چهارشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / کنکور / زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

تاریخ ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 99
زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبانی که در مقطع کاردانی تحصیل کرده و تمایل به ادامه تحصیل در دوره کارشناسی را دارند می بایست در آزمونی تحت عنوان کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنند. داوطلبان زیادی طی تماس های مکرر با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره پیگیر زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  هستند. یکی از حساس ترین آزمون هایی که در سراسر کشور برگزار می شود ، آزمون کاردانی به کارشناسی می باشد که به دلیل ظرفیت پذیرش کم و داوطلبان بسیار زیاد ، رقابت تنگاتنگی را برای علاقمندان به تحصیل در این مقطع فراهم آورده است. لازم به ذکر است که رشته های کاردانی به کارشناسی هم به صورت با کنکور و هم به صورت بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی ارائه می گردد. ثبت نام آزمون مذکور در اردیبهشت ماه انجام می شود که متقاضیان دارای شرایط می توانند در آن شرکت کنند.

سهمیه های موثر در کنکور کاردانی به کارشناسی شامل سهمیه آزاد ، ایثارگران ، شهدا و رزمندگان می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از تاریخ 10 اردیبهشت ماه الی 16 اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود. در بیشتر آزمون ها داوطلبان ابتدا در آزمون مورد نظر ثبت نام کرده و پس از برگزاری و مشخص شدن نتایج آن ، انتخاب رشته می کنند ولی این مسئله در آزمون کاردانی به کارشناسی اینگونه نیست و داوطلبان می بایست دقیقا هنگام انجام ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به انتخاب رشته بپردازند. لازم به ذکر است داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 نام نویسی می کنند علاوه بر انتخاب رشته های با آزمون می توانند رشته های بدون آزمون را نیز انتخاب کنند ولی داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت نکنند ، تنها مجاز به انتخاب رشته های بدون آزمون خواهند بود که برای این کار باید کارت اعتباری دانشگاه مورد نظر را خریداری نمایند و در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی موسسه های غیر انتفاعی، دانشگاه آزاد و علمی کاربردی شرکت کنند.

متقاضیان می بایست قبل از شروع فرآیند ثبت نام ، از طریق لینک فعال شده در سایت سنجش هزینه آن را به صورت اینترنتی واریز کنند. هزینه ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی مبلغ 25 هزار تومان است که داوطلب می تواند با خرید کارت اعتباری آن را پرداخت نماید و اگر تمایل به تحصیل در دانشگاه های غیرانتفاعی داشته باشد باید یک کارت اعتباری مجزا به مبلغ 5/500 تومان تهیه کند. همچنین در صورت تمایل به دریافت پیامک اطلاع رسانی ، می بایست مبلغ 500 تومان واریز نماید (پرداخت هزینه ثبت نام فقط به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم هستند ، انجام خواهد شد.)

دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

همانطور که می دانید قبل از شروع هر آزمونی معمولا دفترچه راهنما ثبت نام آن نیز منتشر می شود ، آزمون کاردانی به کارشناسی نیز از این دسته از آزمون ها می باشد که چند روز قبل از شروع ثبت نام دفترچه ای با عنوان دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که داوطلبان می توانند با مطالعه آن از کد رشته های ارائه شده آگاهی یابند و جزئیات این آزمون آشنا شوند. ممکن است برخی داوطلبان بخواهند از رشته های این مقطع تحصیلی در سال های گذشته آگاهی پیدا کنند به همین منظور دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته سال گذشته را در ادامه این مطلب قرار داده ایم.

دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی97

(برای دانلود دفترچه ، بر روی لینک کلیک کنید)

شرایط ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی

داوطلبانی که قصد دارند در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 ثبت نام کنند می بایست از شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی آگاهی داشته باشند. این شرایط در جدول زیر ذکر شده است.

شرایط عمومی 

اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

ملتزم به احکام عملی اسلام

عدم احراز عناد (نه اعتراض) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران

عدم احراز فساد اخلاقی

عدم اشتهار به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل و یا در زمان اشتغال

برخورداری از توانایی جسمی لازم متناسب با رشته انتخابی و عدم اعتیاد به مواد مخدر

شرایط اختصاصی
داوطلب می بایست دارای مدرک کاردانی مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی باشد.
چنانچه دانشجویان آقا ترم آخر مقطع کاردانی باشند ، می توانند در رابطه با مسئله خدمت سربازی از معافیت تحصیلی برای شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی استفاده نمایند.
داوطلبانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 97 شرکت کرده و در رشته های تحصیلی دوره روزانه پذیرفته شده اند چنانچه در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 شرکت کنند تنها مجاز به انتخاب رشته در دوره های غیر روزانه (غیرانتفاعی ، پردیس خودگردان ، دانشگاه آزاد ، مجازی و نوبت دوم) می باشند.
پذیرفته شدگان گروه آموزشی پزشکی بعد از فارغ التحصیلی بایستی برابر با طول مدت تحصیل ، تعهدی  مبنی بر تعهد خدمت به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی بدهند.
داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97 شرکت کرده و در موسسات غیر دولتی ، غیرانتفاعی ، نوبت دوم (شبانه) ، مجازی و دانشگاه آزاد پذیرفته شده اند ، چنانچه مشکل نظام وظیفه (برای متقاضیان آقا) نداشته باشند می توانند در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 شرکت کنند.

متقاضیانی که قصد شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 98 را دارند می توانند هنگام انتخاب رشته 50 کد رشته محل را از دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی انتخاب کنند. پذیرش در 16 رشته فقط به صورت با آزمون می باشد و  پذیرش در 50 رشته در این مقطع تحصیلی به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل کاردانی) می باشد و برای تحصیل در این رشته ها نیازی به شرکت در آزمون نیست. زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از تاریخ 23 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا 29 اردیبهشت ماه خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتایج نهایی کنکور دریافت مشاوره