تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج استخدام بانک سینا 1400

اعلام نتایج استخدام بانک سینا 1400

زمان دریافت جواب اولیه و نهایی استخدام بانک سینا
اعلام نتایج استخدام بانک سینا 1400

بانک سینا جهت تکمیل نیروی انسانی خود در سال جاری، آزمون استخدامی برگزار کرد تا بتواند افراد شایسته رو طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری مورد سنجش قرار دهد. در واقع متقاضیان استخدام بانک سینا که پس از اعلام نتایج اولیه، موفق به کسب قبولی در گام اول یعنی آزمون ورودی شوند، برای حضور در جلسه مصاحبه تخصصی دعوت می گردند. نتایج تمامی مراحل نیز از طریق سایت استخدام بانک سینا در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و از آن جایی که با دریافت به موقع نتایج می توان از زمان بیشتری برای آمادگی در مراحل بعد بهره برد، افراد بایستی در زمان اعلام شده با در دست داشتن کد رهگیری و کد ملی نسبت به مشاهده نتیجه خود اقدام کنند.

نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک در روز پنج شنبه مورخ 16 دی ماه اعلام شد.

زمان اعلام نتایج استخدام بانک سینا 1400

همانطور که اشاره گردید، داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک سینا نام نویسی خود را انجام داده اند، می بایست ابتدا در آزمون کتبی مربوطه شرکت نمایند و در صورتی که موفق به کسب حداقل نمره تعیین شده از طرف بانک شوند، مجوز حضور در مرحله مصاحبه برای آن ها صادر می گردد.

آن دسته از داوطلبانی که در موعد مقرر در جلسه آزمون کتبی این بانک حضور داشته اند، می توانند از روز پنج شنبه مورخ 16 دی ماه سال جاری با مراجعه به سایت استخدام بانک سینا نسبت به دریافت نتایج اولیه خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید که صدور اطلاعیه های مربوطه در خصوص سایر فرآیند جذب افراد پذیرفته شده از جمله مصاحبه آزمون استخدامی بانک سینا نیز از طریق سایت اختصاصی همین بانک در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

نحوه دریافت اعلام نتایج استخدام بانک سینا 1400

پس از انتشار اطلاعیه های بانک سینا در زمینه اعلام نتایج اولیه و نهایی، شرکت کنندگان با ورود به بخش استخدام بانک سینا در سایت اختصاصی آن و درج نمودن اطلاعاتی همچون کد ملی و کد رهگیری می توانند جواب آزمون خود را مطابق مراحل زیر دریافت نمایند.

مرحله اول دریافت نتایج استخدام بانک سینا

  • در صفحه باز شده اطلاعیه مربوط به استخدام دیده می شود که باید بر روی لینک درج شده در پایان متن کلیک نمایید.

مرحله دوم دریافت نتایج استخدام بانک سینا

  • اکنون روی لینک فعال “برای مشاهده نتایج آزمون کتبی اینجا را کلیک کنید” کلیک کنید.

مرحله سوم دریافت نتایج استخدام بانک سینا

  • با ثبت کد رهگیری، کد ملی و نیز درج اعداد داخل تصویر در کادرهای مربوطه و سپس فشردن کلید “ورود”، نتایج خود را مشاهده نمایید.

مرحله چهارم دریافت نتایج استخدام بانک سینا

لازم به ذکر است که با درج آدرس sinabank.iran-azmoon.ir در مرورگر خود می توانید مستقیما وارد مرحله سوم مشاهده جواب شوید. همچنین توجه داشته باشید که انتظار می رود که نتایج مصاحبه اختصاصی نیز به همین ترتیب از طریق سایت مذکور در اختیار داوطلبان قرار بگیرد.

چند نکته مهم

  • بعد از اعلام نتایج نهایی، از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر 5 سال خدمت در شهر مورد تقاضا گرفته خواهد شد.
  • در صورتی که پس از قبولی داوطلب مشخص گردد که با توجه به بررسی مدارک، متقاضی واجد شرایط استخدام بانک سینا نمی باشد، فرآیند استخدامی وی لغو شده و امکان هیچگونه اعتراضی فراهم نمی باشد.غ
  • دقت نمایید که حتی اگر در تمام مراحل استخدامی مورد پذیرش قرار گرفته بگیرید، باز هم امکان عدم استخدام شما وجود خواهد داشت. زیرا در نهایت از میان شرکت کنندگان پذیرفته شده؛ با توجه به ترتیب اولویت نمره در آزمون ها استخدام صورت می پذیرد.

 

سوالات متداول

1- نتایج استخدام بانک سینا 1400 در چه زمانی منتشر می گردد؟

این نتایج از روز پنج شنبه مورخ 16 دی ماه در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

2- نحوه اعلام نتایج استخدام بانک سینا به چه صورت می باشد؟

تمامی نتایج به صورت اینترنتی از طریق سایت اختصاصی این بانک سینا به نشانی sinabank.ir قابل دریافت می باشد.

3- داوطلبان برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی بانک سینا به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟

متقاضیان برای دریافت اینترنتی نتایج می بایست کد ملی و کد رهگیری خود را به همراه داشته باشند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی