تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / پاسخنامه کنکور انسانی 1400

پاسخنامه کنکور انسانی 1400

دانلود پاسخنامه کنکور انسانی 1400
پاسخنامه کنکور انسانی 1400

علوم انسانی یکی از 5 گروه آزمایشی کنکور سراسری است که هر ساله متقاضیان زیادی را به خود اختصاص می دهد. بعد از اتمام فرآیند برگزاری آزمون سراسری، پاسخنامه سوالات کنکور انسانی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد.

مطالعه سوالات و پاسخنامه آن ها برای دو دسته از داوطلبان بسیار مهم و ضروری است؛ دسته اول افرادی هستند که در آزمون سال 99 شرکت نموده و برای اعتراض به نتایج کنکور سراسری یا تخمین رتبه، آن را مورد بررسی قرار می دهند. دسته دوم نیز متقاضیان کنکور سراسری 1400 می باشند که در کنار مطالعه و داشتن برنامه ریزی کنکور انسانی می توانند آمادگی خود را با بررسی این سوالات در دوران جمع بندی کنکور برای شرکت در جلسه آزمون افزایش می دهند.

پاسخنامه گروه آزمایشی علوم انسانی 99
دانلود پاسخنامه گروه آزمایشی علوم انسانی نظام جدید 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک نمایید.)

دانلود پاسخنامه گروه آزمایشی علوم انسانی نظام قدیم 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک نمایید.)

پاسخنامه کلیدی کنکور سراسری علوم انسانی معمولا دو روز بعد از برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

دانلود پاسخنامه کنکور انسانی 99

داوطلبان با بررسی پاسخنامه سوالات می توانند از تعداد پاسخ های صحیح یا غلط خود مطلع شده و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور تا حدودی رتبه خود را پیش از اعلام نتایج اولیه کنکور تخمین بزنند.

همان طور که گفته شد، بعد از برگزاری آزمون سراسری علوم انسانی 99، دفترچه سوالات و پاسخنامه آن ها در سایت سازمان سنجش منتشر می شود. کنکور سراسری انسانی 99 در دو گروه نظام جدید و نظام قدیم برگزار شد که در بخش زیر پاسخنامه هر کدام از آن ها جهت دانلود در دسترس متقاضیان قرار گرفته است.

پاسخنامه گروه آزمایشی علوم انسانی 99
دانلود پاسخنامه گروه آزمایشی علوم انسانی نظام جدید 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک نمایید.)

دانلود پاسخنامه گروه آزمایشی علوم انسانی نظام قدیم 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک نمایید.)

اعتراض به کلید سوالات کنکور انسانی 99

بسیاری از داوطلبان پس از دریافت پاسخنامه کنکور انسانی و اطلاع از پاسخ های غلط و درست خود، به دنبال اطلاع از نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش می باشند تا بتوانند بدین طریق، نسبت به اعتراض به نتایج کنکور سراسری اقدام نمایند.

برای رسیدگی به اعتراضات داوطلبان در زمینه نحوه طراحی سوالات کنکور از منابعی خارج از منابع معرفی شده آزمون، سازمان سنجش پنل ارسال درخواست را در سایت اختصاصی خود به آدرس sanjesh.org راه اندازی کرده است که بعد از عضویت و ایجاد یک حساب کاربری می توانید اعتراض خود را ارسال کنید.

همچنین اگر داوطلبی نسبت به پاسخ های اعلام شده در کلید سوالات کنکور انسانی اعتراض دارد، می تواند درخواست خود را از طریق سیستم پاسخگویی با دلایل منطقی در سایت مذکور اعلام نماید. همچنین هر ساله با اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری امکان اعتراض به آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور فراهم می گردد.

 

سوالات متداول

1- پاسخنامه کنکور سراسری انسانی 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

پاسخنامه این آزمون معمولا دو روز بعد از برگزاری آن منتشر شد.

2- از چه طریقی می توان پاسخنامه کنکور سراسری انسانی 1400 را دریاف کرد؟

جهت دانلود این پاسخنامه می توانید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و یا لینک موجود در این مقاله مراجعه نمایید.

3- آیا امکان اعتراض به کلید سوالات کنکور انسانی 1400 وجود دارد؟

بله، شما می توانید با مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور، اعتراض خود را به صورت اینترنتی به ثبت برسانید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کنکور