یکشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دکتری / انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت
انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

اکثر داوطلبان از اهمیت انتخاب رشته و تاثیر آن در آینده تحصیلی و شغلی خود آگاهی دارند به همین جهت داوطلبان زیادی حتی قبل از آغاز زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت، مکررا با مرکز مشاوره مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند و در رابطه با زمان و نحوه انتخاب رشته مشاوره می خواهند. به همین جهت این مقاله را تحت عنوان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت آماده نگاشته ایم تا تمام اطلاعات مورد نیاز در رابطه با زمان و نحوه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت را در اختیار شما داوطلبان گرامی قرار دهیم تا با مطالعه آن اطلاعات لازم را به دست آورید. پیشنهاد می کنیم چنانچه پس از مطالعه این مقاله احساس کردید نیاز به مشاوره و راهنمایی های بیشتری دارید می توانید از طریق تماس با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره، از مشاوران برتر آموزشی این مرکز، مشاوره و راهنمایی های بیشتری دریافت کنید.

چنانچه داوطلب به هر دلیل در تاریخ مشخص شده برای انتخاب رشته ، اقدام به انتخاب رشته نکند، از فرآیند پذیرش حذف خواهد شد و سازمان سنجش و آموزش پزشکی در قبال حذف شما از فرایند پذیرش، مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت.

شرایط و نحوه شرکت در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

لازم به ذکر است که فقط داوطلبانی مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 خواهند بود که در آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 شرکت کرده، کارنامه اولیه را دریافت و در کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته شناخته شده باشند. هر داوطلب زمانی مجاز به انتخاب رشته می شود که 30 درصد نمره آزمون و 50 درصد میانگین نمره ی داوطلبان آن رشته را کسب کند. در این صورت در اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت و کارنامه کارنامه اولیه ای که برای داوطلب صادر می گردد، داوطلب مجاز به انتخاب رشته اعلام می شود. داوطلبان برای انتخاب رشته بایستی در زمان تعیین شده که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت سازمان سنجش و آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه و انتخاب رشته نمایند.

زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 تیر ماه سال جاری اعلام می شود و پس از آن دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 جهت دانلود داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش پزشکی قرار می گیرد. داوطلبانی که در کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته گردیده اند در زمان مقرر می توانند نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. لازم به ذکر است که انتخاب رشته در مرداد ماه انجام خواهد شد ولی در حال حاضر زمان دقیق آن مشخص نیست. به محض اطلاع از زمان دقیق انتشار دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت، در همین صفحه و همچنین در کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

جهت دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 کلیک کنید. 

( به محض انتشار دفترچه، لینک بالا فعال خواهد شد. )

مشاوره انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

نکته ای که لازم می دانیم در این بخش حتما به آن اشاره کنیم این است که در انتخاب رشته ابتدا بایستی به رتبه و ظرفیت پذیرش رشته محل ها که در دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 قید شده است توجه نمایید و اینکه پیشنهاد می کنیم قبل از انجام انتخاب رشته نسبت به اطلاعیه های سازمان سنجش و آموزش پزشکی که در جهت اصلاحات انجام شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته، منتشر می گردد توجه کنید. ضمنا پس از انجام انتخاب رشته حتما باید کدی 15 رقمی دریافت کنید در غیر این صورت انتخاب رشته شما ثبت نشده است. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

داوطلبانی که برای انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 مجاز به انتخاب رشته شوند باید رشته هایی را انتخاب کنند که از لحاظ مصاحبه محدودیتی نداشته باشد.

محدودیت های مصاحبه ای
1 در رشته هایی که فقط در یک منطقه آمایشی مصاحبه آنها انجام می شود، داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و رعایت دیگر شرایط و ضوابط، نسبت به انتخاب تمامی رشته محل ها اقدام کنند و هیچ محدودیتی در انتخاب آنان وجود ندارد.
2 در رشته هایی که فقط در 2 منطقه آمایشی مصاحبه آنها انجام می شود، داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و رعایت دیگر شرایط و ضوابط نسبت به انتخاب تمامی رشته محل ها اقدام کنند و هیچ محدودیتی در انتخاب آنان وجود ندارد.
3 در رشته هایی که فقط در 3 منطقه آمایشی مصاحبه آنها انجام می شود، داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و رعایت سایر شرایط و ضوابط، نسبت به انتخاب تمامی رشته محل ها اقدام کنند و هیچ محدودیتی در انتخاب آنان وجود ندارد.

* در رشته هایی که در 3 منطقه آمایشی مصاحبه آن ها انجام می گیرد، معرفی افراد بر اساس نمره و چند برابر ظرفیت پذیرش آن مناطق آمایشی به آن مناطق انجام خواهد شد. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید