تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / هزینه مصاحبه دکتری پردیس خودگردان 1400

هزینه مصاحبه دکتری پردیس خودگردان 1400

هزینه مصاحبه دکتری پردیس بین الملل 1400
هزینه مصاحبه دکتری پردیس خودگردان 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه مصاحبه دکتری پردیس خودگردان 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

یکی از دوره های موجود در دانشگاه های دولتی ایران ، دوره پردیس خودگردان است که در قبال پذیرش دانشجو ، شهریه دریافت می کنند. دانشگاه های پردیس خودگردان در سه دوره تحصیلی ؛ کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری دانشجو جذب می نمایند. دانشجویان دکتری علاوه بر شرکت در آزمون سراسری ، برای بررسی سوابق علمی و پژوهشی خود باید در مرحله مصاحبه نیز شرکت نمایند. داوطلبانی که در واحد های پردیس بین الملل دعوت به مصاحبه شده اند ملزم به پرداخت هزینه مصاحبه می باشند تا مقدمات حضور آن ها در جلسه مصاحبه فراهم گردد.

چنانچه در بیش از یک دانشگاه دعوت به مصاحبه شده اید باید برای هر کدام به صورت جداگانه هزینه مصاحبه را پرداخت نمایید.

هزینه حضور در مصاحبه آزمون دکتری پردیس خودگردان 99

داوطلبانی که در انتخاب رشته دکتری شرکت کرده اند ، می توانند چند هفته بعد از انجام آن ، نتایج را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده نمایند. در این مرحله نمره و تراز داوطلب متناسب با کد رشته محل های انتخابی وی بررسی شده و بر اساس چند برابر ظرفیت دانشگاه ها ، از داوطلب برای شرکت در مصاحبه دعوت به عمل می آید. پذیرش نهایی داوطلبان مقطع دکتری بستگی به شرکت در جلسه مصاحبه برای بررسی سوابق علمی و پژوهشی و کسب نمره مورد قبول دارد.

متقاضیان برای حضور در جلسه مصاحبه باید هزینه آن را پرداخت نمایند. هزینه مصاحبه دکتری برای هر دانشگاه با توجه به نوع امکانات ، رتبه و اعتبار آن با دیگری متفاوت است.

واحد های پردیس خودگردان و مشترک دانشگاه ها ، مقدار هزینه مصاحبه را همزمان با انتشار نتایج انتخاب رشته ، بر روی سایت خود منتشر می کنند. داوطلبانی که در این دانشگاه ها دعوت به مصاحبه شده اند باید هزینه تعیین شده را در سایت مربوط به آن پرداخت و رسید آن را دریافت نمایید چرا که باید در روز مصاحبه همراه سایر مدارک تحویل مسئولین دهند.

با توجه به اینکه هزینه مصاحبه دانشگاه های پردیس خودگردان با یکدیگر متفاوت است در اینجا به هزینه برخی از دانشگاه ها اشاره کرده ایم:

هزینه مصاحبه پردیس خودگردان دانشگاه علامه طباطبایی : 70,000 تومان

هزینه مصاحبه پردیس خودگردان دانشگاه شهید بهشتی : 70,000 تومان

هزینه مصاحبه پردیس خودگردان دانشگاه یزد : 65,000 تومان

هزینه مصاحبه پردیس خودگردان دانشگاه سمنان : 35,000 تومان

هزینه مصاحبه پردیس خودگردان دانشگاه خوارزمی : 80,000 تومان

هزینه مصاحبه پردیس خودگردان کیش -دانشگاه تهران : 90,000 تومان

هزینه مصاحبه پردیس خودگردان دانشگاه فردوسی مشهد : 100,000 تومان

هزینه مصاحبه پردیس خودگردان دانشگاه لرستان – خرم آباد : 100,000 تومان

هزینه مصاحبه پردیس خودگردان دانشگاه مازندران – بابلسر : 100,000 تومان

نکته بسیار مهم در خصوص هزینه مصاحبه آزمون دکتری 99

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری ، داوطلبانی که در یکی از انتخاب های خود پذیرفته و دعوت به مصاحبه شده اند ، چنانچه تمایل به حضور در جلسه مصاحبه برای بررسی سوابق علمی و پژوهشی خود را دارند ؛ باید در هفته اول خرداد ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس اینترنتی sanjesh.org ، هزینه تعیین شده را توسط کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم الکترونیکی است ، پرداخت نمایند.

داوطلبان بعد از پرداخت هزینه مذکور ، باید فرم مشخصات بررسی صلاحیت عمومی را تکمیل نموده و آن را از طریق سایت سازمان سنجش ارسال و کد پیگیری مربوطه را دریافت نمایند. شرکت کنندگانی که نسبت به انجام این فرآیند اقدام نکنند از مرحله گزینش نهایی حذف می شوند.

با توجه به اینکه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مجزا از انتخاب رشته دکتری سراسری صورت می گیرد ، لذا داوطلبانی که در ثبت کد رشته محل های ارائه شده توسط دانشگاه آزاد اقدام کرده اند و دعوت به مصاحبه شده اند ، برای آگاهی از جزئیات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد برای کسب آگاهی بیشتر بر روی لینک های مورد نظر کلیک نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه مصاحبه دکتری پردیس خودگردان 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری