یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

وزارت آموزش و پرورش به جهت تامین نیروی کارآمد و با انگیزه اقدام به جذب دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی می نماید ، اما به دلیل کمبود نیرو ، هر ساله آزمونی با عنوان ” آزمون استخدامی آموزش و پرورش ” برگزار می نماید تا بتواند بخشی از معلمین خود را از میان دانش آموختگان سایر دانشگاه ها انتخاب نماید. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند دوست دارند تا هر چه زودتر از نتایج آزمون با خبر شوند. نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تاریخ 8 مرداد ماه و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

قبولی داوطلبان در اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، به هیچ وجه به معنای پذیرش نهایی آن ها نیست و پذیرش نهایی داوطلبان مشروط به پذیرفته شدن آن ها در مصاحبه می باشد.

زمان و نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

معلمان آینده هر ساله از طریق کنکور سراسری برای تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی انتخاب می شوند ، اما آن دسته از علاقمندان به شغل معلمی که جزو فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها هستند نگران نباشند ! به دلیل کمی تعداد معلمان نسبت به تقاضای مدارس ، این دو دانشگاه نمی توانند تمام معلمین مورد نیاز مدارس کشور را تامین کنند ، به همین دلیل وزارت آموزش و پرورش هر ساله با برگزاری آزمون استخدامی اقدام به جذب نیروی مورد نیاز خود می کند.

این آزمون در تاریخ 15 تیر ماه برگزار می شود و نتایج اولیه آن به صورت چند برابر ظرفیت ، با در نظر گرفتن نمرات کسب شده توسط داوطلبان در تاریخ 8 مرداد ماه اعلام می شود. همانطور که گفته شد ، اسامی پذیرفته شدگان اولیه از میان کسانی که موفق شدند حد نصاب نمرات را در آزمون علمی کسب کنند به صورت چند برابر ظرفیت از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود و داوطلبان می توانند نتایج اولیه این آزمون را با پیمودن مراحل زیر مشاهده نمایند.

  • مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
  • انتخاب گزینه ی ” استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی ” از منوی سمت راست سایت
  • کلیک روی لینک فعال ” اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 “

با انتخاب گزینه ی بالا وارد صفحه ی جدیدی می شوید که در آن دو روش برای مشاهده ی اعلام نتایج آزمون پیش روی شما قرار داده می شود :

  • عنوان اولین روش ” جستجوی نتیجه با شماره پرونده “ می باشد ، در این روش فرد با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه به همراه کد امنیتی می تواند نتیجه ی آزمون خود را مشاهده کند.
  • روش دوم در سایت با عنوان ” جستجوی نتیجه با اطلاعات فردی “ می باشد ، در این روش داوطلبانی که به هر دلیل شماره پرونده خود را ندارند می توانند با وارد کردن نام ، نام خانوادگی و شماره شناسنامه نتیجه ی آزمون خود را مشاهده نمایند.

آن دسته از متقاضیانی که در اعلام نتایج اولیه پذیرفته شدند می بایست در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند و در صورتی که مراحل این مصاحبه را با موفقیت بگذرانند ، پس از طی یک دوره آموزشی یک ساله در یکی از دانشگاه های فرهنگیان یا تربیت دبیر شهید رجایی می توانند به عنوان یک معلم شغل خود را آغاز کنند. جهت آگاهی از زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید روی لینک کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره