تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

 

زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، اطلاعیه های سازمان سنجش و جزئیات اعتراض به نتایج نهایی آزمون می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

وزارت آموزش و پرورش جهت تامین نیروی کارآمد و با انگیزه مورد نیاز خود، آزمونی با عنوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار می کند. افراد واجد شرایطی که در این آزمون شرکت کرده اند، باید پس از دریافت نتایج اولیه، خود را برای حضور در مرحله دوم یعنی مصاحبه آماده کنند. نتایج اولیه که به صورت کارنامه است، معمولا دو ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت sanjesh.org منتشر می شود.

همچنین مدتی پس از اتمام مراحل مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اسامی پذیرفته شدگان نهایی نیز از سوی سایت مذکور اعلام می گردد. به طور معمول زمان اعلام نتایج نهایی یا همان نتایج مصاحبه حدودا 3 ماه پس از انتشار کارنامه اولیه فرا می رسد. توجه داشته باشید، سازمان سنجش قبل از اعلام نتایج اولیه و نهایی، اطلاعیه ای جهت آگاهی متقاضیان از تاریخ دقیق و جزئیات مربوطه، در سایت خود منتشر می کند.

نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، در اواخر خرداد ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

همان گونه که ذکر شد، جزئیات مربوط به نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد که در ادامه زمان هر کدام از این مراحل، به صورت تفکیک شده برای شما بیان گردیده است.

زمان اعلام نتایج اولیه

بعد از این که آزمون کتبی برگزار شود، نوبت به اعلام نتایج اولیه آن می رسد. این نتایج در قالب یک کارنامه منتشر شده و اطلاعاتی همچون نمره اکتسابی، درصد مواد امتحانی و… را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، اواخر خرداد ماه سال جاری اعلام شده است اما هنوز مشخص نیست. به محض اعلام تاریخ دقیق انتشار کارنامه و نتایج اولیه، جزئیات لازم از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج نهایی

پذیرفته شدگان مرحله اول که در زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش حضور داشته اند، می توانند در موعد مقرر به سایت مذکور مراجعه کرده و نتایج نهایی را دریافت کنند. تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401مشخص نیست اما معمولا 3 ماه پس از انتشار کارنامه اولیه، نتایج مصاحبه در دسترس داوطلبان قرار می گیرد که به محض اعلام، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

نحوه دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

از آن جایی که سازمان سنجش مجری برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعم از آموزش و پرورش است، تمامی مراحل آن از ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا اعلام نتایج نهایی از طریق سایت آن انجام می شود. بنابراین دریافت نتایج این آزمون به صورت اینترنتی در سایت مذکور به نشانی sanjesh.org امکان پذیر می باشد که در ادامه مراحل مشاهده کارنامه اولیه شرح داده شده است.

 • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” را از منوی سمت راست انتخاب کنید.

مرحله اول دریافت نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • بر روی لینک فعال “کارنامه نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور 1401” کلیک نمایید.

مرحله دوم دریافت نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • صفحه ای مطابق تصویر زیر نمایش داده می شود که می بایست برای مشاهده اعلام نتایج اولیه آزمون خود، یکی از دو روش موجود را انتخاب نموده و سپس کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.
 1. روش اول: وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه
 2. روش دوم: درج شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد

مرحله سوم دریافت نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورشتوجه: نحوه مشاهده و دریافت نتایج نهایی همانند نتایج اولیه است و تنها تفاوت آن ها در مرحله دوم یعنی انتخاب لینک فعال مربوط به اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 (آموزش و پرورش)” می باشد.

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

پس از این که کارنامه اولیه منتشر شود، ممکن است تعدادی از داوطلبان به نتیجه دریافتی معترض باشند. سازمان سنجش برای رفاه حال این افراد امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در سیستم پاسخگویی سایت خود فراهم کرده است. لذا متقاضیانی که خواهان بررسی مجدد نمره آزمون خود هستند، می توانند با طی کردن مراحل ذکر شده در ادامه مطلب، درخواست خود را ارسال نمایند.

 1. مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org و انتخاب گزینه “ارسال درخواست” در منوی سیستم پاسخگویی
 2. فشردن دکمه “عضویت در سایت” و ساخت حساب کاربری
 3. بازگشت به صفحه ابتدایی سیستم پاسخگویی و انتخاب گزینه “ورود به سامانه”
 4. درج اطلاعاتی همچون ایمیل، کد ملی و رمز عبور
 5. کلیک بر روی عبارت “درخواست جدید” در فهرست سمت راست و انتخاب نوع آزمون و سال برگزاری آن
 6. انتخاب لینک فعال “درخواست بررسی مجدد نمره” و وارد کردن اطلاعات هویتی
 7. ارسال و ثبت درخواست

توجه مهم: افرادی که از نتیجه مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش راضی نیستند، می بایست پس از اعلام قطعی نتایج و صدور کارنامه نهایی به اداره کل آموزش و پرورش استان محل مصاحبه مراجعه کرده و “فرم رسیدگی به اعتراض” را تکمیل و ارائه دهند. این فرم در پیوست اطلاعیه مربوطه قابل دریافت است که نمونه آن (برای دوره گذشته) را در جدول زیر قرار داده ایم. در صورتی که فایل مربوط به سال 1401 منتشر گردد، لینک دانلود آن فعال خواهد شد.

فرم رسیدگی به اعتراض نتایج مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض نتایج مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

(جهت دریافت فرم، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود فرم رسیدگی به اعتراض نتایج مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

 

سوالات متداول

1- نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401چه زمانی اعلام می شود؟

زمان دقیق انتشار کارنامه این آزمون مشخص نیست اما انتظار می رود که نتایج اولیه در اواخر خرداد ماه قابل دریافت باشد.

2- چه تاریخی نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 منتشر می گردد؟

تاریخ دقیق نتایج مصاحبه و اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مذکور هنوز در دسترس نیست اما معمولا 3 ماه پس از نتایج اولیه اعلام می شود.

3- برای مشاهده نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید به چه سایتی مراجعه کرد؟

اعلام نتایج اولیه و نهایی این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۲۲ نظر

 1. سلام وقت بخیر خدا قوت. من رشتم فلسفه وحکمت اسلامی هستش. درآزمون آموزش پرورش (بجز دبیری فلسفه) برا چه شغل هایی می‌توانم نام نویسی کنم مثلا دبیری معارف وامور تربیتی مدارس میشه شرکت کنم؟

 2. سلام و عرض ادب من برا گزینش دعوت شدم میخواستم ببینم مرحله بعدش چیه بهمون اطلاع میدن

  • با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر ادامه ی مراحل گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نشده است.

 3. سلام و عرض ادب بنده در مصاحبه نهایی قبول شده ام و برای گزینش دعوت شدم می خواستم بدونم مراحل بعدی چیه و کی دوره مهارت آموزی شروع میشه

  • با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر ادامه روند استخدام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹، منتشر نشده است.

 4. سلام ایا مدرک روخوانی قران و icdl برای ازمون اموزش پرورش لازم هست

  • با سلام و وقت بخیر، مطابق اخرین پذیرش انجام شده، شما می بایست مدرک روخوانی قران و icdl را تا پایان دوره مهارت اموزی ارائه دهید. لازم به ذکر است در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط ثبت نام جدید منتشر نشده است.

 5. سلام من ۲۶ فروردین هرچی شماره داوطلبی م رو زدم میگه هیچ فردی با این اطلاعات پیدا نشد یعنی از وقتش گذشته و نمیاره آخه اگه ۲۳ فزوردین انتشار پیدا کنه حتما ی چندروز وقت هست دیگ میشه بگید چرا اطلاعاتم رو میزنم نمیاره

  • با سلام و درود، در صورت عدم دسترسی به کارنامه نهایی می بایست درخواست خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور به ثبت برسانید.

 6. سلام خسته نباشید .چطور میتونم به نتایج آزمون اعتراض کنم ؟ممنون میشم مراحلشو کامل توضیح بدین
  ممنون

  • با سلام و وقت بخیر، فرم موجود در سایت سازمان سنجش را پس از تکمیل به اموزش و پرورش استان محل مصاحبه خود ارسال نمایید.

 7. سلام چراجواب مصاحبه استخدام آموزش وپرورش هنوز نیامده

  • با سلام و درود، در حال حاضر نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است.

 8. با سلام
  امید هست ک این هفته نتایج اعلام بشه سوالم اینه ک ادارات دولتی ک تعطیل نیستن از فردا؟ نتایج اعلام میشه؟

 9. سلام خسته شدیم چرا هنوز خبری از جواب مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش نیومده؟؟؟

 10. سلام.بازه ی اعلام نتایج بسیار طولانی شد امروز ۱۵ فروردین هست و هبچ خبری مبنی بر اعلام نتایج نهایی نیست.واقعا دلیلش چیه با این کار فقط استرس داوطلبین رو بیشتر می کنن از روز مصاحبه ی من دقیقا یک ماه و۲۰روز میگذره.

 11. با سلام
  اینقدر برای اعلام نتایج لفت دادن که ما دیگه بیخیالش شدیم

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی