9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه تیزهوشان زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

تاربخ انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1402 - 1403
زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به دلیل داشتن تمامی جزئیات اعم از زمان ثبت نام، نحوه، مدارک، شرایط و … از اهمیت بالایی برخوردار بوده و افرادی که خواهان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  هستند می بایست گوش به زنگ اخبار مربوط به زمان انتشار این دفترچه باشند تا بتوانند در موعد مقرر آن را از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دریافت نموده و اقدامات مربوط به نام نویسی خود را به سرانجام برسانند. لازم به ذکر است لینک دانلود فایل این دفترچه برای سال 1402 به صورت پی دی اف (pdf) در  سایت my.medu.ir فعال و در دسترس عموم قرار گرفته است.

 

تاریخ انتشار :

۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۱

دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403 برای هر یک از پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم، از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان منتشر شد.

زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

هر ساله مدارس تیزهوشان برای دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم آزمون ورودی بر پا می کند که داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی my.medu.ir آن را دریافت کنند. این دفترچه در ۱۲ اسفند ماه 1401 در دسترس داوطلبان قرار گرفت. اخبار مرتبط با اخبار مرتبط در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره قابل پیگیری است.

کلاس تیزهوشانکلاس تیزهوشان

دانلود دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

 دانش آموزان برای آشنایی و تکمیل اطلاعات خود در زمینه ثبت نام، شرایط، مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و … در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم، نیازمند مطالعه دفترچه راهنمای مربوطه هستند که می بایست در بازه زمانی مشخص آن را با مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش  به نشانی my.medu.ir دریافت کنند. به منظور دسترسی راحت تر به دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  فایل pdf آن جهت دانلود در ادامه قرار داده شده است.

تاریخ انتشار :

۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۱

در دوره های گذشته لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان در سایت azmoon.medu.ir فعال می شد اما در سال 1402 داوطلبان می توانند آن را در سایت پادا به نشانی my.medu.ir دریافت کنند. لازم به ذکر است در صورتی اقدام به نام نویسی در آزمون مدارس تیزهوشان نمایید که تمامی محتویات دفترچه را مورد مطالعه قرار داده باشید زیرا هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پس از واریز به هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ چه زمانی منتشر می شود؟

تاکنون اطلاعیه ای مبنی بر زمان انتشار این دفترچه منتشر نشده اما در دوره گذشته دهه دوم فروردین ماه انتشار پیدا کرده است.

2- دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ از چه طریقی قایل دریافت است؟

دفترچه مذکور در سامانه پادا به نشانی اینترنتی pada.medu.ir و همچنین این مقاله قابل دریافت می باشد.

3- دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

این دفترچه شامل اطلاعاتی از قبیل زمان، نحوه نام نویسی، شرایط آزمون، مدارک مورد نیاز، منابع و دیگر اطلاعات مربوط به آزمون مذکور می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد