خانه کارشناسی ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی

دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی

دفترچه سوالات کنکور ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی
دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

کنکور کارشناسی ارشد یکی از آزمون های پر متقاضی است که هر ساله در سراسر کشور برگزار می شود. علاقه مندانی که شرایط ثبت نام کنکور ارشد را دارند ، همواره به دنبال بهترین منابع و یا نمونه سوالاتی هستند که بتواند آن ها را برای حضور در جلسه آزمون یاری کند. این مسئله در میان افرادی که برای اولین بار ثبت نام ارشد را انجام می دهند ، بیشتر از سایرین به چشم می آید.

بنابراین دسترسی به سوالات آزمون سال های گذشته این مقطع می تواند تا حد زیادی در حفظ تسلط و خونسردی داوطلبان ، تاثیرگذار باشد. به علاوه موجبات آشنایی بیشتر متقاضیان با مباحثی که سوالات بیشتری از آن ها مطرح می شود را فراهم می آورد. در این راستا تیم ایران مشاوره تلاش کرده است که با جمع آوری سوالات آزمون کارشناسی ارشد ” مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی ” و پاسخ های آن در سال های گذشته بتواند سهمی در موفقیت شما داوطلبان گرامی داشته باشد.

تمامی داوطلبان جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد می توانند در یک رشته شناور و یک رشته اصلی ثبت نام کنند.

دفترچه و کلید سوالات چند سال اخیر کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد را دارند ، همواره به دنبال بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد می باشند. از طرفی تنوع کتاب ها و منابع موجود در بازار ، امروزه به قدری است که ممکن است آن ها را دچار سردرگمی کند. بنابراین می توان یکی از موثرترین مولفه ها بر موفقیت فرد را سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته مورد نظر در سال های گذشته دانست.

یکی دیگر از علل گرایش داوطلبان به سوالات کنکور کارشناسی ارشد این است که کمتر کتابی یافت می شود که سوالات تمام دروس را به صورت یک جا در بر داشته باشد ؛ معمولا هر کتاب سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال های گذشته ای را دارد که مربوط به مباحث درسی خودش می باشد. بنابراین داوطلبان باید چندین کتاب را تهیه نمایند تا بلکه بتوانند به سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال های اخیر دسترسی داشته باشند.

علاوه بر دلایل فوق ، آشنایی با سوالات آزمون کارشناسی ارشد ، به داوطلب یک دید کلی از نحوه طرح سوال و بخش های مهم هر مبحث درسی می دهد که این موضوع تا حد زیادی بر کاهش میزان استرس او تاثیرگذار است. در ادامه ، لینک های ” دفترچه و کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی طی سال های 93 تا 98 ” را مشاهده می کنید که برای دریافت هر کدام ، کافی است بر روی شماره سال آن کلیک نمایید.

دانلود دفترچه و کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی
دفترچه سوالات کلید سوالات
سال 93 سال 93
سال 94 سال 94
سال 95 سال 95
سال 96 سال 96
سال 97 سال 97
سال 98 سال 98

مواد آزمون و ضرایب آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی

داوطلبی که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد را دارد ابتدا باید از رشته های ارشد به طور کامل مطلع شود. سپس کدرشته مورد نظر خود را انتخاب کند و با آگاهی از مواد آزمون و ضرایب آن ها نسبت به برنامه ریزی کنکور ارشد اقدام نماید. از همین رو در جدول زیر مواد آزمون مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی را بیان کرده ایم. همان گونه که مشاهده می کنید این رشته دارای 7 رشته و 3 کد ضریب است که در جدول زیر مواد آزمون و ضرایب آن ها بیان شده است.

مواد آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی
عنوان رشته – گرایش کد ضریب مواد آزمون ضریب
علوم ارتباطات اجتماعی 1 زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) 1
مبانی کلی ارتباط جمعی (شناخت وسایل ارتباط جمعی ، نظریه های ارتباط اجتماعی ، ارتباط بین المللی مخاطبان ارتباطات جمعی و آثار اجتماعی ارتباطات) 1
ارتباطات اجتماعی – تبلیغات فرهنگی اصول روزنامه نگاری (خبرنویسی ، گزارش خبری و شیوه نگارش فارسی) 1
ارتباطات اجتماعی – حج و زیارت تاریخ معاصر ایران و جهان و مسائل بین المللی مهم معاصر 1
مطالعات فرهنگی و رسانه کاربرد آمار و روش تحقیق 1
مدیریت رسانه 2 زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) 3
مبانی کلی ارتباط جمعی (شناخت وسایل ارتباط جمعی ، نظریه های ارتباط اجتماعی ، ارتباط بین المللی مخاطبان ارتباطات جمعی و آثار اجتماعی ارتباطات) 4
کاربرد آمار و روش تحقیق 2
دانش مدیریت 4
اخلاق و معارف اسلامی 2
روزنامه نگاری 3 زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) 2
اصول روزنامه نگاری (خبرنویسی ، گزارش خبری و شیوه نگارش فارسی) 3
نظریه های ارتباطات 3
 دین و رسانه مفاهیم ارتباط جمعی در رسانه 2
کاربرد آمار و روش تحقیق 2
زبان فارسی 2
اخلاق و معارف اسلامی 2

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد