چهارشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401

مهلت نام نویسی آزمون تیزهوشان 1400 - 1401
مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401

مدارس تیزهوشان به موجب ارائه خدمات آموزشی مناسب می توانند بستر لازم جهت شکوفایی استعداد و همچنین پرورش مهارت و خلاقیت دانش آموزان را فراهم نمایند. سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان هر ساله با برگزاری آزمون تیزهوشان با محتوای هوش، خلاقیت و استعداد در پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم اقدام به پذیرش داوطلبان در این مدارس می نماید. متقاضیان برای تحصیل در مدارس سمپاد ابتدا باید اطلاعات کاملی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان داشته باشند و سپس در بازه زمانی مقرر، نسبت به ثبت نام جهت شرکت در آزمون مربوطه اقدام نمایند.

داوطلبان می توانند با مراجعه حضوری به مدارس خود نسبت به دریافت رمز همگام اقدام نمایند.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401

دریافت دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان همانند تکمیل مراحل ثبت نام آن، به صورت اینترنتی از طریق سامانه azmoon.medu.ir انجام می پذیرد. همچنین تمام مشخصات مدارس استعدادهای درخشان سراسر کشور، هنگام نام نویسی از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

با توجه به این که زمان ثبت نام این آزمون برای سال 99 از اواخر بهمن ماه سال 98 شروع شد و تا اسفند ماه نیز ادامه داشت، انتظار می رود این روند برای آزمون سال تحصیلی 1400 – 1401 نیز تکرار و ثبت نام علاقه مندان در بهمن ماه سال 99 انجام شود. شما می توانید جهت اطلاع از زمان دقیق نام نویسی این آزمون و سایر اخبار مرتبط با آن، ما را در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره همراهی نمایید.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401

توجه داشته باشید قبل از آغاز روند ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان که در ادامه مقاله به آن می پردازیم، می بایست با مراجعه حضوری به مدرسه محل تحصیل خود نسبت به دریافت رمز همگام اقدام نمایید. چرا که تکمیل هر یک از مراحل زیر بدون ارائه رمز همگام امکان پذیر نخواهد بود.

  • پس از ورود به سایت azmoon.medu.ir، با در نظر داشتن پایه تحصیلی مورد نظر بر روی هر یک از گزینه های “سمپاد هفتم”، “سمپاد هشتم” و یا سمپاد دهم” کلیک کنید.
  • اکنون در کادرهای مربوطه، کدملی و رمز همگام خود را وارد نموده و کلید “ورود” را بفشارید.
  • با ورود به صفحه جدید، نقش خود را “دانش آموز” و عنوان سازمانی را “نام مدرسه” مشخص نموده و روی گزینه “تایید” کلیک کنید.
  • در مرحله بعد، آیکون مربوط به ثبت نام را انتخاب نمایید.
  • اکنون در صفحه پیش رو، فرم تقاضانامه را دریافت نموده و اطلاعات مورد نیاز از جمله نام مدرسه (حداکثر سه مدرسه) را مطابق با اولویت بندی خود وارد نمایید و سپس با کلیک بر روی عبارت“انتخاب فایل”، عکس 4×3 داوطلب را در سامانه بارگذاری کنید.
  •  پس از کسب اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده در این بخش، دکمه “ذخیرهرا بفشارید..
  • در پایان با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از طریق کارت های بانکی عضو شتاب، سامانه کدی را تحت عنوان کد پیگیری صادر می کند که لازم است آن را تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید.

متقاضیان در صورت ثبت اطلاعات نادرست می توانند در بازه های زمانی تعیین شده نسبت به  ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین دواطلبان می توانند با اطلاع دقیق از منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتداییو منابع آزمون تیزهوشان نهم درصد موفقیت خود را در رقابت با سایر دانش آموزان افزایش دهند. جهت آشنایی بیشتر با این منابع می توانید بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون تیزهوشان سال 1400 - 1401 در چه تاریخی انجام می شود؟

مطابق با روند سال های گذشته انتظار می روند ثبت نام داوطلبان در بهمن ماه سال 99 آغاز شود که شما می توانید برای اطلاع از زمان دقیق آن در کانال مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

2- ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 از چه طریقی انجم می شود؟

فرآیند ثبت نام متقاضیان به صورت اینترنتی از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام می پذیرد.

3- چگونه می توان رمز همگام خود را برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان دریافت کرد؟

داوطلبان می توانند با مراجعه حضوری به مدرسه محل تحصیل خود نسبت به دریافت رمز همگام اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره