تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 99

اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 99

نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 98 - 99
اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 98 – 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

علاقه مندان به تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران که با مدرک کارشناسی خود در آزمون لیسانس به پزشکی این دانشگاه شرکت می کنند معمولا علاقه مندند تا نتایج آزمون را هر چه زودتر مشاهده کنند.

با توجه به این که زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی سال 99 به تعویق افتاده ، نمی توان زمان دقیقی را برای اعلام نتایج آن نیز بیان نمود. اما معمولا نتایج اولیه این آزمون در کمتر از یک ماه پس از برگزاری آزمون منتشر خواهد شد. به دلیل ظرفیت محدود در پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی ، پذیرش نهایی داوطلبان علاوه بر کسب حد نصاب نمرات در آزمون کتبی به موفقیت در مصاحبه نیز بستگی دارد.

نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 99 به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام خواهد شد و نیاز به مراجعه حضوری جهت اطلاع از نتایج نمی باشد.

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 99

نتایج اولیه تمامی شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی 99 ، معمولا در کمتر از یک ماه پس از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد. پس از انتشار نتایج اولیه این آزمون داوطلبان برای مشاهده نتایج خود می توانند به سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس اینترنتی education.tums.ac.ir مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده کارنامه خود را مشاهده نمایند. در این مرحله ، از داوطلبانی که توانسته اند نمره و رتبه حد نصاب را کسب نمایند حداکثر تا دو برابر ظرفیت پذیرش ، برای حضور در مرحله مصاحبه و ارزیابی فراشناختی دعوت به عمل می آید.

پیش از این زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی ، 9 اسفند ماه 98 و زمان اعلام نتایج این آزمون نیز روز 25 اسفند ماه 98 عنوان شده بود ، اما با توجه به تاخیری که در زمان برگزاری آزمون ایجاد شده ، نمی توان تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج آن نیز نمی توان در نظر گرفت. شما عزیزان در صورت تمایل می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره شده و از آخرین اخبار مربوط به آزمون لیسانس به پزشکی 99 مطلع گردید.

اعتراض به نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 99

پس از اعلام نتایج هر آزمونی ، معمولا برخی از داوطلبان شرکت کننده ، به نتایج اعلام شده اعتراض دارند. اعتراض به نتایج تمامی آزمون هایی که در کشور برگزار می شود امکان پذیر می باشد. آزمون لیسانس به پزشکی نیز از این قضیه مستثنی نیست و شما پس از مشخص شدن اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی چنانچه نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض داشتید می توانید اعتراض خود را اعلام و درخواست رسیدگی نمایید.

پس از اعلام نتایج فرصتی جهت اعتراض تعیین خواهد شد و تنها به اعتراضاتی رسیدگی می گردد که در بازه زمانی تعیین شده اعتراض خود را ثبت نمایند. این زمان پس از اعلام نتایج مشخص خواهد شد.  جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اعتراض به نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 98 می توانید با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را خدمت شما داوطلبان گرامی ، ارائه دهند.

مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 99

در زمان اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 99 ، اسامی دو برابر ظرفیت پذیرش لیسانس به پزشکی بر روی سایت مذکور اعلام می شود و پس از آن در یک بازه زمانی مشخص که پس از اعلام نتایج مشخص می شود ، از پذیرفته شدگان جهت شرکت در مصاحبه دعوت به عمل می آید و پس از شرکت در مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی اسامی نهایی پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد. جهت اطلاع از سوالات مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. مشاوران مرکز پاسخگوی سوالات شما درمورد آزمون لیسانس به پزشکی خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. Avatar

    خوااااهش میکنم بگید امکان تغییررشته پیراپزشکی موقع تحصیل درمقطع کارشناسی وجود داره یاکه فقط بعد از گرفتن لیسانس میشه

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99