تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400

اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400

زمان انتشار نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400
اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400

آزمون لیسانس به پزشکی که دانشگاه علوم پزشکی تهران مجری برگزاری آن می باشد، فرصت مناسبی است تا علاقه مندانی که موفق به پذیرش در رشته های پزشکی از طریق کنکور سراسری تجربی نشده اند، بتوانند شانس خود را از طریق ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی 1400 مجددا امتحان کنند.

آزمون لیسانس به پزشکی تنها مختص فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی رشته های علوم تجربی و ریاضی و فنی می باشد که در طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری برگزار می گردد. داوطلبانی که در مدت زمان مقرر در جلسه مصاحبه و ارزیابی فراشناختی حضور یافته اند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آن می باشند.

نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی پس از اتمام فرآیند مصاحبه و ارزیابی فراشناختی از سوی دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400

با اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 1400 از داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب نمره شده باشند برای حضور در مصاحبه دعوت به عمل می آید. ظرفیت محدود پذیرش دانشجویان از طریق این آزمون، حساسیت اعلام نتایج نهایی را دو چندان می کند، چرا که تنها نیمی از دعوت شدگان به مصاحبه موفق به قبولی و تحصیل در رشته مورد علاقه می شوند.

نتایج مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی متقاضیانی که در چهاردهمین دوره این پذیرش شرکت کرده بودند، در روز پنجشنبه 25 شهریور ماه منتشر شد. لازم به ذکر است که پذیرفته شدگان مرحله نهایی این آزمون می بایست پیگیر اخبار مربوط به ثبت نام خود در دانشگاه محل قبولی باشند.

راهنمای مشاهده نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400

نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی در قالب لیستی از اسامی پذیرفته شدگان به صورت اینترنتی از طریق سایت مربوطه قابل دریافت است. بنابراین داوطلبان می توانند در موعد مقرر به این سایت مراجعه کرده و نتایج مصاحبه خود را با طی مراحل زیر مشاهده نمایند.

  • مراجعه به سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی education.tums.ac.ir

نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400 مرحله اول

  • کلیک بر روی لینک فعال “اعلام نتایج نهایی چهاردهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی دکتری عمومی رشته پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی 1401-1400”

نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400 مرحله دوم

  • تکمیل کادرهای مربوطه از طریق درج نام کاربری و رمز عبور

نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400 مرحله سوم

پس از اعلام نتایج مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400، پذیرفته شدگان می بایست در مدت زمانی که از سوی دانشگاه علوم پزشکی و از طریق سایت اختصاصی آن اعلام می شود، اقدامات مربوط به ثبت نام نهایی خود را به انجام برسانند. داوطلبانی که در پذیرش این دوره موفق به کسب نتیجه مطلوب نشده اند نیز در صورت تمایل به شرکت مجدد در این آزمون می بایست در موعد مقرر نسبت به نام نویسی خود در فرآیند ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی سال آینده اقدام کنند.

 

سوالات متداول

1- نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400 چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج مرحله مصاحبه این آزمون در روز پنجشنبه 25 شههریور ماه منتشر شد.

2- نتایج مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی را چگونه می توان دریافت نمود؟

این نتایج از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی education.tums.ac.ir قابل دریافت است.

3- آیا کسب حدنصاب کافی در مرحله کتبی آزمون لیسانس به پزشکی به منزله قبولی قطعی می باشد؟

خیر، داوطلبان می بایست‏ مرحله مصاحبه را نیز با موفقیت سپری نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره