خانه آزمون استخدامی زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

وزارت آموزش و پرورش کشور هر ساله با برگزاری آزمون استخدامی به صورت مجزا از داوطلبان واجد شرایط برای ورود به رشته معلمی و دبیری، ثبت نام به عمل می آورد. متقاضیان می توانند با فراهم نمودن مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و با در نظر گرفتن تجانس رشته و مابقی شرایط، به صورت اینترنتی در سایت مربوطه، فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را تکمیل کنند. آگاهی از زمان دقیق نام نویسی در این آزمون بسیار اهمیت دارد زیرا که امکان ثبت نام خارج از مهلت تعیین شده از سوی سازمان مربوطه وجود نخواهد داشت.

 

لینک مستثیم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغلی مربی آموزش معلولین

ثبت نام مربی آموزش معلولین

 

لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ – دبیری و هنرآموزی

 

✅ لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 – آموزگار ابتدایی و استثنائی

(مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.)

 

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب مربی امور آموزش معلولین از 17 شهریو ماه 1402 آغاز شده و تا 31 شهریور ادامه دارد.

آخرین اخبار از زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

افرادی که تمایل دارند در آموزش و پرورش مشغول به کار شوند و پیگیر این موضوع هستند که از زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای سال ۱۴۰۲ مطلع شوند، می توانند به اخباری که در ادامه مطلب در خصوص آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر گشته است توجه نمایند.

خبر 17 شهریور ماه ۱۴۰۲

با توجه به اخبار موجود ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در حوزه جذب مربی آموز امور معلولین از 17 شهریور ماه از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز شده و تا 31 شهریور ماه 1402 ادامه دارد.

خبر 8 شهریور 1402

قرار است در سال جاری شاهد عنوان شغلی معاون پرورشی نیز باشی که طی این آزمون حدعقل 11 هزار معاون پرورشی جذب مدارس کشورخواهند شد. البته به گفته وزیر آموزش و پرورش احتمال دارد این تعداد تا 25 هزار نفر نیز افزایش یابد. دفترچه فراخوان این آزمون به محض تایید نهایی از سازمان اداری و استخدامی کشور منتشر خواهد شد.

خبر 28 مرداد ۱۴۰۲

معاون مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اعلام ثبت نام و برگزاری آزمون مربی پرورشی، مشاور و مراقب سلامت حداکثر تا پایان مهر ماه تصریح کرد که در مرحله اول همه داوطلبان بدون محدودیت سن و رشته مجاز به شرکت در آزمون‌ها هستند.

خبر 24 خرداد ماه

طبق صحبت های وزیر آموزش و پرورش ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی این سازمان در هفته آخر خرداد ماه انجام خواهد شد. همچنین اخبار موجود گویای برگزاری این آزمون در تاریخ 12 مرداد 1402 می باشند.

خبر 24 اسفند ماه

آزمون استخدام دبیر و هنر آموز بعد از آزمون استخدام آموزگار ابتدایی و استثنایی برگزار خواهد شد و فراخوان های مرتبط با آن بعد از تعطیلات عید منتشر خواهد گردید.

خبر 19 اسفند ماه

طبق اخبار جدید، مجوز استخدام 25 هزار و 686 نفر آموزگار دوره ابتدایی، 2 هزار و 332 آموزگار استثنایی، 19 هزار 970 دبیر دوره متوسطه، 2 هزار 214 هنرآموز، یک هزار مشاغل مرتبط با گفتاردرمانی و کاردرمانی در مدارس استثنایی و 5 هزار و 702 نفر جایگزین مدیران، معاونان و سرپرستان بازنشسته مدارس طی برگزاری آزمون استخدامی صادر گردیده است. آزمون استخدامی جهت جذب دبیر و هنر آموز وزارت آموزش و پرورش در خرداد ماه 1402 برگزار خواهد شد و به زودی اطلاعیه مربوط به فرآیند منتشر می گردد.

خبر 16 اسفند ماه

طبق آخرین اخبار، نام نویسی در آزمون استخدامی آموزگاری ابتدایی و کودکان استثنائی تا 19 اسفند ماه 1401 تمدید شده است. داوطلبان تا پایان این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را نهایی سازند.

خبر 10 اسفند ماه

طی انتشار اطلاعیه و دفترچه راهنمای منتشر شده، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از 10 اسفند آغاز شده و تا 16 اسفند ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد. تنها متقاضیان رشته های آموزگار ابتدایی و آموزگار کودکان استثنائی می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را به عمل آورند.

خبر 6 اسفند ماه

در تازه ترین خبری که در دسترس می باشد، با اعلام وزارت آموزش و پرورش زمان ثبت نام آزمون استخدامی 1402 از اواخر نیمه اول اسفند ماه خواهد بود. لازم است بدانید این ارگان قصد دارد در این دوره از جذب، 24 هزار و 694 نفر آموزگار ابتدایی، 992 آموزگار برای مناطق عشایری و 2332 نفر آموزگار استثنایی را استخدام نماید که مجموعا این عدد به 28 هزار و 17 نفر آموزگار می رسد.

خبر 4 اسفند ماه

طبق اخباری که به تازگی منتشره شده، قرار بر این شده فرآیندهای جذب نیروی برای وزارت آموزش و پرورش در بهار سال 1402 اجرایی شود که نحوه استخدام نیرو با برگزاری آزمون استخدامی صورت می گیرد. مجری برگزاری این آزمون وزارت آموزش و پرورش و سازمان سنجش خواهد بود. گفته شده به دلیل وجود محدودیت منابع و به منظور کاهش هزینه های دولت این جذب نیرو به صورت بهره ور بوده و برای بخش هایی که نیاز بحرانی دارند صورت می گیرد.

خبر 17 بهمن ماه

طبق سخنان مشاور وزیر آموزش و پرورش، قرار است روند ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 قبل از سال 1402 صورت بپذیرد و فرآیند بررسی و جذب پذیرفته شدگان در اردیبهشت 1402به سرانجام برسد.

شیوه های جدید استخدام در آموزش و پرورش ۱۴۰۲ 

طبق اطلاعیه ای که در اواسط بهمن ماه 1401 از سوی سازمان سنجش منتشر شد، قرار است شیوه های جذب در این ارگان به شکل زیر باشد:

دو مرحله ای شدن جذب دانشجومعلمان از سال آینده

اولین گامی که قرار است برای نخستین بار در کشور برداشته شود، فرایند جذب دانشجومعلمان طی دو مرحله بوده که شامل دو گروه می باشد. دسته اول (دبیری متوسطه اول و دوم) در مهرماه و دسته دوم که معلمان ابتدایی نیز شامل آن ها می شوند، در نیسمال دوم یعنی بهمن ماه وارد دانشگاه فرهنگیان خواهند شد. طبق اعلام مصوبه دو مرحله ای شدن جذب دانشجومعلمان از سال آتی، قرار است 30 درصد از نمره کل داوطلب به مصاحبه عمومی و عملی اختصاص داده شود و گزینش دانشجویان در طول ترم تحصیلی رخ دهد.

جذب از طریق استعدادهای درخشان دانشجویی و دانش آموزی

یکی دیگر از متدها برای پذیرش دانشجو معلم که در 13 بهمن ۱۴۰۱ طی اطلاعیه ای منتشر شد، جذب نخبگان دانش آموزی به وسیله دانشگاه فرهنگیان با همکاری بنیاد ملی نخبگان، وزارت علوم، شورای عالی انقلاب فرهنگی می باشد.

جذب از طریق مقطع ارشد

 آزمون کارشناسی ارشد یکی دیگر از شیوه های جذب معلم خواهد بود که اخیرا به گوش می رسد. مطابق با این اخبار قرار براین است که داوطلبان با شرکت و کسب نمره حدنصاب در آزمون ارشد و ادامه تحصیل در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش، روند استخدام را طی نمایند.

جذب دو مدرکی ها یا بورسیه معلمی سال آخری

پذیرش دانشجویانی که قرار است به طور مشترک در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه‌های برتر کشور صورت پذیرد به این شکل خواهد بود که افراد پذیرفته شده می بایست دروس تخصصی دو سال اول را در دانشگاه اصلی بگذرانند و سپس برای ادامه تحصیل به دانشگاه فرهنگیان انتقال یابند. لازم به ذکر است این روش برای دانشجویان سال چهارم دانشگاه‌ها صدق خواهد کرد که رتبه و معدل حداقل 17 در رشته‌های انسانی و زبان، 14 در علوم پایه، فنی مهندسی و هنر را در کارنامه خود اخذ نموده باشند. درصورتی که دانشجو از این طریق وارد دانشگاه فرهنگیان شود باید پودمان های معلمی را در دانشگاه مذکور طی کند.


زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

این آزمون استخدامی معمولا هر ساله توسط سازمان سنجش برگزار می گردد تا داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با دریافت به موقع دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق درگاه الکترونیکی و اطلاع رسانی سازمان مذکور اقدامات لازم را به سرانجام برسانند.

وزارت آموزش و پرورش به منظور ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی، زمانی در نظر گرفته است که به موجب این امر ثبت نام در این آزمون از 10 الی 22 اسفند ماه 1401 امکان پذیر بوده است. در حال حاضر مهلت ثبت نام و شرکت در این آزمون به پایان رسیده است لذا علاقه مندان این حوزه می توانند با ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی دبیر و هنرآموز این سازمان به هدف خود دست یابند که در ادامه بیشتر به این موضوع پرداخته ایم.

علاوه بر انتشار اخباری مبنی بر آغاز ثبت نام آزمون جذب دبیر و هنر آموز پس از برگزاری آزمون جذب آموزگار، با انتشار اخبار جدید در خصوص این آزمون، انتظار می رود که ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی از 27 خرداد ماه الی 3 تیر 1402 به انجام برسد. همچنین زمان برگزاری این آزمون در 12 مرداد ماه 1402 خواهد بود.

در حال حاضر ثبت نام در آزمون استخدامی مربی آموزش امور معلولین درجریان می باشد که داوطلبان از 17 الی 31 شهریور ماه 1402 نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایند.

تقویم زمانی آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402

 • زمان ثبت نام آزمون : 27 تا 31 خرداد 1402
 • تمدید مهلت ثبت نام آزمون (دبیری و هنرآموزی) : تا 3 تیر 1402
 • دریافت کارت ورد به جلسه : 9 مرداد 1402
 • برگزاری آزمون : 12 مرداد 1402
 • اعلام نتایج اولیه : نیمه اول شهریور 1402
 • زمان مصاحبه : احتمالا اواسط شهریور 1402
 • اعلام نتایج نهایی : احتمالا اواخر مهر 1402

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

امکان دارد عده ای باشند که بنا به هر دلایلی زمان اولیه را از دست داده و موفق به ثبت نام نشده باشند. لذا برای این دسته از افراد و یا کسانی که نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود دارند فرصتی مجدد تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در نظر گرفته می شود که به شرح جدول زیر می باشد:

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402
عنوان آزمونبازه ثبت نام تمدید ثبت نام
آزمون استخدامی مربی آموزش امور معلولین17 الی 31 شهریور ماه 1402مشخص نمی باشد.
آزمون استخدامی معاون پرورشیمشخص نمی باشد.مشخص نمی باشد.
آزمون استخدام دبیر و هنرآموزاز 27 الی 31 خرداد ماه 1402تا 3 تیر ماه 1402
آزمون استخدام آموزگار ابتدایی و کودکان استثنایی10 الی 16 اسفند 1401تا 22 اسفند ماه

در صورت تمدید مهلت ثبت نام در ازمون های استخدامی آموزش و پرورش از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

 آزمون استخدامی آموزش و پرورش زیر مجموعه دستگاه های اجرایی قرار دارد که برای شرکت در آن داوطلبان می بایست تمام اقدامات لازم برای نام نویسی را انجام داده و مشخصات خود را در فرم مربوطه که در سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ارائه شده است، ثبت کنند. راهنمای تصویری زیر نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بوده که می توانید طبق آن عمل کنید.

 • پس از وارد شدن به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org، بر روی لینک فعال “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در این مرحله می بایست لینک فعال “سیستم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی) سال 1402” را انتخاب کنید.

مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در ادامه، مجددا گزینه “سیستم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی) سال ۱۴۰۲” را انتخاب نمایید.

مرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مرحله چهارم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در این مرحله، عبارت “سریال ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی دبری و هنرآموزی) سال 1402” را انتخاب کرده و گزینه “تایید و ادامه” را فشار دهید.

مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • همان طور که در تصویر قابل مشاهده می باشد، داوطلبان می بایست در کادرهای نشان داده شده، اطلاعات خود را وارد کرده و پس از آن گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب نمایند.
مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
 • پس وارد نمودن اطلاعات شخصی مثل شماره تلفن ثابت و همراه و انتخاب عبارت “ادامه روند پرداخت” را انتخاب کنید.

مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 •  حالا در صفحه پیش رو اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و گزینه“پرداخت”را فشار دهید.

مرحله هشتم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • سپس، می بایست مجددا به صفحه ابتدایی ثبت نام بازگشته و دکمه “تایید و ادامه – گام بعدی”را بفشارید.

مرحله نهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • پس از درج شماره سریال کارت اعتباری و کد امنیتی در کادرهای مربوطه، گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب کنید.

مرحله دهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در این قسمت شرایط فایل عکس که باید آن را ارسال کنید وجود دارد. پس از بررسی آن و ارسال عکس، گزینه “تایید و ادامه- گام بعدی” را انتخاب نمایید.

 مرحله دهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در مرحله بعدی صفحه ای برای شما به نمایش گذاشته می شود که می بایست اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

 مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • این قسمت شال اطلاعات مربوط به سهمیه بوده که درصورت داشتن آن، می بایست کادر های مربوط به آن را پر کنید.

مرحله دوازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • پس از کامل نمودن و وارد کردن اطلاعات خود در کادرهای مشخص شده روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

 مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

 • و در قسمت آخر اگه نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود داشتید می توانید از دو روش زیر استفاده نمایید.

 مرحله دوازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نحوه ثبت نام آزمون مربی آموزش معلولین

ثبت نام حوزه مربی آموزش معلولین برخلاف سایر آزمون های استخدامی از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir انجام می شود که روش آن عبارت است از:

 • ابتدا وارد سایت مرکز ازمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir شده و آیکون “پرداخت هزینه” را بفشارید

ثبت نام ازمون مربی آموزش معلولین

 • اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مربوطه وارد کرده و در نهایت کلید “پرداخت هزینه” را بفشارید.

ثبت نام ازمون مربی آموزش معلولین

 • اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و آیکون “پرداخت” را لمس نمایید.

ثبت نام ازمون مربی آموزش معلولین

 • مجددا به صفحه نخست بازگشته و اینبار آیکون “ثبت نام آزمون” را بفشارید.

ثبت نام ازمون مربی آموزش معلولین

 • در کادرهای موجود اطلاعاتی همچون کد ملی، توکن مالی را وارد کرده بر آیکون “ثبت نام” کلیک کنید.

ثبت نام ازمون مربی آموزش معلولین

چند نکته مهم پیرامون زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

پیش از آن که تصمیم داشته باشید تا در آزمون شرکت کنید توصیه می شود که دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را به خوبی مطالعه کنید و سپس اقدام به نام نویسی نمایید. لازم به ذکر است توجه به نکات زیر نیز می تواند در این راستا کمک کننده باشد.

 • ثبت نام آزمون های دبیری و آموزگار ابتدایی تنها از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و کلیک بر روی لینک “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” میسر خواهد بود.
 • سایت ثبت نام در آزمون استخدامی مربی آموزش امور معلولین از سایر آزمون ها متفاوت بوده و از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار می گردد.
 • در زمان ثبت نام لیست رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ را از دفترچه مربوطه استخراج کرده و آن را مطالعه کنید.
 • پیش از ورود به سایت جهت نام نویسی، مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورشرا تهیه نموده تا در هنگام ثبت نام دچار سرگردانی نشوید.
 • در هنگام ثبت نام تمامی شرایط و ضوابط موجود در دفترچه راهنمای مربوطه را بررسی نموده و سپس اقدام به واریز هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نمایید زیرا پس از واریز وجه، امکان استرداد آن را نخواهید داشت.

سوالات متداول

1- داوطلبان در چه تاریخی می توانند نسبت به نام نویسی آزمون استخدامی مربی آموزش امور معلولین ۱۴۰۲ اقدام نمایند؟

ثبت نام آزمون استخدامی دبیری از 17 شهریور ماه آغاز شده و تا 31 شهریور ادامه دارد.

2- از چه طریقی می توان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کرد؟

ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org به انجام می رسد و تنها برای آزمون مربی معلولین از طریق سایت hrtc.ir می باشد.

3- هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ از چه طریقی قابل پرداخت است؟

با مراجعه سایت ثبت نام این آزمون و به وسیله کارت بانکی عضو شبکه شتاب می توان هزینه نام نویسی را پرداخت کرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵۴۴ نظر
 1. کیومرث

  با عرض سلام و احترام
  خواستم بدونم زمان ثبت نام آزمون آموزش و پروش کی هست؟
  آیا من که ترم آخر رشته روان شناسی هستم،مییتونم در آزمون شرکت کنم؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود تابدین لحظه اطلاعیه دقیقی منتشر نشده است.

 2. مریم

  سلام وقتتون بخیر
  زمان بعدی ثبت نام ازمون دبیری چه تاریخی میشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود،در حال حاضر اطلاعات دقیقی از تاریخ ثبت نام ازمون بعدی دبیری در دست نیست.

 3. سحر

  سلام، زمان دقیق ثبت نام ازمون دبیری چ زمانی شروع میشه گفتن هفته اخر خرداد یعنی فردا میتونم ثبت نام کنم.

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، زمان ثبت نام آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش اوایل تیر ماه آغاز می شود.

 4. ترنم بهاری

  سلام من اولین بارم هست میخوام ازمون شرکت کنم،دبیری،میخواستم ببینم بعد از ازمون و مصاحبه و گزینش اگع قبول شیم اعزام میکنن مدارس برای تدریس یا بازم پروسه استخدام ادامه داره؟لطفا دقیق همه چی توضیح بدید.سپاسگزارم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در صورت قبولی در فرآیند آزمون و مصاحبه و گذارندان کامل و موفقیت آمیز این دو مرحله، باید دوره کارآموزی را گذرانده و در صورت مورد تایید بودن شرایط وارد پروسه تدریس می شوید.

 5. مینا

  سلام ببخشید چرا مثل سال های قبل فاصله ثبت نام تا ازمون حداقل یکی دوماه نیست؟ما هیچ زمانی برای مطالعه نداریم که تازه منابعم قراره تغییر بدن
  امروز چهارمه پس کی ثبت نامه که ۲۶ اسفندم ازمونه؟!من تازه بهمن فارغ التحصیل شدم الان بی هیچ آمادگی چیکار کنم واقعا !!!!!

  • ایران مشاوره

   با سلام تا کنون اطلاعیه در این باره منتشر نشده است برای آگاهی از اطلاعیه ها در کانال تلگرام ایران مشاوره عضو شوید.

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، تاریخ ۲۶ اسفند هنوز در سامانه سنجش ثبت نشده است. شما در زمان نزدیک به آزمون باید پک های پرسش و پاسخ را تمرکز کنید. فرصتی برای خواندن کتاب های مرجع استخدامی ندارید.

 6. عباس ناظری

  سلام خسته نباشید معلوم نشد کی ثبت نام شروع میشه خوب جواب نگرفتم

  • ایران مشاوره

   با سلام تا کنون اطلاعیه در این باره منتشر نشده است برای آگاهی از اطلاعیه ها در کانال تلگرام ایران مشاوره عضو شوید.

 7. عباس ناظری

  سلام خسته نباشید معلوم نشد کی ثبت نام شروع میشه

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، هنوز اطلاعیه ی جدیدی دال بر شروع ثبت نام آزمون استخدامی در سامانه ی سنجش منتشر نشده است.

 8. علی

  سلام وقت بخیر من لیسانس رشته حسابداری هستم و ۲۳ سالمه اما هنوز سربازی نرفتم .. میتونم برای آزمون استخدامی آموزش پرورش اقدام کنم ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و عرض ادب، مطابق با آخرین دفترچه ی آزمون استخدامی مندرج در سامانه ی سنجش، یکی از شروط اصلی شرکت در آزمون برای آقایان داشتن کارت پایان خدمت می باشد.

 9. احمدی

  سلام و خسته نباشید
  اینکه رشته ی کارشناسی و کارشناسی ارشد متفاوت باشن،مشکل ایجاد میکنه؟
  من میخوام با رشته ی ارشدم ثبت نام کنم
  و نمیدونم این میشه یا نه؟
  ممنونم

 10. زهرا

  باسلام ودرود . من ترم اخر کارشناسی حسابداری رو میخونم ، میتونم تو ازمون اموزش و پروش شرکت کنم؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، چنانچه تا قبل از آخرین روز ثبت نام آزمون موفق به اتمام دوره ی تحصیل خود شده باشید امکان ثبت نام را دارید در غیر اینصورت مجاز به ثبت نام نمی باشید.

 11. احمدی

  سلام
  خیلی ممنون میشم اگر به سوال منم پاسخ بدید
  من کارشناسی مهندسی و کارشناسی ارشد روانشناسی دارم
  و سنم ۲۸ سال هست
  میتونم برای استخدام آموزش پرورش ثبت نام کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام بله ، حداکثر سن برای شرکت در آزمون با مدرک کارشناسی ارشد ۴۰ سال می باشد. برای متاهل بودن ۱ سال و به ازای هر فرزند ۱ سال و داشتن بیمه مرتبط به شرایط سنی ( حداکثر۵سال) شما اضافه می شود.

  • احمدی

   اینکه رشته های ارشد و کارشناسی من مرتبط نیست،میتونم با رشته ی کارشناسی ارشدم که روانشناسی هست شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، مطابق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شما با مدرک ارشد روانشناسی نیز می توانید برای استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید؛ منتهی در زمان مصاحبه و بررسی سوابق و مدارک، شانس پذیرش شما کم می شود.

 12. یگانه

  سلام ببخشید خواستم بدونم زمان استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ چه زمانیه؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ، تاکنون اطلاعیهی رسمی ؛ مبنی بر زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نشده است.

 13. عباسی

  سلام من ۳۶ سالمه و ترم دوم ارشد علوم تربیتی هستم و فقط پایان نامه ام مونده که مهر ماه باید اخذ ودفاع کنم در ازمون استخدام اموزش وپرورش میتونم شرکت کنم؟

 14. مهدیه

  باسلام۳۲ سالمه،کارشناسی زیست دارم،۲فرزند،میتونم توازمون شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، بر اساس آخرین دفترچه ای که سازمان سنجش در این خصوص منتشر کرد، کارشناسی تا ۳۶ سال حق شرکت در آزمون را دارد. لازم به ذکر است که به دلیل ۲ فرزند، ۲ سال به شرط سنی شما اضافه شده است.

 15. نازنین زهرا

  سلام ما قبول شده دستگاه اجرایی هستیم میخواستم بدونم نتایج نهایی مصاحبه کی میاد و تاریخ دقیق ثبت نام آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۱ کی هست؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، برابر اطلاعیه های مندرج در سامانه ی سنجش هنوز خبر جدیدی مبنی بر شروع دقیق ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی روی سازمان سنجش نیست.

 16. صبا

  سلام من ترم اخر کاردانی حسابداری هستم و برای کارشناسی از ترم بهمن شروع میکنم میتونم تو استخدامی اموزش وپرورش شرکت کنم وسنم ۲۰ ساله و مدرکم فوق دیپلم

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مربوط به سال گذشته، پذیرش معمولا با مدرک کارشناسی و بالاتر می باشد و تاریخ فراغت از تحصیل می بایست ۳ ماه بعد از آخرین روز ثبت نام باشد.

 17. کوثر

  سلام من فوق دیپلم رشته حسابداری دارم متاهل و۲۵سالمه میتونم توی آزمون شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، مطابق با اخرین اطلاعیه از سوی آموزش و پرورش، پذیرش معمولا با مدرک کارشناسی و بالاتر می باشد.

نمایش دیدگاه های بیشتر
مشاوره استخدامی پیج استخدامی