سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400

اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400
اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99 که دانشگاه علوم پزشکی تهران مجری برگزاری آن می باشد ، فرصت مناسبی است تا علاقه مندانی که موفق به پذیرش در رشته های پزشکی از طریق کنکور سراسری تجربی نشده اند ، بتوانند شانس خود را مجددا امتحان کنند. آزمون لیسانس به پزشکی تنها مختص فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی رشته های علوم تجربی و ریاضی و فنی می باشد که در طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری برگزار می گردد. داوطلبانی که در مدت زمان مقرر در جلسه مصاحبه و ارزیابی فراشناختی حضور یافته اند ، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آن می باشند.

نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی پس از اتمام فرآیند مصاحبه و ارزیابی فراشناختی از سوی دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 99

با اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 99 از داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب نمره شده باشند برای حضور در مصاحبه دعوت به عمل می آید. ظرفیت محدود پذیرش دانشجویان از طریق این آزمون ، حساسیت اعلام نتایج نهایی را دو چندان می کند چرا که تنها نیمی از دعوت شدگان به مصاحبه ، موفق به قبولی و تحصیل در رشته مورد علاقه می شوند. نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی که همان نتایج مصاحبه و ارزیابی فراشناختی داوطلبان می باشد ، معمولا در تیر ماه اعلام می شود اما ممکن است با توجه به زمان مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 99 ، مدت زمان مذکور دستخوش تغییراتی شود.

نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی سال 98 در روز دوشنبه مورخ 24 تیر ماه اعلام شد که تنها 11 نفر موفق به ورود به دانشگاه شدند. با توجه به این که دانشگاه علوم پزشکی تهران تا کنون هیچ اطلاعیه ای مبنی بر زمان دقیق اعلام نتایج مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی منتشر نکرده است ، امکان ارائه اطلاعات موثق درمورد آن وجود ندارد.

همان طور که اشاره شد ، تاریخ اعلام نتایج به زمان مصاحبه بستگی دارد و با توجه به تاخیری که در زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 99 به وجود آماده است ، نمی توان تاریخ دقیقی را برای اعلام اسامی پذیرفته شدگان در نظر گرفت. به همین دلیل توصیه می کنیم در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید تا به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج نهایی آزمون مذکور از آن مطلع گردید.

راهنمای مشاهده نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 99

نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی در قالب لیستی از پذیرفته شدگان از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی education.tums.ac.ir اعلام می شود. بنابراین داوطلبان می توانند در موعد مقرر به این سایت مراجعه کرده و نتایج مصاحبه را مشاهده نمایند. پس از اعلام نتایج نهایی ، معمولا در نیمه دوم مهر ماه کارنامه ای برای تمامی داوطلبان منتشر می گردد که این کارنامه به صورت اینترنتی و از طریق سایت مذکور قابل دریافت می باشد.

پس از اعلام نتایج مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 99 ، قبول شدگان می بایست در مدت زمانی که از سوی دانشگاه علوم پزشکی و از طریق سایت اختصاصی آن اعلام می شود ، به صورت حضوری به دانشگاه مراجعه کرده و با ارائه مدارک مورد نیاز ، فرآیند ثبت نام خود را تکمیل نمایند. توجه داشته باشید که تمامی اطلاع رسانی ها به صورت اینترنتی انجام شده و نیازی به مراجعه حضوری جز برای انجام ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان نمی باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره