سه شنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97
زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سازمان آموزش و پرورش برای پنجمین بار اقدام به برگزاری آزمون جهت استخدام معلم برای مدارس نموده است. جذب معلم به 2 صورت انجام می پذیرد الف) دانشجویان دانشگاه های تربیت معلم و فرهنگیان بعد از پایان تحصیلات خود به استخدام آموزش و پرورش در می آیند. ب) آزمون استخدامی آموزش و پرورش. آموزش و پرورش برای جذب معلم در مدارس اطلاعیه ای را منتشر می کند که افراد با داشتن شرایط لازم می توانند در این آزمون ثبت نام نموده و بعد شرکت در آزمون با کسب نمره قابل قبول کار خود را با با عنوان معلم در مدارس آغاز کنند. با مطالعه ادامه این مطلب می توانید اطلاعاتی در باب زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 ، شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش  و زمان برگزاری آزمون  به دست آورید.

زمان ثبت نام برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

بعد از کش مکش های فراوانی که در ماه اخیر برای برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش صورت گرفت در نهایت زمان ثبت نام این آزمون مشخص گردید. زمان ثبت نام آزمون استخدامی از روز یکشنبه  23 / 2 / 97 آغاز تا 31 / 2 / 97 نیز ادامه خواهد داشت. داوطلبان علاقمند به تدریس در مدارس می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند شایان ذکر است که هیچ مهلت مجددی برای این آزمون قرار داده نخواهد شد پس کسانی که بعد از این زمان مشخص شده اقدام به ثبت نام نمایند در خواست آن ها مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

بعد از اتخاذ تصمیم جهت جذب معلم برای مدارس، در ابتدا قرار بود  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 در فروردین ماه منتشر گردد و همچنین آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اواخر اردیبهشت ماه برگزار شود اما بنا به دلایلی این کار صورت نگرفت اما بعد از برگزاری جلسات مختلف روز برگزاری آزمون نیز مشخص گردید. با توجه به اطلاعیه ای که توسط سازمان سنجش کشور منتشر شده است زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش به احتمال زیاد در رور 15 / 4 / 97 خواهد بود. نکته ی مهمی که لازم است بگوییم این آزمون به صورت مشترک برای دستگاه‌های اجرایی کشور، که شامل : وزارت آموزش و پرورش، سازمان شیلات کشور، سازمان دامپزشکی کشور، وزارت راه و شهرسازی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت،  سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان ملی زمین و مسکن ، وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار می گردد که به طور کلی ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر استخدام خواهند شد. نکته ی دیگری که وجود دارد این است که از تعداد  ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر که جذب خواهند شد حدود ۱۷ هزار و ۳۶۸ نفر به استخدام وزارت آموزش و پرورش در خواهند آمد.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

شرایط عمومی استخدام :

 • معتقد بودن به دین اسلام و یا دین های مشخص شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • تابعیت ایرانی
 • داشتن گواهی پایان خدمت سربازی و یا معافیت از آن ( برای اقایان )
 • معتقد بودن به قانون جمهوری اسلامی ایران
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
 • عدم سوء سابقه کیفری
 • نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی که توسط سازمان قضایی مشخص شده باشد
 • سلامت فرد داوطلب به لحاظ روانی و جسمی برای استخدام
 • داشتن مدرک تحصیلی مطابق با رشته و گرایش های مشخص شده در دفترچه راهنمای آزمون
 • محدودیت سنی : حداکثر سن برای داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی هستند 32 سال می باشد.
 • داشتن حداقل مدرک کارشناسی برای شرکت در این آزمون الزامی می باشد.

شرایط اختصاصی استخدام :

داوطلبانی که در آزمون پذیرفته شدن باید مورد تایید معاینات پزشکی قرار گیرد. داوطلبان بعد از پذیرفته شدن باید در مرحله مصاحبه نیز مورد تایید قرار گیرند و بعد از بررسی صلاحیت های عمومی مشخص شده داوطلب باید مراحل مهارت آموزی را نیز پشت سر بگذارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید