تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

مدارک ثبت نام آزمون دیوان محاسبات کشور 99
مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دیوان محاسبات کشور هر ساله به منظور جذب نیروی انسانی خود در بخش های مختلف ، اقدام به برگزاری آزمون می نماید. شرکت کنندگان پس از طی مراحل آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می شوند. متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات می توانند در موعد مقرر ، ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. داوطلبان می بایست از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به تکمیل مراحل نام نویسی و ارائه مدارک لازم اقدام نمایند.

توصیه می شود داوطلبانی که ثبت نام آن ها توسط شخص دیگری انجام می شود ، حداقل یک بار اطلاعات ثبت نامی و عکس ارسالی خود را جهت اطمینان از صحت آن ها ، کنترل نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99

همان طور که اشاره شد ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور به صورت اینترنتی انجام می پذیرد و متقاضیان می بایست مدارک و مشخصات خود را در سایت سازمان سنجش ثبت کنند. آزمون دیوان محاسبات کشور شامل ارسال مدارک خاصی نمی باشد و داوطلبان در طی مراحل نام نویسی تنها مشخصات فردی خود را وارد کرده و پس از تکمیل فرم تقاضانامه که شامل اطلاعاتی از قبیل نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، نشانی محل سکونت ، شماره تلفن و… می باشد ، عکس خود را در سامانه مربوطه بارگذاری می کنند.

پس از پرداخت هزینه آزمون و دریافت کارت اعتباری از سایت سازمان سنجش ، می توانید فرم تقاضانه خود را که حاوی اطلاعات فردی و انتخاب شغل محل مورد نظر می باشد ، تکمیل نمایید و سپس یک عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوطه بارگذاری کنید.

 • عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
 • عکس باید 4*3 و مربوط به سال جاری داوطلب باشد.
 • تصویر متقاضی باید مشخص ، واضح و بدون اثر مهر ، منگنه و هر گونه لک باشد.
 • تا حد ممکن عکس ها سیاه و سفید و یا در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.
 • اندازه عکس باید حداقل 300*200 پیکسل و حداکثر 400*300 پیکسل باشد.
 • حاشیه های اضافی عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
 • حجم فایل اسکن شده نباید بیشتر از 70 کیلو بایت باشد.

پس از انجام موارد فوق و بارگذاری عکس با مشخصات مذکور ، سامانه یک کد پیگیری در اختیار شما قرار می دهد که لازم است آن را تا اتمام مراحل آزمون ، نزد خود نگه دارید.

نکات مهم پیرامون مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99

 • با توجه به بروز مشکلاتی مبنی بر ارسال اشتباه عکس داوطلب در دوره های پیشین ، به خصوص برای افرادی که ثبت نام آن ها توسط فرد دیگری انجام می پذیرد ، توصیه می کنیم علاوه بر کنترل مشخصات ثبت نامی خود ، نسبت به ارسال عکس نیز دقت فرمایید. در صورت ارسال عکس اشتباه توسط داوطلب ، فرد به عنوان متخلف تلقی و طبق مقررات با وی برخورد خواهد شد.
 •  مدارک تحصیلی پایین تر ، بالاتر و رشته های غیر مرتبط بررسی نخواهند شد.
 • ملاک تاریخ فارغ التحصیلی افراد ، تاریخ برگزاری آزمون می باشد.
 • شرایط سنی افراد با توجه به تاریخ برگزاری آزمون ، در نظر گرفته می شوند.
 • داشتن معدل 14 و بالاتر برای مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد ، الزامی می باشد.

پس از ثبت نام در آزمون ، متقاضیان می بایست منتظر اعلام زمان انتشار کارت ورود به جلسه خود از سوی سازمان سنجش باشند. کارت شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور معمولا دو الی سه روز پیش از زمان برگزاری آزمون ، در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

در چند سال گذشته ، آزمون های استخدامی از جمله راه های مناسب ورود به بازار کار تلقی می شوند و داوطلبان می توانند متناسب با رشته های مورد نیاز هر یک از آزمون ها و رشته تحصیلی خود ، در آزمون مورد نظر شرکت کرده و توسط سازمان ها و مراکز مربوطه استخدام شوند. شما کاربران عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با دیگر آزمون های استخدامی ، به لینک های ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، زمان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 98 ، شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی ، ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و… مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی