تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته 99
زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبانی که در مقطع کاردانی تحصیل کرده و تمایل به ادامه تحصیل در دوره کارشناسی را دارند، می بایست نسبت به ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام کنند. ثبت نام و انتخاب رشته این آزمون برخلاف بسیاری از آزمون های سراسری، به صورت همزمان با هم انجام می شود. لازم به ذکر است که رشته های دوره کارشناسی ناپیوسته به دو صورت با کنکور و بدون کنکور (براساس سوابق تحصیلی) ارائه می گردند. ثبت نام این آزمون در اردیبهشت ماه انجام می شود و متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی می توانند در آن شرکت کنند.

ثبت نام اصلی آزمون کاردانی به کارشناسی، در اردیبهشت ماه انجام می شود.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99

ثبت نام اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی از تاریخ 17 الی 23 اردیبهشت ماه و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود. در بیشتر آزمون ها داوطلبان ابتدا در آزمون مورد نظر ثبت نام می کنند و پس از برگزاری و مشخص شدن نتایج آن، به انتخاب رشته های مورد نظر می پردازند ولی این مسئله در آزمون کاردانی به کارشناسی برقرار نیست؛ یعنی داوطلبان می بایست همزمان با ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به انتخاب رشته نیز بپردازند.

لازم به ذکر است داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی 99 نام نویسی می کنند علاوه بر انتخاب رشته های با آزمون، می توانند رشته های بدون آزمون را نیز انتخاب نمایند ولی داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت نمی کنند، تنها مجاز به انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی برای رشته های بدون آزمون می باشند.

متقاضیان می بایست قبل از شروع فرآیند ثبت نام، از طریق لینک فعال شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور هزینه آن را به صورت اینترنتی واریز کنند. داوطلبان می توانند با خرید کارت اعتباری این اقدام را انجام دهند و اگر تمایل به تحصیل در دانشگاه های غیرانتفاعی داشته باشند باید کارت اعتباری مجزا و مخصوص این دانشگاه ها را خریداری نمایند. برای دریافت پیامک اطلاع رسانی در رابطه با آزمون کاردانی به کارشناسی نیر مبلغ اندکی در نظر گرفته می شود که پرداخت کردن آن اجباری نیست و داوطلبان تنها در صورت تمایل می توانند مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایند. (پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب که دارای رمز پویا هستند، انجام می شود.)

تمدید مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 99

فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی معمولا مشمول تمدید می شود و در سال 99 نیز این اتفاق رخ داده است. مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 99 دو مرتبه، یک بار از روز 23 الی 27 اردیبهشت ماه و بار دیگر از 25 الی 31 خرداد ماه تمدید شده است. علاقه مندان می توانند در این بازه های زمانی نسبت به ثبت نام جدید خود اقدام کنند.

همچنین داوطلبانی که در فرصت های پیشین ثبت نام کرده اند نیز می توانند در صورت نیاز، نسبت به ویرایش اطلاعات خود در مهلت مجدد ثبت نام کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند.

متقاضیانی که قصد شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 99 را دارند، می توانند هنگام انتخاب رشته، 50 کد رشته محل را از دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی انتخاب کنند. پذیرش در 16 رشته به صورت با آزمون و در باقی رشته ها به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل کاردانی) می باشد که برای تحصیل در رشته های بدون کنکور این مقطع، نیازی به شرکت در آزمون نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99