تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی می توانند پس از فارغ التحصیلی به صورت مستقیم وارد حرفه معلمی شوند اما ممکن است این سوال برای علاقه مندان به شغل معلمی ایجاد می شود که آیا تنها راه وارد شدن به این حرفه، تحصیل در دانشگاه فرهنگیان است؟

در پاسخ باید بگوییم که وزارت آموزش و پرورش کشور هر ساله با برگزاری آزمون استخدامی به صورت مجزا از داوطلبان واجد شرایط برای ورود به رشته معلمی و دبیری، ثبت نام به عمل می آورد. در زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، متقاضیان می توانند با فراهم نمودن مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، فرآیند نام نویسی خود را انجام دهند.

طبق روال سال های گذشته این احتمال وجود دارد که زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1401، اواخر بهمن ماه باشد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا هر ساله توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد که دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 به محض شروع زمان نام نویسی بر روی درگاه الکترونیکی و اطلاع رسانی سازمان مذکور قرار می گیرد. طبق روال هر ساله این امکان وجود دارد که در سال جاری زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در بهمن ماه و از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش فعال شود. لذا شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از جدیدترین اخبار مربوطه در این زمینه آگاهی یابید.

با توجه به این که ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی انجام می گیرد، داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش می بایست با فراهم آوردن مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در زمان مقرر، به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و فرم تقاضانامه ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در زیر مجموعه دستگاه های اجرایی قرار دارد که برای شرکت در این آزمون داوطلبان می بایست تمام اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام داده و مشخصات خود را در فرم مربوطه که در سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ارائه شده است، ثبت کنند. شایان ذکر است که نام نویسی برای آزمون مذکور مانند سایر آزمون ها مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی 1401 می باشد و تنها در صورت واریز وجه، مجاز به ثبت نام خواهید بود.

  • وارد شدن به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
  • کلیک بر روی لینک فعال “نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1401” و انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری”
  • کلیک بر روی عبارت “سریال ثبت نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1401”، سپس فشردن گزینه “تایید و ادامه” 
  • وارد نمودن اطلاعات لازم در کادرهای مشخص و پرداخت هزینه ثبت نام با تکمیل نمودن کادرهای مربوط به اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب
  • بازگشت به صفحه نخستین ثبت نام و انتخاب گزینه “تایید و ادامه – گام بعدی”
  • ثبت شماره سریال کارت اعتباری و فشردن کلید “ورود به سیستم”

سوالات متداول

1- داوطلبان در چه تاریخی می توانند نسبت به نام نویسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 اقدام نمایند؟

طبق روال سال های گذشته این احتمال وجود دارد که متقاضیان در اواخر بهمن ماه بتوانند در این آزمون اقدام به نام نویسی نمایند.

2- از چه طریقی می توان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 ثبت نام انجام داد؟

ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به انجام می رسد.

3- هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 از چه طریقی قابل پرداخت است؟

با مراجعه به سامانه sanjesh.org و به وسیله کارت بانکی عضو شبکه شتاب می توان هزینه ثبت نام این آزمون را پرداخت کرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…۴۵۶ نظر

  1. وقت بخیر.زمان ثبت نام جدید ۱۴۰۱ چه تاریخی هست؟
    باتشکر

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی