تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

تاربخ انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401
زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

طبیعی است که والدین خواهان تحصیل فرزندان خود در مدارسی باشند که از نظر علمی و ارائه خدمات آموزشی بتواند در مسیر رشد و شکوفایی استعداد فرزندان آن ها تاثیرگذار باشد. به همین سبب، مدارس خاص زیادی در سطح کشور در حال فعالیت هستند که از جمله آن ها می توان به مدارس تیزهوشان اشاره نمود. کلیه دانش آموزان برای پذیرش در این مدارس می بایست در زمان مقرر در آزمون ورودی که هر ساله برگزار می گردد، شرکت نمایند.

همانند تمامی آزمون هایی که هر ساله در کشور برگزار می شوند، داوطلبان شرکت در این آزمون نیز باید دارای تمامی شرایط و ضوابط مورد نیاز باشند که جزئیات آن در قالب دفترچه ای که از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می گردد، در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. این دفترچه علاوه بر شرایط شرکت در آزمون، به بیان جزئیاتی در خصوص زمان و نحوه نام نویسی، منابع و ضرایب آزمون، هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و… نیز پرداخته است.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

دستورالعمل آزمون تیز هوشان 1401-1400

(برای دریافت آن، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می شود.)

دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 برای هر یک از پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم، در زمان مقرر از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

هر ساله مدارس تیزهوشان برای دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم آزمون ورودی بر پا می کند که داوطلبان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سامانه سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir ضمن دریافت دفترچه راهنما، نسبت به انجام فرآیند نام نویسی خود اقدام نمایند. ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای سال تحصیلی 1401 – 1400، از 11 الی 25 فروردین 1400 در یک بازه زمانی 15 روزه صورت می گیرد. همچنین دفترچه این آزمون معمولا چند روز قبل از زمان تعیین شده برای ثبت نام در دسترس قرار می گیرد.

دانلود دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

همان طور که می دانید، دانش آموزان برای آشنایی و تکمیل اطلاعات خود در زمینه شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم، نیازمند مطالعه دفترچه راهنمای مربوطه که معمولا چند روز قبا از شروع ثبت نام منتشر می شود، می باشند. این دفترچه در بازه زمانی مقرر از طریق سایت azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به فایل pdf این دفترچه، لینک دانلود آن را به محض انتشار در جدول زیر قرار خواهیم داد.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

دستورالعمل آزمون تیز هوشان 1401-1400

(برای دریافت آن، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می شود.)

لازم به ذکر است که متقاضیان با ارائه مدارک ثبت نام تیزهوشان، ضمن تکمیل فرم نام نویسی با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانند روند ثبت نام را طی کنند. از جمله اطلاعات مورد نیاز برای انجام این فرآیند دارا بودن رمز ورود همگام می باشد که داوطلبان برای آشنایی با نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانند بر روی لینک مربوط به آن کلیک نمایند.

همچنین دانش آموزان می توانند پیش از فرا رسیدن زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 با شناخت منابع و دارا بودن برنامه ریزی آزمون تیزهوشان، خود را برای رقابت با دیگر متقاضیان آماده نمایند. برای آشنایی با نحوه برنامه ریزی برای این آزمون نیز می توانید به لینک موجود در این مقاله مراجعه نمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

در حال حاضر زمان دقیقی برای انتشار دفترچه اعلام نشده است اما معمولا این دفترچه چند روز قبل یا همزمان با شروع ثبت نام منتشر می شود.

2- دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 از چه طریقی قایل دریافت است؟

شما می توانید این دفترچه را از طریق سامانه ثبت نام این آزمون و همچنین لینک موجود در این مقاله دانلود نمایید.

3- دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

این دفترچه شامل اطلاعاتی از قبیل زمان و نحوه نام نویسی، شرایط و مدارک مورد نیاز، منابع و دیگر اطلاعات مربوط به آزمون مذکور می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره