دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98
زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

آزمون نظام مهندسی، خاص فارغ التحصیلان رشته های مهندسی مرتبط با ساختمان و شهرسازی است. این آزمون جهت دریافت پروانه اشتغال برگزار می شود در واقع یک شماره خاص در نظام مهندسی استان به شخص تعلق می گیرد ( همانند شماره نظام پزشکی ) و افراد دارای پروانه اشتفال نظام مهندسی می توانند برای تاسیس شرکت و دفاتر مهندسی اقدام و یا امتیاز سهمیه خود را به شرکت های قانونی فعال در صنعت ساختمان واگذار نمایند. به دلیل تماس های مکرری که با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره گرفته می شود تصمیم گرفتیم این مطلب را تحت عنوان زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی آماده کنیم و در آن به موضوعاتی همچون زمان و دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی ، شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی 97 بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا اطلاعات لازم را در مورد ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 کسب نمایید.

آزمون نظام مهندسی 97 دو نوبت در سال و در فاصله زمانی 6 ماهه برگزار می گردد.

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97

آزمون نظام مهندسی معمولا هر ساله در دو نوبت و در فواصل زمانی شش ماهه برگزار می شود. ثبت نام نوبت اول آزمون نظام مهندسی 97 زمستان سال گذشته انجام و در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار گردید. طبق روال سال های گذشته تقریبا 6 ماه پس از این تاریخ مجددا آزمون نظام مهندسی برگزار خواهد شد. البته در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام نوبت دوم آزمون نظام مهندسی 97 مشخص نیست. به محض اطلاع، در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. به همین دلیل توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام ایران مشاوره پیگیر آخرین اخبار مربوط به آزمون نظام مهندسی 97 باشید.

” جهت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی 97 به سامانه ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان به نشانی www.inbr.ir مراجعه نمایید. “

شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97

توصیه می کنیم قبل از اقدام به ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 حتما از شرایط لازم جهت ثبت نام آزمون نظام مهندسی مطلع شده و سپس اقدام به ثبت نام نمایید چرا که در صورت عدم دارا بودن شرایط کافی و ثبت نام در آزمون و حتی شرکت و پذیرفته شدن در آزمون نظام مهندسی 97 قبولی شما لغو خواهد شد. از جمله شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی 97 به شرح ذیل می باشد :

1- سوابق کار حرفه ای برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی، حداقل 3 سال باشد.

2- سوابق کار حرفه ای برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد، حداقل 2 سال باشد.

3- سوابق کار حرفه ای برای فارغ التحصیلان مقطع دکتری، حداقل 1 سال باشد.

4- سوابق کاردانی برای آزمون نظام مهندسی به غیر از رشته عمران ( محاسبات ) و معماری ( طراحی ) در صورت هم رشته بودن با رشته آزمون، از تاریخ اخذ مدرک کاردانی تا زمان اخذ مدرک مهندسی به ازای هر پنج سال کامل یک سال و حداکثر دو سال به سنوات مهندسی اضافه خواهد شد.

5- در صورت هم رشته نبودن رشته تحصیلی با رشته آزمون سنوات کاردانی قابل محاسبه برای آزمون نظام مهندسی نمی باشد.

6- مهندسانی که هنوز خدمت سربازی نرفته اند نیز می توانند در این آزمون شرکت کنند زیرا با قبولی در این آزمون تا 4 سال وقت دارند مدارک اصلی خود را برای دریافت پروانه اشتغال به کار به نظام مهندسی تحویل دهند.

پیشنهاد می کنیم تا روز مشخص شدن زمان دقیق ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 از طریق تماس با مشاوران مرکز ایران مشاورهپیگیر زمان دقیق ثبت نام باشید تا مهلت محدود ثبت نام را از دست ندهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره