تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان
مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403

هرساله دانش آموزان بسیاری خواهان پذیرش در مدارس تیزهوشان هستند از این رو متقاضیان برای شرکت در آزمون مدارس سمپاد، ابتدا باید اطلاعات کاملی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان داشته باشند و سپس در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان، نسبت به نام نویسی و درج اطلاعات خود در سامانه اینترنتی ثبت نام اقدام نمایند.

پروسه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سایت سمپاد مدارس تیزهوشان انجام می پذیرد. این فرایند نیز مانند سایر نام نویسی ها دارای مهلتی قانونی می باشد که زمان دقیق آن توسط اطلاعیه های سایت azmoon.medu.ir اعلام می گردد.

 ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان تا 29 فروردین ماه 1401 تمدید شده است.

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402 را دارند، می بایست با آغاز زمان نام نویسی که در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نیز بیان شده است به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه نموده و مطابق با دستورالعمل های ذکر شده در دفترچه، نام نویسی خود را به انجام برسانند.

بنابر آخرین اخبار منتشر شده در این رابطه، با پایان یافتن ثبت نام آزمون مدارس تیز هوشان که در بازه زمانی 16 تا 25 فروردین ماه 1401 انجام می شد، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، این روند را برای افرادی که موفق به نام نویسی نشده اند، تا 29 فروردین ماه 1401 تمدید نموده است.

امکان پر کردن فرم تقاضانامه اینترنتی و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان چه در مهلت اولیه و چه در زمان تمدید شده ثبت نام وجود خواهد داشت. 

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

روند نام نویسی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir صورت می پذیرد و داوطلبان می بایست در زمان تعیین شده برای ثبت نام، به سامانه مذکور مراجعه کنند و کد ملی و رمز عبور همگام خود را جهت ورود به سامانه درج نمایند. رمز عبور همگام را می توان از مدرسه محل تحصیل دریافت کرد. 

 • پس از ورود به سایت azmoon.medu.ir، با در نظر داشتن پایه تحصیلی مورد نظر خود بر روی هر یک از گزینه های “سمپاد هفتم” یا “سمپاد دهم” کلیک کنید و کد ملی و رمز همگام خود را وارد نمایید.
 • با ورود به صفحه جدید، نقش خود را “دانش آموز” و عنوان سازمانی را “نام مدرسه” مشخص نموده و روی گزینه “تایید” کلیک کنید.
 • در ادامه به صفحه تعهدنامه منتقل خواهید شد که محتوی شرایط، قوانین و مقررات مربوط به ثبت نام می باشد. پس از مطالعه دقیق نکات ذکر شده در این صفحه می توانید با فعال نمودن تیک مربوطه به مرحله درج مشخصات بروید.
 • اکنون در صفحه پیش رو، فرم تقاضانامه را دریافت نموده و اطلاعات مورد نیاز از جمله نام مدرسه (حداکثر سه مدرسه) را مطابق با اولویت بندی خود وارد کنید و سپس با کلیک بر روی عبارت“انتخاب فایل”، عکس 4×3 پرسنلی خود را در سامانه بارگذاری کنید. 
 • و در پایان، هزینه نام نویسی آزمون را به صورت اینترنتی بپردازید و کد پیگیری صادر شده توسط سامانه را تا زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نزد خود نگه دارید.

در هنگام پر کردن فرم ثبت نام اینترنتی، مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را در دسترس خود داشته باشید. این مدارک شامل اطلاعات مهم تحصیلی و شناسنامه ای می شود که در حین پر کردن کادرهای تقاضانامه به آن نیاز خواهید داشت. همچنین لازم به ذکر است که امکان دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سایت سمپاد مدارس تیزهوشان فراهم می باشد.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان سال 1402 - 1403 از چه تاریخی آغاز می شود؟

هنوز تاریخ دقیق این فرآیند مشخص نشده است اما به محض انتشار جزئیات از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

2- از چه طریقی می توان در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ثبت نام کرد؟

اگر نام نویسی این آزمون از طریق pada.medue.ir انجام نشود، می توانید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نموده و فرآیند نام نویسی را به انجام برسانید.

3- چگونه می توان رمز همگام را برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان دریافت کرد؟

داوطلبان می توانند با مراجعه حضوری به مدرسه محل تحصیل خود و همچنین از طریق لینک موجود در سایت ثبت نام آزمون سمپاد نسبت به دریافت رمز همگام اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۴ نظر

 1. سلام ببخشید زمان ازمون تیزهوشان کی هست
  و
  از کجا باید بفهمم

 2. با سلام من فراموش کردم هزینه آزمون را پرداخت کنم لطفا راهنمایی کنید

  • با سلام و درود، پرداخت هزینه با منزله ی اتمام ثبت نام بوده و در حال حاضر ثبت نام شما کامل نشده و مهلت پرداخت به پایان رسیده است لذا می تواگید با شماره های پشتیبانی سایت ثبت نام تماس حاصل نمایید.

دریافت مشاوره پیج سمپاد