تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان اعلام نتایج بانک صادرات

زمان اعلام نتایج بانک صادرات

اعلام نتایج بانک صادرات 99
زمان اعلام نتایج بانک صادرات 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج بانک صادرات با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پس از برگزاری آزمون استخدامی بانک صادرات ، تمامی شرکت کنندگان در پی آگاهی از زمان اعلام نتایج آن هستند تا در صورت قبولی بتوانند اقدامات لازم را به منظور طی مراحل بعدی پذیرش خود انجام دهند. با اعلام نتایج آزمون کتبی ، پذیرفته شدگان آزمون ورودی مجوز حضور در جلسه مصاحبه که دارای چندین مرحله می باشد را دریافت کرده و می بایست در تاریخی که از سوی بانک تعیین می گردد ، در محل برگزاری مصاحبه حضور به عمل آورند.

نتایج آزمون استخدامی بانک صادرات به صورت اینترنتی منتشر شده و از طریق سایت رسمی آن در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک صادرات

بانک صادرات با برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری در سال های اخیر ، به جذب نیروی مورد نیاز خود پرداخته و آخرین دوره آن به روز جمعه مورخ 26 بهمن ماه سال 97 برمی گردد که بر خلاف سال های 93 تا 97 ، اقدامی برای استخدام نیروی جدید در سال 98 توسط این بانک انجام نگرفت.

با توجه به آخرین دوره آزمون استخدامی بانک صادرات در بهمن ماه 97 ، نتایج آن در 23 اسفند ماه سال 97 اعلام شد. از همین رو انتظار داریم که در صورت برگزاری آزمون ورودی این بانک در سال 99 ، نتایج آن در فاصله زمانی مشابه اعلام گردد. شما همراهان گرامی می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار پیرامون استخدام بانک صادرات ، در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک صادرات

پس از برگزاری آزمون کتبی و اعلام نتایج آن ، از پذیرفته شدگان برای حضور در مصاحبه دعوت به عمل می آید که ارزیابی آن ها پس از بررسی مدارک ، شامل مراحل زیر می باشد.

  • مصاحبه استخدامی و روانشناختی
  • گزینش عقیدتی و سیاسی
  • معاینات پزشکی
  • سنجش آمادگی جسمانی (مختص متقاضیان عنوان شغلی “همیار حفاظت (نگهبان)”

پس از اتمام تمامی مراحل فوق ، اسامی پذیرفته شدگان در قالب نتایج نهایی از طریق “سایت رسمی بانک صادرات ایران” اعلام شده و شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به حساب کاربری خود در سایت مذکور ، از نتایج مصاحبه مطلع گردند.

با توجه به این که اعلام نتایج نهایی مشروط به برگزاری تمامی مراحل مذکور می باشد و مدت زمان انجام هر یک نیز مشخص نیست ، نمی توان درمورد زمان دقیق آن اظهار نظر نمود. به همین دلیل توصیه می کنیم برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک صادرات ، پیگیر اخبار مربوطه از طریق سایت رسمی آن به نشانی bsi.ir و یا سایر مراجع خبری معتبر باشید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی بانک صادرات

هر یک از نتایج اولیه و نهایی استخدام بانک صادرات به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه رسمی اطلاع رسانی آن به آدرس bsi.ir اعلام می گردد. بنابراین داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت فوق و ورود به حساب کاربری خود ، نسبت به مشاهده نتایج مربوطه اقدام نمایند. توجه داشته باشید که به منظور دسترسی به حساب کاربری خود در سایت bsi.ir و مشاهده نتایج ، به کد ملی و کد رهگیری که هنگام تکمیل مراحل ثبت نام خود از سامانه دریافت نموده اید ، نیاز خواهید داشت.

اشتغال در بانک ها معمولا از جمله شغل های پرطرفدار در بین افراد جویای کار محسوب می شود و بسیاری از علاقه مندان همواره در پی اطلاع از زمان و نحوه استخدام بانک ها اعم از خصوصی و دولتی می باشند. علاوه بر بانک صادرات ، استخدام بانک ملی نیز از جمله فرصت های مناسب برای این دسته از داوطلبان تلقی می گردد. شما کاربران گرامی در صورتی که واجد شرایط استخدام بانک ملی می باشید ، می توانید برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

 

سوالات متداول

1- نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک صادرات چه زمانی منتشر می شود؟

مطابق با آخرین دوره از جذب نیروی بانک صادرات انتظار می رود که در صورت اعلام نیاز مجدد این بانک ، نتایج آزمون کتبی در فاصله کمتر از یک ماه پس از برگزاری آن اعلام گردد.

2- نتایج استخدام بانک صادرات به چه صورت اعلام می شود؟

نتایج این آزمون در موعد مقرر به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی بانک صادرات به نشانی bsi.ir در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

3- نتایج مرحله مصاحبه آزمون استخدامی بانک صادرات چه زمانی منتشر می شود؟

با توجه به این که نتایج نهایی استخدام بانک صادرات زمانی اعلام می گردد که تمامی داوطلبان مراحل مربوطه را گذرانده باشند ، نمی توان زمان دقیقی را برای آن تعیین کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج بانک صادرات با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی