تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آتش نشانی 99

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آتش نشانی 99

 زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آتش نشانی 99
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آتش نشانی 99

سازمان آتش نشانی از جمله ارگان هایی می باشد که در برخی از دوره ها فراخوان جذب نیروی انسانی منتشر کرده و با برگزاری یک آزمون استخدامی، کارکنان مورد نظر خود را انتخاب می کند. داوطلبانی که در موعد مقرر ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی را انجام داده اند، می بایست آمادگی های لازم را جهت حضور در حوزه امتحانی کسب نمایند. یکی از اقدامات لازم در این راستا، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی می باشد. در ادامه مطلب، شما را از زمان و نحوه دریافت این کارت مطلع می سازیم.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آتش نشانی 99 از طریق سامانه جامع ثبت نام آزمون های استخدامی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام می گردد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آتش نشانی 99

جهت شرکت در اکثر آزمون هایی که در کشور برگزار می گردند، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه یکی از مهم ترین نکاتی است که نباید مورد غفلت قرار بگیرد. در غیر این صورت از حضور داوطلبان در حوزه امتحانی ممانعت به عمل خواهد آمد. در سال گذشته که مجری برگزاری این آزمون مرکز جهاد دانشگاهی بود، متقاضیان پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود در روز 14 مرداد 98، در تاریخ 18 مرداد در این آزمون شرکت کردند.

در حالی که زمان انتشار این کارت در سال 99 هنوز اعلام نشده است. به همین جهت پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از آخرین اخبار مربوطه در اسرع وقت مطلع شوید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدمی آتش نشانی 99

با توجه به این که در سال 99 صرفا مراکز آتش نشانی موجود در سطح استان تهران اعلام نیاز به نیروی عملیاتی نموده اند، کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق سامانه ثبت نام آزمون های استخدامی آتش نشانی منتشر می گردد. بنابراین داوطلبان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت مذکور، مراحل زیر را جهت مشاهده و پرینت کارت خود طی نمایند.

  • به سامانه جامع ثبت نام آزمون های استخدامی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران به نشانی azmoon125.tehran.ir مراجعه نمایید.
  • پس از ورود به صفحه اصلی سایت، دکمه “ورود” موجود در سمت راست بالای صفحه را بفشارید.
  • با استفاده از کد رهگیری و رمز عبوری که پس از انجام ثبت نام به تلفن همراه شما ارسال شده است، به صفحه کاربری خود منتقل می شوید.
  • اکنون می توانید از بخش “دریافت کارت” نسبت به پرینت کارت خود اقدام کنید.

چنانچه در دوره های بعد، مجددا مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اجرای این آزمون را بر عهده داشته باشد، می توانید پس از وارد شدن به سایت hrtc.ir و با درج اطلاعات مربوط به کد ملی و کد رهگیری خود کارت ورود به جلسه را مشاهده و دریافت نمایید.

با توجه به این که گاها ممکن است اطلاعات مندرج بر روی کارت آزمون، دارای یک سری نواقص بوده و یا مغایر با مشخصات داوطلب باشد، توصیه می کنیم در همان فرصت های اولیه آن را دریافت کنید و در صورت مشاهده هر گونه مشکل، با مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آتش نشانی 99 که در سایت مربوطه قرار می گیرد نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آتش نشانی 99 چه زمانی منتشر می گردد؟

در حال حاضر زمان دریافت این کارت اعلام نشده است، اما به محض انتشار اطلاعیه های مربوطه، اخبار آن را می توانید در کانال آزمون های استخدامی ایران مشاوره دریافت نمایید.

2- جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آتش نشانی 99 از چه طریقی باید اقدام کرد؟

دریافت این کارت به صورت اینترنتی از طریق سایت azmoon125.tehran.ir امکان پذیر می باشد.

3- برای ورود به صفحه کاربری و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آتش نشانی 99 نیاز به چه اطلاعاتی داریم؟

جهت ورود به این صفحه نیاز به کد رهگیری و کلمه عبوری که در زمان ثبت نام برای داوطلب ارسال می گردد داریم.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی