تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99
زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون دستیاری دندانپزشکی هر ساله از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برگزار می شود و داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت این مرکز ، اقدامات لازم را در راستای ثبت نام خود انجام دهند. پس از پایان زمان ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99 در 12 اسفند ماه ، ممکن است بسیاری از داوطلبان موفق به نام نویسی خود نشده و یا برخی از اطلاعات خود را به اشتباه در سامانه وارد کرده باشند. مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برای حل چنین مشکلی ، هر ساله زمانی را جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان که همزمان با آن ، امکان ثبت نام مجدد نیز فراهم می باشد ، در نظر می گیرد.

ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می شود.

زمان ویرایش اطلاعات آزمون دستیاری دندان پزشکی 99

ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99 از تاریخ 5 اسفند ماه 98 آغاز شد و تا 12 اسفند ماه 98 نیز ادامه داشت. آن دسته از داوطلبانی که پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99 و همچنین تکمیل فرم تقاضانامه ، متوجه شده اند که برخی از اطلاعات خود را به اشتباه در سامانه به ثبت رسانده اند ، می توانند از ساعت 9 صبح روز 4 اردیبهشت ماه لغایت ساعت 24 روز 5 اردیبهشت ماه 99 و نیز از ساعت 9 صبح روز 1 تیر ماه لغایت ساعت 24 روز 2 تیر ماه به ویرایش اطلاعات خود بپردازند.

متقاضیانی که اطلاعات ثبت نامی آن ها نیاز به ویرایش دارد ، می توانند در موعد مذکور به حساب کاربری خود در سایت این مرکز مراجعه کرده و نسبت به تصحیح اطلاعات مورد نظر اقدام نمایند. علاقه مندان می توانند جهت پیگیری آخرین اخبار مربوطه به عضویت کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره درآیند.

لازم است بدانید داوطلبانی که موفق به ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99 در مهلت اولیه نشده اند نیز می توانند در مدت زمان تعیین شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی ، فرآیند نام نویسی و ارسال مدارک ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99 را به صورت اینترنتی انجام دهند.

راهنمای ویرایش آزمون دستیاری دندان پزشکی 99

ویرایش مشخصات ثبت شده داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99 که مراحل نام نویسی خود را به انجام رسانده و قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند ، به صورت اینترنتی انجام می شود و متقاضیان می توانند با توجه به راهنمای موجود در ادامه مقاله ، اطلاعات ثبت نامی خود را در صورت نیاز ، تصحیح نمایند.

  • ابتدا وارد “سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور” به نشانی sanjeshp.ir شده و از منوی موجود در سمت راست صفحه ، گزینه “دندانپزشکی” را انتخاب نمایید.
  • از بین گزینه های موجود ، گزینه “دستیاری دندانپزشکی” را انتخاب کنید.
  • در صورتی که تنها قصد اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود را دارید ، گزینه “ویرایش فرم ثبت نام” را انتخاب نمایید اما در شرایطی که می خواهید نسبت به ویرایش و تکمیل مدارک ارسالی خود اقدام کنید ، لازم است روی لینک “ویرایش و تکمیل مدارک” کلیک نمایید.
  • مجددا گزینه “ویرایش ثبت نام – تکمیل مدارک” را انتخاب کنید.
  • با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود که در زمان ثبت نام اعلام کرده اید ، می توانید به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کرده و نسبت به ویرایش اطلاعات خود بپردازید.

لازم به ذکر است که معمولا در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی نیز فرصت مجددی برای ویرایش اطلاعات داوطلبان در نظر گرفته می شود. همان طور که اشاره شد ، مهلت مجدد ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99 همزمان با آغاز فرآیند ویرایش اطلاعات ثبت نامی شرکت کنندگان فراهم می باشد و داوطلبانی که موفق به طی مراحل نام نویسی خود در زمان اولیه نشده اند ، می توانند نسبت به ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشی 99 اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر یک از موارد فوق و همچنین دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی 99 ، می توانید روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره