تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

مدارک نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401
مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

مدارس تیزهوشان هر ساله از طریق برگزاری آزمون به جذب دانش آموزان با استعداد مقاطع متوسطه اول و دوم می پردازند. ثبت نام و پذیرش دانش آموزان در دوره اول متوسطه (پایه هفتم، هشتم، نهم) فقط بر اساس نتیجه آزمون سنجش هوش داوطلبان است. متقاضیان جهت انجام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دوره دوم متوسطه می بایست از طریق سامانه ثبت نام آزمون این مدارس اقدام کنند. مدارک لازم جهت تکمیل فرآیند نام نویسی باید به شکل کامل و صحیحی در سایت مربوطه بارگذاری شوند. در غیر این صورت ثبت نام داوطلب ناقص بوده و از شرکت در آزمون باز خواهد ماند.

چنانچه نسخه عکس ارسالی داوطلب قدیمی و یا متعلق به فرد دیگری باشد، ثبت نام وی باطل شده و از شرکت در آزمون منع خواهد شد.

مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

یکی از مراحل ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان، بارگذاری مدارک تعیین شده در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 می باشد. همان طور که اشاره شد، چنانچه مدارک داوطلب کامل نباشد ثبت نام وی ناقص تلقی می گردد. در این مرحله متقاضی می بایست فایل عکس اسکن شده خود را با مشخصات ذکر شده در دفترچه مذکور آماده نموده و در سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 ارسال کند. همچنین اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خریداری شده در نتیجه واریز هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 و مشخصات شناسنامه ای داوطلب دیگر مدارک نام نویسی هستند که جهت تکمیل فرم تقاضانامه مربوطه مورد استفاده قرار می گیرند.

تذکر: عکس باید دارای ابعاد استاندارد، فرمت jpg، زمینه سفید و مربوط به سال جاری دانش آموز باشد.

مراحل بارگذاری مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401

دانش آموزان یا والدین آن ها می بایست در موعد مقرر به سامانه ثبت آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه کرده و ضمن طی کردن مراحل نام نویسی، مدارک خواسته شده را ارسال نمایند.

  1. به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه کنید.
  2. بر روی پایه مورد نظر کلیک نمایید. (هفتم / دهم)
  3. اطلاعات ثبت نامی خود را در کادرهای مربوطه وارد کنید.
  4. در این مرحله فرم تقاضانامه ثبت نام را با استفاده از اطلاعات شناسنامه ای و اطلاعات مربوط به مدارک ثبت نامی تکمیل نمایید.
  5. حالا باید عکس دانش آموز را با فرمت jpg بارگذاری کنید.
  6. نهایتا هزینه ثبت نام را به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب خود بپردازید.

لازم به ذکر است که جهت ثبت نام در آزمون تیزهوشان پایه ششم می توانید به طور مستقیم از طریق سایت hoosh.medu.ir اقدام نمایید.

با توجه به مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 دانش آموزانی که فرآیند نام نویسی خود را تکمیل کرده اند، می بایست حدودا 15 روز قبل از زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 به سامانه ثبت نام مربوطه به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 خود اقدام نمایند. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر، می توانید بر روی لینک های موجود در متن کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی باید مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 را ارائه نمود؟

این مدارک می بایست در هنگام ثبت نام در بازه زمانی بین 11 لغایت 25 فروردین در سایت بارگذاری شوند.

2- برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 چه مدارکی مورد نیاز است؟

عکس اسکن شده داوطلب، شماره سریال اعتباری ثبت نام و مشخصات شناسنامه ای متقاضی از مدارک لازم برای انجام این فرآیند محسوب می گردند.

3- دانش آموزان پایه ششم مدارک ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان خود را از طریقی می توانند ارسال کنند؟

این دانش آموزان می توانند از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و یا به طور مستقیم در سایت hoosh.medu.ir به ارسال مدارک خود بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره