تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس / شرایط ثبت نام دبستان و پیش دبستانی مدارس علامه طباطبایی 1400 – 1401

شرایط ثبت نام دبستان و پیش دبستانی مدارس علامه طباطبایی 1400 – 1401

شرایط ثبت نام پیش دبستان مجموعه علامه طباطبایی 1400 - 1401
شرایط ثبت نام دبستان و پیش دبستانی مدارس علامه طباطبایی 1400 – 1401

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دبستان و پیش دبستانی مدارس علامه طباطبایی 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

انتخاب مدرسه ای متناسب با روحیه و توانایی های دانش آموزان ، همواره یکی از دغدغه های خانواده های آن ها می باشد. این حساسیت در مقطع پیش دبستانی و دبستان بیشتر به چشم می خورد. زیرا آغاز راهی طولانی است که در انتها ، سرنوشت آن ها تعیین می شود. از همین رو هر چه پایه دانش آموزان قوی تر باشد ، در ادامه مسیر ، عملکرد بهتری خواهند داشت.

مدارس علامه طباطبایی ، از آن دست مدارسی هستند که به لحاظ سطح علمی و امکانات رفاهی می توانند پاسخ گوی نیاز خانواده ها باشند. مدارس علامه طباطبایی از جمله مدارس برتر تهران به شمار می آیند که به علت ظرفیت محدود ، جهت ثبت نام دانش آموزان پایه های مختلف ، جلسه مصاحبه و یا آزمون ورودی برگزار می کند.

ثبت نام در مدارس پیش دبستان و دبستان علامه طباطبایی از طریق جلسه حضوری صورت می گیرد.

زمان و نحوه ثبت نام در مدارس پیش دبستان و دبستان علامه طباطبایی 99 – 1400

خانواده هایی که تمایل به ثبت نام فرزندان خود در مدارس پیش دبستانی و دبستان مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی را دارند ، توجه داشته باشند که می بایست در ابتدا ، در پیش ثبت نامی که معمولا در دی ماه صورت می گیرد شرکت نمایند و اطلاعات اولیه فرزند خود را وارد نمایند. پس از آن یک جلسه توجیهی برگزار شده و از دانش آموزان و والدین آن ها درخواست می شود که در آن شرکت نمایند. در نهایت ، یک جلسه مصاحبه صورت گرفته و از دانش آموزانی که مصاحبه آن ها با موفقیت انجام شود ، ثبت نام به عمل خواهد آمد.

همان طور که اشاره کردیم ، مدارس علامه طباطبایی به پرورش دانش آموزان در تمام پایه ها می پردازند. اما لیست مدارس پیش دبستان و دبستان این مجموعه ، مطابق با جدول زیر است.

مدارس پیش دبستان و دبستان علامه طباطبایی
واحد مدارس دخترانه / پسرانه
پیش دبستان و دبستان – واحد نیاوران پسرانه
پیش دبستان و دبستان – واحد تهرانپارس دخترانه
پیش دبستان و دبستان – واحد پاسداران پسرانه
پیش دبستان و دبستان – واحد تجریش دخترانه
پیش دبستان و دبستان – واحد مرزداران پسرانه
پیش دبستان و دبستان – واحد آبشناسان پسرانه
پیش دبستان و دبستان – واحد ونک پسرانه
پیش دبستان و دبستان – واحد دکتر فاطمی پسرانه

پیش ثبت نام مدارس علامه طباطبایی معمولا به صورت اینترنتی می باشد. اما اگر برای خانواده ای امکان دسترسی به سایت یا اینترنت وجود نداشته باشد ، می تواند مدارک مورد نیاز را تهیه کرده و حضوری به مدرسه مورد نظر مراجعه نموده تا مسئولین ستاد ثبت نام مدرسه ، این مرحله را برای دانش آموز انجام دهند.

شرایط ثبت نام پیش دبستان و دبستان های مدارس علامه طباطبایی 99 – 1400

پذیرش در این مدارس شرایط خاصی ندارد مگر چند موضوع بدیهی که همواره مطرح است.

  • اصلی ترین شرط نام نویسی دانش آموزان ، ثبت نام از طریق مصاحبه حضوری است به شرطی که این جلسه مصاحبه با موفقیت همراه باشد.
  • یکی از نکات قابل ذکر ، توجه به سال تولد دانش آموز است. دانش آموزانی که قصد ثبت نام در پیش دبستانی را دارند باید متولد نیمه دوم 93 یا نیمه اول 94 باشند.
  • هم چنین آن دسته از دانش آموزانی که متولد نیمه دوم 92 یا نیمه اول 93 باشند ، می توانند در پایه اول ابتدایی این مدارس ثبت نام به عمل آورند.

شرایط این مدارس در مقاطع بالاتر ، متفاوت می باشد اما در این مقطع کافی است که مصاحبه حضوری ، با موفقیت صورت گیرد.

اگر تاکنون مدرسه مورد نظر را برای دانش آموزتان تعیین نکرده اید ، توصیه می شود کمی بیشتر در این زمینه تحقیق کنید. چرا که انتخاب مدرسه مناسب می تواند در پرورش استعدادهای داوطلب و ایجاد علاقه مندی وی بسیار موثر باشد. در این راستا می توانید از لینک های مدارس شاهد ابتدایی دخترانه تهران ، مدارس شاهد ابتدایی پسرانه تهران ، مدارس غیرانتفاعی ابتدایی پسرانه تهران ، مدارس غیرانتفاعی ابتدایی دخترانه تهران نیز استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دبستان و پیش دبستانی مدارس علامه طباطبایی 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج مدارس