خانه آزمون استخدامی تامین اجتماعی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1403

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1403

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۳

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی، می بایست برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند چرا که به همراه داشتن آن از الزامات حضور در جلسه آزمون محسوب می شود. همچنین بهتر است که شرکت کنندگان در همان ساعات اولیه پرینت کارت را خود دریافت نموده و از صحت اطلاعات هویتی مندرج در کارت اطمینان حاصل کنند تا در صورت وجود مغایرت یا خطا در اطلاعات آن، فرصت لازم جهت تحصیح موارد مورد نیاز را داشته باشند.

 

لینک مستقیم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1403

مرحله هفتم ثبت نام آزمون تامین اجتماعی

 

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1403 از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه از طریق سامانه جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir قابل دریافت می باشد.

زمان دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۳

متقاضیانی که ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی را انجام داده اند، موظف هستند برای حضور در حوزه امتحانی خود، کارت ورود به جلسه را به همراه داشته باشند. لینک دریافت کارت مذکور از روز سه شنبه مورخ 28 فروردین ماه 1403 در سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir فعال می گردد.

 

همچنین لازم است بدانید که این آزمون در تاریخ 31 فروردین ماه ۱۴۰۳ در مراکز استان ها برگزار می شود که اطلاعات مربوط به ساعت شروع و محل برگزاری آن بر روی کارت درج می شود. داوطلبان توجه داشته باشند که همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه الزامی می باشد و در صورت فراموشی، امکان شرکت در آزمون از آن ها صلب خواهد شد.

نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1403

تمامی داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می بایست جهت حضور در جلسه آزمون اقدام به دریافت کارت خود نمایند که در ادامه توضیح روند مراحل مشاهده و دریافت آن از طریق سایت مرکز جهاد دانشگاهی درج شده است:

  • ابتدا در مرورگر خود سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir را جستجو نمایید. از منوی موجود، لینک آزمون استخدام پیمانی متمرکز سازمان تامین اجتماعی را انتخاب نمایید.

مرحله اول ثبت نام آزمون تامین اجتماعی

  • سپس بر روی گزینه “ورود به پروفایل” کلیک نمایید.
مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تامین اجتماعی
مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تامین اجتماعی
  • اکنون می توانید با تکمیل اطلاعات مورد نیاز که شامل کدملی، کد رهگیری و عبارت امنیتی می باشد، نسبت به مشاهده کارت ورود به جلسه خود اقدام کنید. مرحله هفتم ثبت نام آزمون تامین اجتماعی
  • در صورتی فراموشی کد رهگیری خود، با مراجعه به سامانه و سپس بخش «بازیابی کد رهگیری»، با وارد نمودن کد ملی و شماره تلفن همراه خود نسبت به بازیابی کد رهگیری اقدام نمایید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون سازمان تامین اجتماعی 1403

متقاضیان آزمون استخدامی تامین اجتماعی توجه داشته باشند که صدور کارت به منزله تایید اطلاعات می باشد و افراد می بایست قبل از آزمون حتما از صحت اطلاعات هویتی مندرج بر روی کارت خود اطمینان حاصل کنند تا در صورت مشاهده هرگونه خطا و نقصی در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.

 

در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مشاهده نمودید، با توجه به ایجاد فرآیند باجه رفع نقص آنلاین در پروفایل کاربری، می‌توانید ابتدا نسبت به اصلاح این اطلاعات اقدام و سپس کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. برای انجام این کار لازم است به پروفایل کاربری و سپس بخش باجه های رفع نقص مراجعه نمایید.

 

همچنین در صورتی که کارت ورود به جلسه دارای اشکالاتی از جمله واضج نبودن عکس، درج عکسی به جز عکس داوطلب و … باشد، ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۹ و ۳۰ فروردین‌ ماه از ساعت ٩‏ الی ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار) و همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۳*۴ (درصورتی که عکس ایراد دارد) به نماینده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، مستقر در نزدیک‌ترین باجه رفع نقص، که آدرس آنها در فایل زیر ذکر شده است، مراجعه نمایند.

 

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۳ در چه تاریخی قابل دریافت می باشد؟

این کارت در روز سه شنبه مورخ 28 فروردین ماه ۱۴۰۳ منتشر می گردد.

2- دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی از طریق چه سایتی انجام می شود ؟

بدین منظور می بایست به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه نمایید.

3- در صورت مغایرت اطلاعات مندرج بر روی کارت آزمون تامین اجتماعی، چه اقدامی باید کرد؟

شما می توانید به دو روش اینترنتی و مراجعه حضوری به باجه های رفع نقص، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره