چهارشنبه , ۲۵ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / زمان ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای

زمان ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای
زمان ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

پذیرش داوطلبان در مقطع کاردانی فنی حرفه ای بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. به دلیل تماس های مکرر متقاضیان کاردانی فنی حرفه ای با مرکز مشاوره تحصیلیایران مشاوره و سوال در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای تصمیم گرفتیم این مطلب را با عنوان زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای آماده کنیم و در آن به موضوعاتی همچون زمان و نحوه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 ، شرایط ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97 بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید و در جریان آخرین اخبار مربوط به کاردانی فنی حرفه ای 97 قرار بگیرید.

پـذیرش دانشجو در کلیه رشته های امتحانی دوره های کاردانی نظام جدید و قدیم دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آمـوزش عـالی غیرانتفـاعی 97 ،صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) انجام می پذیرد. لذا برای هیچ یک از رشته های امتحانی آزمون برگزار نخواهد شد.

شرایط ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97

پذیرش در هر دانشگاهی دارای شرایطی است که تنها متقاضیان واجد شرایط می توانند در آن ثبت نام کنند. کاردانی فنی حرفه ای نیز از این قضیه مستثنی نیست به همین دلیل تصمیم گرفتیم قبل از پرداختن به زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای، شرایط لازم جهت ثبت نام در این در این مقطع تحصیلی را ذکر کنیم :

  1. دارا بودن مدرک فنی حرفه ای و کاردانش نظام جدید یا دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم
  2. داوطلبان دارای گواهینامه دوره پیش دانشگاهی و یا مدرک بـالاتر از کـاردانی، مجاز به ثبت نام در کاردانی فنی حرفه ای نیستند.
  3. برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی
  4. داوطلبانی که حد نصاب نمره قبولی یکی از کد رشته های اعلام شده در نیمسال اول تحصیلی را کسب کنند، ولی نتوانند تا شهریور سال 97 گواهینامه پابان دوره متوسطه خود را دریافت کنند اجازه ثبت نام را نخواهند داشت. این افراد در صورتی که کد رشته قبولی در نیمسال دوم را کسب نمایند و تا پایان نیمسال اول گواهینامه خود را دریافت کنند می توانند برای ثبت نام نیمسال دوم اقدام نمایند.
  5. پذیرفته شدگان دوره روزانه در آزمون کاردانی نظام جدید سال 96، مجاز به ثبـت نـام  نخواهند بود.
  6. دانشجویان نوبت دوم ( شبانه ) آموزشکده های تحت نظر دانشگاه فنی و حرفه ای کـه از معافیـت تحصیلی استفاده می کنند، در صورت تمایل به ثبت نام و شرکت مجدد در این آزمون در صورتی مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل خواهند بود که پس از انصراف قطعی از تحصیل در دوره قبلی، از نظر نظام وظیفه منعی جهت تحصیل آن ها نداشته باشد.

زمان و نحوه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 97

ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 97 از 6 خرداد 97 آغاز و تا روز شنبه 20 خرداد ماه سال جاری ادامه داشته است. چنانچه شما نیز متقاضی ثبت نام در کاردانی فنی حرفه ای 97 هستید می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کنید. به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در پذیرش دوره های کاردانی فنی و حرفه‌ ای 97 که در زمان مقرر (از تاریخ 97/03/06 لغایت 97/03/20) در آزمون ثبت‌نام نموده‌اند می رساند که اطلاعات ثبت‌ نامی داوطلبان از روز دوشنبه مورخ 97/05/08 لغایت روز جمعه مورخ 97/05/12 بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت؛ لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌ نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند همچنین کسانی که موفق به ثبت نشده اند نیز می توانند در این تاریخ ثبت نام کنند. جهت ثبت نام می بایست در ابتدا کارت اعتباری تهیه کنید و سپس جهت انجام ثبت نام اقدام نمایید. ضمنا چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام از جمله خرید کارت اعتباری با مشکلی برخورد کردید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و ثبت نام خود را به مشاوران مرکز ایران مشاوره بسپارید و یا راهنمایی های لازم جهت ثبت نام در کارادنی فنی حرفه ای را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید