تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / سایت انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

سایت انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

سایت انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 99
سایت انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با دریافت نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دارو سازی و دندان پزشکی سال 98 ، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند می بایست در هفته اول تیرماه نسبت به ثبت کد رشته های مورد علاقه خود اقدام نمایند. آزمون دکتری رشته های گروه پزشکی زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برگزار می گردد لذا کلیه فرآیند شرکت در آزمون ، از طریق سامانه الکترونیکی این سازمان انجام می گیرد.

انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir انجام می گیرد.

معرفی سایت انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

شرکت کنندگان در آزمون دکتری وزارت بهداشت برای سال تحصیلی 98 – 99 ، چنانچه با توجه به کارنامه خود مجاز به انتخاب رشته شده اند می بایست خود را برای انتخاب رشته های مورد علاقه خود آماده نمایند. داوطلبان آزمون دکتری تا این مقطع چندین بار این مرحله را پشت سرگذاشته اند و از اهمیت انتخاب رشته با خبر هستند.

سایت sanjeshp.ir توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برای داوطلبان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری راه اندازی شده است و تمامی فرآیند مربوط به ثبت نام ، برگزاری ، اعلام نتایج و … آزمون ها در این سامانه انجام می گیرد. در صفحه اصلی یک منو از موضوعات مختلف از جمله کارشناسی ارشد ، دندان پزشکی ، دارو سازی ، تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ، دکتری تخصصی و …. تعبیه شده است که با کلیک بر روی هر کدام به صفحه مورد نظر هدایت خواهید شد.

انتخاب رشته آزمون دکتری از جمله مواردی است که در زمان مشخص (هفته اول تیرماه) لینک مربوط به آن در این سامانه فعال خواهد شد و داوطلبان با وارد نمودن کدملی و شماره تلفن خود که در زمان ثبت نام اولیه در فرم ثبت نام درج کرده اند ، می توانند وارد صفحه مربوط به خود شده و به انتخاب رشته بپردازند.

نکات مهم برای انجام یک انتخاب رشته درست در سایت 

بعد از برگزاری هر آزمون تحصیلی ، مهم ترین و حساس ترین مرحله انجام یک انتخاب رشته بی نقص می باشد. اگر برای انتخاب رشته مجاز شده اید پیش از هر اقدامی ابتدا دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت را دریافت و به دقت مطالعه کنید تا با تمامی شرایط و ضوابط رشته محل ها آشنا شوید. سپس کد رشته محل های مورد نظر خود را به ترتیب اولویت و علاقه در یک فرم پیش نویس وارد کرده و چنانچه از صحت آن اطمینان دارید نسبت به ثبت آن ها در سامانه مربوطه اقدام نمایید.

  1. برای انتخاب رشته در سایت باید مراحل زیر را طی نمایید:
  2. مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir 
  3. انتخاب گزینه “دکتری تخصصی (Ph.D)” از منوی سمت راست
  4. کلیک بر روی عبارت “انتخاب رشته دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال 98”
  5. وارد نمودن کد ملی و شماره تلفن (الزاما شماره ای که در زمان ثبت نام اولیه در فرم مربوطه درج نموده اید)
  6. وارد نمودن کد رشته محل های مورد علاقه به ترتیب اولویت و بر اساس فرم پیش نویس تهیه شده
  7. بعد از آنکه تمام اولویت های خود را وارد نمودید بر روی گزینه “ثبت” کلیک نمایید.
  8. در نهایت از فرم انتخاب رشته خود پرینت گرفته و در نزد خود نگهداری نمایید.

بعد از پایان مهلت  انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ، نوبت به اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت می رسد. در این مرحله داوطلبانی که حدنصاب لازم را کسب کرده باشند در یک یا چند دانشگاه به مصاحبه دکتری وزارت بهداشت دعوت خواهند شد اما داوطلبانی که در هیچ یک از انتخاب های خود قبول نشده اند فرصت دارند شانس خود را در زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت نیز امتحان نمایند. با کلیک بر روی هر یک از لینک های این قسمت می توانید آگاهی های لازم را در هر زمینه کسب نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره