تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

رشته های آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99
رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری به منظور استخدام نیروی انسانی در بخش های مختلف برگزار می گردد. داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی و بالاتر مطابق با رشته های مندرج در دفترچه می باشند ، می توانند در صورت داشتن 5 سال سابقه کار تجربی پس از اخذ مدرک دانشگاهی ، در این آزمون ثبت نام کنند. همچنین متقاضیان فارغ التحصیل در کارشناسی غیر مرتبط و بالاتر می توانند با داشتن 15 سال تمام سابقه کار تجربی مرتبط ، در آزمون مذکور شرکت نمایند. داوطلبان می بایست پیش از اقدام به ثبت نام ، دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری را به صورت کامل بررسی کرده و در صورت واجد شرایط بودن و تطابق مدرک تحصیلی شان با رشته های تعیین شده در آن ، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

با توجه به رشته تحصیلی داوطلبان ، داشتن حداقل 5 سال و حداکثر 15 سال تمام سابقه کار تجربی برای شرکت در این آزمون الزامی است.

رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

داوطلبان می توانند پس از مطالعه دفترچه ، از رشته های مورد نیاز این آزمون آگاه شده و در صورت داشتن شرایط ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری  فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند. جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به رشته های مذکور ، عناوین رشته های شغلی و شرایط خاص هر یک از آن ها را از دفترچه راهنمای نام نویسی استخراج کرده و در جداول زیر ارائه می دهیم.

  • رشته های کارشناسی رسمی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری که داوطلبان آن ها می بایست علاوه بر داشتن مدرک کارشناسی مرتبط ، 5 سال سابقه کاری نیز داشته باشند ، به صورت زیر می باشد. 56 عنوان شغلی با شرایط فوق در دفترچه ارائه شده اند که ما در اینجا به معرفی تعداد محدودی از آن ها پرداخته ایم. برای آگاهی از لیست کامل این رشته ها می توانید به فایلی که پس از این جداول قرار داده شده است ، مراجعه نمایید.
رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسی رسمی دادگستری (5 سال سابقه)
عنوان رشته کارشناسی مدارک تحصیلی قابل قبول و شرایط لازم
امور اقتصادی و بازرگانی مدیریت (کلیه گرایش ها به استثنای مدیریت صنعتی) ، علوم اقتصادی
حسابرسی و حسابداری حسابداری ، حسابرسی ، مدیریت مالی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت امور بانکی ، مدیریت مالی ، مدیریت بازرگانی
برق ، ماشین و تاسیسات کارخانجات مهندسی برق ، مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی تاسیسات ، مهندسی الکترومکانیک ، مهندسی ماشین ابزار ، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید
سینما ، هنرهای نمایشی ، عکاسی ، تبلیغات ، فضای مجازی تئاتر ، سینما ، هنرهای نمایشی و هنر ، تولید سیما ، سینماتو گرافی ، عکاسی ، فیلم و عکاسی ، طراحی صحنه
صنایع هوایی و فضایی مهندسی هوافضا ، مهندسی مکانیک ، مهندسی برق ، مهندسی مراقبت پرواز ، مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ، علوم و فنون هوانوردی
امور ورزشی تربیت بدنی و علوم ورزشی (کلیه گرایش ها)
زبان انگلیسی زبان انگلیسی با داشتن 5 سال سابقه در زمینه مترجمی رسمی
برنامه ریزی شهری مهندس شهرسازی ، شهرسازی گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری
مهندسی پزشکی (تجهیزات پزشکی) مهندسی پزشکی (گرایش های بیومتریال ، بیومکانیک ، بیوالکتریک) ، مهندسی برق ، مهندسی مکانیک ، مهندسی الکترونیک
  • رشته های کارشناسی رسمی که متقاضیان آن ها که دارای مدرک کارشناسی مرتبط نمی باشند ، می توانند با داشتن دانشنامه کارشناسی یا بالاتر در هر رشته ای و با ارائه گواهی معتبر مبنی بر 15 سال سابقه کار در آن رشته ، در آزمون مذکور شرکت کنند.
رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسی رسمی دادگستری (10 سال سابقه)
عنوان رشته کارشناسی مدارک تحصیلی قابل قبول و شرایط لازم
امنیت عمومی تمامی رشته ها (سابقه کاری باید از سازمان های امنیتی و نظامی باشد.)
ساعت و حواهرات تمامی رشته ها
صنایع دستی تمامی رشته ها
  • رشته های کارشناسی که داوطلبان با داشتن مدرک لیسانس مرتبط با رشته تجصیلی یا بالاتر و 15 سال تجربه مرتبط با رشته کارشناسی می توانند در آزمون استخدامی دادگستری ثبت نام کنند.
رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسی رسمی دادگستری (15 سال سابقه)
 عنوان رشته کارشناسی  مدارک تحصیلی قابل قبول و شرایط لازم
تشخیص اصالت خط ، امضا و اثر انگشت گرافیک (سابقه کاری با تاییدیه انجمن گرافیک ایران) ، علوم انتظامی گرایش کشف جرائم (10 سال سابقه کاری از اداره های تشخیص هویت آگاهی ، رسیدگی به جرم های جعل ، کلاهبرداری و گذرنامه)
لیست کامل رشته های آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99

(جهت دریافت فایل ، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

پس از آگاهی از رشته های آزمون استخدامی و تکمیل مراحل ثبت نام ، داوطلبان می بایست خود را برای شرکت در آزمون آماده سازند. از جمله نکات حائز اهمیت برای موفقیت در آزمون های استخدامی ، شناخت منابع و مطالعه آن ها می باشد.

همانطور که می دانید چند سالی است که سازمان ها و ارگان های مختلف نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون های استخدامی جذب می کنند. شرکت در این آزمون ها فرصت بسیار مناسبی است تا افراد مستعد بتوانند در رشته و حوزه مورد علاقه خود ، مشغول به کار شوند. چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آزمون های مذکور می باشید ، پیشنهاد می کنیم به لینک های ثبت نام آزمون بخش خصوصی ، ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. Avatar

    باسلام من ارشدمشاوره خوندم گرایش خانواده اموزگارایتدایی میتونم شرکت کنم؟؟

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی