چهارشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی

زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی

زمان برگزاری آزمون دستیاری دندان پزشکی 99
زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور هر ساله از میان دارندگان مدرک دکتری عمومی دندانپزشکی یا دانشجویان سال آخر دندانپزشکی عمومی (به شرط فارغ التحصیلی در زمان مشخص شده)، از طریق برگزاری آزمون، اقدام به پذیرش دستیار می نماید.

داوطلبان واجد شرایط عمومی و اختصاصی مطرح شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی، که در این آزمون نام نویسی کرده اند، می بایست با اطلاع از جزئیات و زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی، خود را برای رقابت با دیگر شرکت کنندگان آماده نمایند. چنانچه شما نیز در این آزمون ثبت نام نموده اید برای آگاهی زمان برگزاری آزمون، تاریخ انتشار کارت ورود به جلسه و… با ما همراه باشید.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی، از الزامات شرکت در آزمون می باشد و از ورود داوطلبانی که هر یک از این مدارک را به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی 99

سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال تحصیلی 99 – 1400، در روز پنج شنبه مورخ 30 مرداد ماه 99، به صورت همزمان و به روش الکترونیک در 17 شهر و 19 حوزه سراسر کشور برگزار می گردد. البته به منظور آشنایی داوطلبان با چگونگی برگزاری آزمون الکترونیک، پیش از آزمون اصلی، یک نوبت آزمون آزمایشی برگزار می گردد.

سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته های تخصصی دندانپزشکی
اسامی دانشگاه های علوم پزشکی محل برگزاری آزمون 
اصفهان ارومیه بندرعباس همدان
اهواز تهران قزوین یزد
بابل زاهدان کرمان تبریز
ساری کرمانشاه گیلان شیراز و مشهد

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی 99

همان طور که پیش از این نیز متذکر شدیم، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون ضروری می باشد لذا داوطلبان می بایست پیش از زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی، از کارت خود پرینت تهیه نمایند.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی

مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور چند روز پیش از فرا رسیدن زمان برگزاری سی و چهارمین آزمون دستیاری دندانپزشکی، لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی 99 را از طریق سایت رسمی خود در اختیار داوطلبان قرار می دهد. با توجه به این که هنوز زمان دقیقی برای زمان انتشار کارت مذکور اعلام نشده است، توصیه می کنیم برای دریافت آخرین اخبار مربوطه در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

نکته ای که داوطلبان هنگام دریافت کارت خود می بایست در نظر داشته باشند، عدم مغایرت اطلاعات مندرج بر روی آن با مشخصات شخص داوطلب می باشد. البته به دلیل کنترل دقیق اطلاعات امکان وجود خطا و اشتباه بر روی کارت ورود به جلسه آزمون بسیار کم است، اما در صورت وجود هر گونه مغایرت، متقاضیان می بایست نسبت به رفع نقص آن اقدام نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی

تمامی اطلاع رسانی های مربوط به آزمون هایی که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور برگزار می گردند، در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس الکترونیکی Sanjeshp.ir انجام می گیرد. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی می بایست مراحل زیر را طی نمایید.

  • ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir
  • به ترتیب انتخاب گزینه های “دندانپزشکی “ و “دستیاری دندانپزشکی” از منوی سمت راست سایت
  • کلیک بر روی گزینه “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون”
  • وارد نمودن کد ملی و شماره تلفن همراه (شماره درج شده در فرم ثبت نام)
  • مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی

تمامی داوطلبانی که در موعد مقرر در آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی ثبت نام نموده اند، می بایست با مطالعه منابع مربوطه، خود را برای شرکت در آزمون مرداد ماه آماده نمایند. لیست منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد که جهت اطلاع از اسامی آن ها می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره