تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور 1400

شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور 1400

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام دانشگاه پیام نور 1400
شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور 1400

دانشگاه پیام نور به دلیل مزایایی که دارد بسیار مورد توجه داوطلبان قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر با سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور لازم است بگوییم که امکان تحصیل به صورت همزمان با سایر دانشگاه­ ها، شهریه کمتر نسبت به برخی دانشگاه های دیگر اعم از دانشگاه­ های غیرانتفاعی و آزاد، نداشتن محدودیت در انتخاب رشته تحصیلی، اجباری نبودن حضور در کلاس و برگزاری امتحانات پایان ترم به صورت هماهنگ و کشوری، این دانشگاه را به انتخابی مناسب برای داوطلبان علاقه مند به تحصیلات دانشگاهی تبدیل کرده است. در این مطلب قصد داریم به بیان ضوابط و مقرراتی که متقاضیان می بایست جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور و یا با آزمون آن در نظر داشته باشند، بپردازیم.

رشته های بدون کنکور ارائه شده در دانشگاه پیام نور متعلق به مقطع کارشناسی پیوسته می باشند.

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه پیام نور 1400

دانشگاه های سراسری از جمله دانشگاه پیام نور از دو روش با آزمون و بدون آزمون، به پذیرش داوطلبان و علاقه مندان تحصیل در این دانشگاه ها می پردازند. متقاضیانی که قصد دارند در رشته های با آزمون پیام نور شرکت کنند، می بایست از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام کنکور سراسری اقدام نمایند. در واقع این دسته از داوطلبان نیاز به شرکت در آزمون مجزایی ندارند. از همین رو، ضوابطی که در خصوص نام نویسی در دانشگاه پیام نور تعیین شده اند، همان شرایط ثبت نام کنکور سراسری می باشند.

بخشی از دفترچه ثبت نام کنکور به بیان شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش در دوره های روزانه و غیر روزانه دانشگاه سراسری پرداخته است. ضوابطی که در فهرست زیر عنوان شده اند، از آن جایی که بین متقاضیان ثبت نام با کنکور و بدون کنکور پیام نور مشترک هستند، عمومی خوانده می شوند.

 • اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن عداوت (نه اعتراض) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران (در صورتی که داوطلب سابقه احراز دشمنی
 • عدم اشتهار به فساد اخلاقی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر

شرایط اختصاصی دانشگاه پیام نور 1400

برخلاف شرایط عمومی که در هر دو پذیرش دانشگاه پیام نور بین داوطلبان یکسان بود، شرایط اختصاصی ثبت نام با کنکور و بدون کنکور این دانشگاه دارای میزانی تفاوت با یکدیگر می باشند. متقاضیان برای اطلاع از شرایط اختصاصی لازم در پذیرش با آزمون دانشگاه پیام نور، می بایست به دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور مراجعه نمایند. اما با توجه به این که ثبت نام بدون آزمون پیام نور در دو نوبت مهر و بهمن انجام می گیرد، سازمان سنجش آموزش کشور در هر یک از نیمسال های تحصیلی اول و دوم، دو دفترچه مجزا منتشر کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

شرکت کنندگان با بررسی این دفترچه ها نسبت به ضوابط موجود آگاهی یافته و از انطباق آن با وضعیت خود اطمینان حاصل می کنند. سپس در صورت احراز کلیه شرایط، جهت انجام فرآیند ثبت نام خود اقدام می نمایند.

شرایط اختصاصی

 • متقاضیان می بایبست دارای گواهینامه دوره پیش دانشگاهی (نظام سالی واحدی / ترمی واحدی) یا دیپلم نظام آموزش جدید (3 – 3 – 6) در شاخه های نظری، فنی و حرفه ای و یا کاردانش) به شرط اخذ مدرک حداکثر تا 31 شهریور 1400 یا دیپلم دوره چهارساله متوسطه نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (مشروط به دریافت تا تاریخ 30 بهمن 1400 باشند.
 • داوطلبان نباید دانشجوی دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی باشند.
 • دانشجویان دوره های غیر روزانه (در صورت عدم وجود مشکل نظام وظیفه برای داوطلبان آقا) مجاز به ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری 1400 بدون انصراف از تحصیل می باشند. (این دسته از شرکت کنندگان می بایست در صورت قبولی در آزمون، از رشته محل قبلی خود انصراف قطعی دهند و گواهی آن را به واحد دانشگاهی جدید ارائه نمایند. (این متقاضیان، حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبلی خود را ندارند.)
 • داوطلبانی که در مقطع کاردانی در حال تحصیل می باشند، جهت ثبت نام در آمون، نیازی به انصراف از تحصیل ندارند.
 • شرکت کنندگان نباید تعهد به خدمت به هیچ یک از ارگان ها یا دستگاه هایی اجرایی، تعهدات سهمیه بومی یا سهمیه مناطق محروم داشته باشند.
 • متقاضیان آقا نباید از نظر سازمان نظام وظیفه، منع تحصیل داشته باشند.

شرایط اختصاصی

متقاضیانی که قصد دارند در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای سال 1400 اقدام کنند، می بایست دارای شرایط زیر باشند.

 1. دارا بودن مدرک دیپلم نظام آموزشی جدید و یا گواهینامه پیش دانشگاهی دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم یا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم)
 2. دانشجویان نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بین المللی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، مجاز به نام نویسی در این مرحله از ثبت نام می باشند. لازم به ذکر است این دسته از داوطلبان می بایست در صورت پذیرش، از رشته قبلی خود انصراف قطعی داده و گواهی آن را به موسسه آموزش عالی مربوطه تحویل دهند.
 3. هر یک از دانشجویان دوره های غیر روزانه که در دوره معافیت تحصیلی به سر می برند، جهت ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله می بایست واجد شرایط مربوطه مطابق با مقررات نظام وظیفه عمومی باشند.

داوطلبانی که علاقه به شرکت در آزمون سراسری ندارند، می توانند به دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور پرداخته و با لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور آشنا شوند. چنانچه از دارا بودن تمامی شرایط فوق اطمینان حاصل کردند، می توانند در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدامات مربوط به پذیرش خود در هر یک از نیمسال های مورد نظر را انجام دهند.

 

سوالات متداول

1- رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1400 در چه مقطعی ارائه می شوند؟

ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه در مقطع کارشناسی پیوسته انجام می شود.

2- آیا دانشجویان دوره روزانه سال 99 می توانند ثبت نام با کنکور دانشگاه پیام نور را انجام دهند؟

خیر، این دسته از داوطلبان می بایست قبل از انجام ثبت نام نسبت به انصراف قطعی خود تا تاریخ مشخص شده اقدام نمایند.

3- داوطلبان پذیرفته شده دوره روزانه با آزمون و بدون آزمون سال 1400، مجاز به انتخاب رشته های دوره روزانه سال 1400 هستند؟

خیر، گزینش این دسته از متقاضیان صرفا در رشته های دوره های غیر روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی انجام خواهد شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۳۹۰ نظر

 1. سلام
  اگر استخدام دولتی باشیم می‌تونیم در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنیم؟

  • با سلام، در صورت موافقت بی قید و شرط محل کار، منعی بابت ادامه ی تحصیل در دانشگاه های پیام نور نخواهید داشت.

 2. سلام، من کنکور سال ۱۴۰۰ ثبت نام کردم و بر اساس سوابق تحصیلی رشته مورد نظر قبول شدم ولی نتونستم دانشگاه ثبت نام کنم.
  امسال دوباره کنکور ثبت نام کردم، اگر با کنکور رشته مورد نظر قبول نشم، میتونم با سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم و دانشگاه پیام نور شرکت کنم؟

  • با سلام و وقت بخیر، در صورت ارائه رشته مورد نظر در دانشگاه پیام نور، محدودیتی بابت نام نویسی نخواهید داشت.

 3. سلام ببخشید من دیپلم تجربی دارم آیا میتونم در رشته ی فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل بدم ؟

 4. سلام وفت بخیر
  خواستم بدونم دانشگاه پیام نور مدرک کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی قبول میکنه

 5. سلام
  من در حال تحصیل در حوزه علمیه هستم پایه ۱.
  میخواستم بدانم آیا میشود همزمان در دانشگاه پیام نور هم شرکت کنم؟

 6. درود و عرض ادب
  بنده کاردانی فنی حرفه ای دارم
  میخوام کارشناسی ادبیات پیام نور بخونم فقط سوالم اینه که واحدهای عمومی مشترک کاردانی فنی و کارشناسی ادبیات پیام نور تطبیق میخورن یا خیر

 7. سلام من میتونم بدون کنکور در رشته روانشناسی یا علوم تربیتی دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم؟

  • با سلام و وقت بخیر، در صورت داشتن شرایط مورد نیاز و ارائه رشته های ذکر شده در دانشگاه مورد نظر، مجاز به ثبت نام خواهید بود.

 8. سلام من ترم اول دانشگاه پیام نور رو خوندم،برای ترم دوم نیز باید مانند ترم اول ثبت نام کنم؟

 9. سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم نظام جدیدکاردانش رشته کامپیوتر دارم میتونم برای رشته بدون کنکورعلوم تربیتی دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم؟؟

  • با سلام و احترام، بله، شما محدودیتی بابت ثبت نام برای رشته مذکور در دانشگاه پیام نور (بر اساس سوابق تحصیلی) نخواهید داشت.

 10. سلام وقتتون بخیر
  من با دیپلم تجربی نظام جدید میتونم برای رشته بدون کنکور علوم تربیتی دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم؟؟

  • با سلام، بله، شما با مدرک دیپلم تجربی نظام جدید (۳-۳-۶)، مجاز به ثبت نام و انتخاب رشته علوم تربیتی در دانشگاه پیام نور، به صورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی می باشید.

 11. سلام، ببخشید من امسال از دانشگاه فرهنگیان فارق التحصیل میشم، آیا میتونم سال آینده در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم؟

 12. سلام ببخشید، با دیپلم کاردانش میشه بدون کنکور در دانشگاه پیام نور ثبت نام کرد؟

  • با سلام، در صورتی که مدرک دیپلم کار و دانش شما، نظام جدید (۳-۳-۶) باشد، مجاز به تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه های پیام نور می باشید.

 13. سلام عذر میخوام با دیپلم کاردانش نظام جدید میشه در دانشگاه پیام نور بدون کنکور ثبت نام کرد؟

 14. باسلام.من لیسانس فقه وحقوق دارم،میخوام دوره کارشناسی مشاوره وروانشناسی شرکت کنم ممنون میشم راهنماییم کنید(چون تو شرابط داشتن مدرک لیسانس نبود)

 15. سلام ببخشید دانشگاه پیام نور غیر روزانه است یا نه؟؟؟

 16. سلام وقتتون بخیر من کاردانی رشته تربیت بدنی رو از دانشگاه ازاد گرفتم این موقعیت رو دارم که کارشناسی تربیت بدنی رو در دانشگاه پیام نور بخونم

  • با سلام و درود، مطابق با سنوات گذشته، مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه های پیام نور، ارائه نمی شود.

 17. سلام وقتتون بخیر
  من رشتم تجربی بود دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی دارم کنکور ۱۴۰۱ هم رشته تجربی ثبت نام کردم ولی میخوام درنهایت رشته مهندسی کامپیوتر بخونم میشه؟؟

  • با سلام، برای تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر، می بایست دز کنکور سراسری رشته ریاضی شرکت کرده و یا به صورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته خود را انجام دهید.

 18. سلام من دیپلم نظام جدیدم ۶.۳.۳ میتونم تو دانشگاه پیام نور کارشناسی ناپیوسته بخونم؟

 19. باسلام، بنده درسال ۷۸ مدرک دیپلم کاردانش دریافت نموده ام، ودر سال ۱۳۹۱کاردانی حقوق را از دانشگاه علمی کاربردی دریافت نمودم ، سوال بنده از کارشناس محترم اینست آیا میتوانم در دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی حقوق ادامه تحصیل دهم

  • با سلام، در صورت نداشتن منع نظام وظیفه، شما محدودیتی بابت ثبت نام در دانشگاه پیام نور نخواهید داشت، لازم به ذکر است که هبچ یک از رشته ها در دانشگاه پیام نور برای مقطع کارشناسی ناپیوسته ارائه نمی شود.

 20. سلام… من مهندسی مکانیک دانشگاه روزانه میخوندم و تمومش نکردم و مدرک معادل گرفتم و رفتم سربازی.. الان از سربازی برگشتم میتونم واحدایی که قبلا خوندم تطبیق بدم توی پیام نور و ادامه تحصیل بدم و مدرکمو بگیرم؟

 21. سلام
  خواهش میکنم به این سوال من جواب بدیدمن دانشجو ترم ۵ کارشناسی ازاد هستم
  رشته مهندسی
  میتونم الان همزمان تو دانشگاه پیام نور هم تحصیل کنم؟
  یه رشته دیگه
  شرایط خاصی داره؟
  اصلا مجاز هست؟

  • با سلام، در صورت موافقت دانشگاه ها و به پایان رساندن هر دو رشته در یک بازه ی زمانی میتوانید به صورت همزمان به تحصیل بپردازید.

 22. متاسفانه من رفتم برای ثبت نام ولی چون دیپلم کاردانش داشتم ثبت نام نکردن گفتن حتمن باید دیپلم پیش دانشگاهی داشته باشی

  • با سلام، در صورتی که مدرک دیپلم کار و دانش شما، نظام جدید (۳-۳-۶) نباشد، می بایست مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی داشته باشید تا مجاز به ثبت نام و تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه های پیام نور شوید.

 23. سلام من امسال تابستان درس لیسانس حسابداری تموم شدهنوزگواهی مدرک موقت ندارم امکانش هست بتونم دررشته مشاوره بدون ازمون بهمن ثبت نام کنم؟

  • با سلام، در حال حاضر زمان ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی از طریق سایت به اتمام رسیده است، شما می توانید به صورت حضوری به دانشگاه ها مراجعه کرده و در صورت موافقت، اقدام به ثبت نام کنید.

 24. سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم و پیش دانشگاهی ندارم میخواستم بدونم میتونم کنکور ۱۴۰۱ ثبت نام کنم و تطبیق پیش دانشگاهی به دوازدهم تا شهریور انجام بدم ؟

  • با سلام، بله، در صورتی که شما تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ مدرک پیش دانشگاهی خود را دریافت کنید، مجاز به ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری ۱۴۰۱ می باشید.

 25. سلام صبح بخیر
  لطفاً راهنمایی فرمائید
  بنده دیپلم ریاضی فیزیک دارم و اگر اشتباه نکنم سال ۱۳۸۱ یا ۱۳۸۲ دیپلم گرفتم
  در حال حاضر نیز شاغل هستم در زمینه کامپیوتر ، آیا برای بنده امکان تحصیل در این رشته (کامپیوتر) با توجه به اینکه مدرک پیش دانشگاهی نیز ندارم
  وجود دارد یا خیر ؟
  باتشکر

  • با سلام و احترام، مطابق با قوانین، شما باید دارای یکی از مدارک (دیپلم ۳-۳-۶، پیش دانشگاهی، نظام قدیم ۴ ساله دبیرستان، کاردانی) باشید.

 26. سلام خسته نباشیدبنده دیپلم کارودانش دارم سال۸۶تا۸۷گرفتم،پیش دانشگاهی ندارم میتونم کاردانی پیام نوربخونم؟اگه میشه چ رشته هایی میتونم؟

  • با سلام و درود، مطابق با سنوات گذشته، دانشگاه پیام نور هیچ رشته ای را در مقطع کاردانی ارائه نمی دهد.

 27. سلام خسته نباشید من اگر امسال حقوق روزانه قبول شم به صورت همزمان می تونم تو رشته فیزیک دانشگاه پیام نور هم درس بخونم؟یعنی دوتا رشته رو باهم بخونم

  • با سلام و درود، مطابق با سنوات گذشته، صرفا در صورت موافقت هر دو واحد دانشگاهی، مجاز به تحصیل همزمان خواهید بود.

 28. سلام خسته نباشید ببخشید مزاحم شدم
  من امسال کنکور دادم حقوق پیام نور قبول شدم
  حالا برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی ۵ واحد مانده دارم اصلا هم انگیزه برای خوندن ندارم (بخاطر کرونا)
  خواستم بپرسم ببینم میشه بدون مدرک پیش دانشگاهی وارد دانشگاه پیام نور شد که یکم انگیزه بگیرم حالا اگه لازم باشه میتونم تعهد هم بدم که سال بعد حتما پاس کنم

  • با سلام و احترام، برای ثبت نام در دانشگاه های پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی، شما باید دارای یکی از مدارک (نظام جدید ۳-۳-۶، پیش دانشگاهی، کاردانی، نظام چهارساله دبیرستان نظام قدیم) باشید.

 29. سلام.من مدرک پیش دانشگاهی دارم سال ۷۹.ولی خدمت سربازی نرفتم.میتونم دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم؟؟

  • با سلام، مطابق با قوانین نظام وظیفه، افرادی که دارای غیبت سربازی هستند امکان ادامه ی تحصیل را ندارند.

 30. سلام من دانشگاه غیر انتفاعی رشته ای رو قبول شدم اما ثبت نام نکردم کلا هیچ اقدامی نکردم برای کنکور دادن در سال دیگه دچار مشکل نمیشم؟

 31. باسلام
  بنده نتایج کنکور بدون آزمونم مردود شده.الان باید چیکار کنم که بتونم دوباره دانشگاه ثبت نام کنم و ادامه تحصیل بدم
  میشه کاری کرد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 32. سلام من دیپلم رشته تجربی داشتم ولی متاسفانه مدرک پیس دانشگاهی نگرفتم ولی در عوض کاردانب حسابداری دارم
  میشه کارشناسی رشته هنر ثبتنام کنم؟؟؟

 33. سلام من سال دیگه دیپلم فنی حرفه‌ایی میگیرم. بعد از گرفتن دیپلم میتونم تو دانشگاه پیام نور بدون کنکور ثبت نام کنم

  • با سلام، بله، شما با مدرک دیپلم نظام جدید (۳-۳-۶)، مجاز به ثبت نام و انتخاب رشته در دانشگاه های پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی نمایید و محدودیتی نخواهید داشت.

 34. سلام وقت بخیر من رشته زبان در دانشگاه آزاد میخونم دو ترم دارم برای اتمام لیسانس میتونم توی رشته حسابداری در دانشگاه پیام نور تحصیل کنم؟

 35. سلام احترام.من فوق دیپلم مددکاری اجتماعی از دانشگاه علوم بهزیستی علمی کاربردی مشهد دارم..ایا امکان داره من در رشته حقوق کیفری پذیرفته بشم دانشگاه پیام نور؟

 36. سلام وقت بخیر مدرک دیپلم ریاضی و لیسانس حسابداری دارم وسال ۹۶لیسانس گرفتم آیا میتونم براساس سوالق تحصیلی پیام نور رشته حقوق ثبت نام کنم؟؟؟

  • با سلام، بله، شما مجاز به ثبت نام و انتخاب رشته حقوق بر اساس سوابق تحصیلی می باشید و محدودیتی نخواهید داشت.

 37. سلام ببخشید من دیپلم دارم بدون کنکورثبت نام کردم ومدرک پیش دانشگاهی ندارم قبول میشم یانمیپذیرند؟ .. …..

  • با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام و انتخاب رشته ی براساس سوابق تحصیلی سال ۱۴۰۰، در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی امکان تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته وجود دارد.

 38. سلام وقتی نتایج انتخاب رشته پیام نور براساس سوابق تحصیلی بیاد ایا فقط یک رشته تایید میشه یا چندین انتخاب داریم و می‌تونیم از تو اونا یکی رو انتخاب کنیم

 39. سلام من دانشجوی ترم ۷ دانشگاه فرهنگیان هستم
  و تعهد خدمت دارم
  میتونم دانشگاه پیام نور تحصیل کنم؟

 40. سلام
  من پدرک سطح دو حوزوی معادل لیسانس دارم.دیپلم هم فنی و حرفه ای هنرستان در سال ۸۴اخذ کردم.پیش دانشگاهی ندارم. می توانم برای کارشناسی پیام نور در رشته های پایه ثبت نام کنم؟؟؟

  • با عرض سلام و وقت بخیر، در صورت نداشتن منع نظام وظیفه میتوانید در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور ثبت نام کنید.

 41. سلام وقت شریفتون بخیر؛
  من امسال رشته حسابداری دانشگاه روزانه قبول شدم ولی انصراف دادم و میخام برم پیام نور شهر خودم واسه نیمسال دوم ثبت نام کنم…
  امکانش هست؟

  • با عرض سلام و وقت بخیر، در صورت داشتن مدرک نظام جدید، پیش دانشگاهی و یا کاردانی شرایط ثبت نام در دانشگاه پیام نور برای نیمسال دوم را دارید.

 42. سلام وقت بخیر …میشه با دیپلم کاردانش قدیم بهصورت غیر حضوری در رشته حقوق پیام نور ثبت نام کنیم در ضمن پیش دانشگاهی هم ندارم

  • با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام و انتخاب رشته ی براساس سوابق تحصیلی سال ۱۴۰۰، دانش آموزان نظام قدیم رشته های کاردانش در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی مجاز به ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته می باشند.

 43. سلام من امسال با سوابق تحصیلی دانشگاه روزانه قبول شدم اما ثبت‌نام نکردم می خواهم بدونم می تونم براورودی بهمن ماه دانشگاه پیام‌نور ثبت‌نام کنم اگه می تونم لطفا دقیقا توضیح بدید که چیکار باید کنم چه کار هایی باید انجام بدم توروخدا لطفا کمک کنید

  • با سلام، بله، شما می توانید برای تحصیل در دانشگاه پیام نور در بهمن ماه اقدام. کنید؛ در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص زمان ثبت نام و انتخاب رشته منتشر نشده است؛ شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ، از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوید.

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره