تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

تاریخ اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد  
زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

داوطلبان واجد شرایطی که قصد ادامه تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401 را دارند، می بایست پس از ثبت نام در آزمون ورودی در زمان مقرر در جلسه آزمون حضور داشته باشند. پس از طی نمودن این فرآیند، متقاضیانی که در آزمون شرکت کرده بودند در انتظار اعلام نتایج آن خواهند بود تا بتوانند فرآیند نام نویسی خود را با حضور در دانشگاه محل قبولی در موعد مقرر به انجام برسانند. زمان اعلام نتایج نیز طی اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی می گردد.

نتایج پذیرش مقطع کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد در نیمه اول شهریور ماه سال جاری منتشر خواهد شد.

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

همانطور که گفتیم، پس از برگزاری آزمون ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401، نوبت به اعلام نتایج این آزمون خواهد رسید. داوطلبان جهت ادامه تحصیل در کد رشته محل انتخابی خود می بایست پس از ثبت نام و شرکت در آزمون مربوطه، حدنصاب نمره قابل قبول را کسب کرده باشند.

مطابق با تقویم زمانی مندرج در دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401، بازه زمانی تقریبی اعلام نتایج آزمون مذکور در نیمه اول شهریور ماه سال جاری اعلام شده است و داوطلبان می توانند در زمان مقرر شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و از نتایج خود اطلاع یابند. همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره، از زمان دقیق انتشار نتایج این فرآیند با خبر شوید.

نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

با توجه به این که اعلام نتایج این آزمون نیز از طریقسایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد قابل مشاهده می باشد، متقاضیان می بایست با مراجعه به سایت مذکور و طی کردن مراحل مربوطه به کارنامه خود دسترسی پیدا کنند. در ادامه نحوه دریافت نتایج را به طور مختصر بیان کرده ایم.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org  مراجعه کرده و از منوی سمت راست گزینه “کارشناسی ارشد” را برگزینید.
  • سپس لینک مستقیم “اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401” را انتخاب کنید.
  • با استفاده از روش های در نظر گرفته شده و تکمیل اطلاعات مورد نیاز از جمله شماره داوطلبی و شماره پرونده می توانید نتایج خود را که در قالب کارنامه ای نمایش داده می شود، مشاهده کنید.

توجه داشته باشید پس از مشاهده نتایج، داوطلبانی که به هر دلیل نسبت به کارنامه دریافتی خود معترض می باشند، می توانند در صورت اعلام در زمان معین جهت ثبت اعتراض به نتایج پذیرش دوره کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد اقدام نمایند. توجه داشته باشید که انجام این فرآیند با مراجعه به ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش امکان پذیر است که جهت آشنایی با آن می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متدوال

1- نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401 چه زمانی اعلام می شود؟

این نتایج در نیمه اول شهریور ماه سال جاری منتشر می شود اما هنوز زمان دقیق آن اعلام نشده است.

2- از چه طریقی می توان به نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد دسترسی پیدا کرد؟

داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org می توانند کارنامه خود را مشاهده نمایند.

3- آیا در صورت نارضایتی از نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد، امکان ثبت اعتراض وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند با مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد