دو الی سه روز قبل از شروع ثبت نام منتشر می شود، می باشند. این دفترچه در بازه زمانی مقرر از طریق سایت azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که جهت سهولت دسترسی مخاطبان به فایل pdf این دفترچه، لینک دانلود آن را به محض انتشار در جدول زیر قرار داده خواهد شد.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

(جهت دانلود فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

لازم به ذکر است که متقاضیان با ارائه مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، ضمن تکمیل فرم نام نویسی با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانند روند ثبت نام را طی کنند. از جمله اطلاعات مورد نیاز برای انجام این فرآیند دارا بودن رمز ورود همگام می باشد که داوطلبان برای آشنایی با نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانند بر روی لینک مربوط به آن کلیک نمایند.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 چه زمانی منتشر می شود؟

در حال حاضر زمان دقیقی برای انتشار دفترچه اعلام نشده است اما معمولا این دفترچه چند روز قبل یا همزمان با شروع ثبت نام منتشر می شود.

2- دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 از چه طریقی قایل دریافت است؟

شما می توانید این دفترچه را از طریق سامانه ثبت نام این آزمون به نشانی azmoon.medu.ir و همچنین لینک موجود در این مقاله دانلود نمایید.

3- دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

این دفترچه شامل اطلاعاتی از قبیل زمان، نحوه نام نویسی، شرایط آزمون، مدارک مورد نیاز، منابع و دیگر اطلاعات مربوط به آزمون مذکور می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره