سه شنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 99
کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون دکتری وزارت بهداشت برای رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندان پزشکی در روزهای 27، 28 و 29 تیر ماه به صورت حضوری برگزار خواهد شد لذا تمامی داوطلبانی که در بهمن ماه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را انجام داده اند در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه برای آن ها صادر خواهد شد. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه از الزامات حضور در جلسه آزمون می باشد. در این مقاله به زمان انتشار و نحوه دریافت کارت، همچنین رفع نقص احتمالی آن می پردازیم.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر عکس دار (شناسنامه یا کارت ملی) از الزامات شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشد.

زمان و سایت انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

داوطلبان آزمون دکترای تخصصی و پژوهشی 99 باید چند روز قبل از برگزاری آزمون، با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. با توجه به زمان بندی اعلام شده از سوی این سازمان، هر یک از آزمون های دکترای تخصصی و پژوهشی در تاریخ های 10 و 11 مرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان شرکت در رشته داروسازی نیز می بایست در روز یکشنبه مورخ 12 مرداد ماه به رقابت بپردازند. کلیه متقاضیان می توانند تا ساعت 10 صبح روز پنج شنبه مورخ 9 مرداد ماه، با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

همانطور که قبلا هم ذکر کردیم متقاضیان برای دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون باید به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند. در این بازه زمانی لینک مربوط به دریافت کارت فعال نمی باشد که البته راهنمای تصویری برای سهولت و تسریع در روند دریافت آن، در این مقاله قرار گرفته است. مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت به شرح ذیل می باشد:

ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir و انتخاب گزینه “دکتری تخصصی” از منوی سمت راست

مرحله اول ثبت نام

 

مرحله دوم ثبت نام

در این مرحله مجددا گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون” را انتخاب نمایید.

مرحله سوم ثبت نام

با ورود به این صفحه باید کد ملی (اتباع خارجی شماره گذرنامه خود را باید وارد نمایند) و شماره تلفن همراه خود (همان شماره ای که در فرم ثبت نام وارد نموده اید) را درج کنید سپس بر روی گزینه “جستجو” کلیک نمایید تا رمز ورود به برای شما ارسال شود که بعد از وارد نمودن رمز در سامانه می توانید وارد صفحه شخصی خود شده و کارت ورود به جلسه را مشاهده و دریافت نمایید.

مرحله چهارم ثبت نام

رفع نقص احتمالی در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

برای تمامی داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند در صورت کامل بودن مدارک ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. این کارت شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، کد و نام رشته محل امتحانی، نوع سهمیه، عکس داوطلبی، آدرس حوزه امتحانی و برخی از مشخصات تحصیلی می باشد. داوطلبان باید در هنگام دریافت کارت تمامی اطلاعات مندرج بر روی آن را به دقت بررسی کنند و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت نسبت به رفع آن اقدام نمایند. وزارت بهداشت درمان آموزش برای رفع نقص کارت این دسته از داوطلبان تمهیداتی در نظر می گیرد تا داوطلبان بتوانند اطلاعاتی که به اشتباه در کارت درج شده است را ویرایش کنند.

داوطلبانی که کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده اند باید با توجه گروه آزمایشی ای که در آن شرکت کرده اند در 10، 11 و 12 مرداد ماه در آزمون شرکت نمایند. یکی از دغدغه های شرکت کنندگان بعد از برگزاری آن، زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشد که برای کسب اطلاع درباره آن بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره