تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت

زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت

زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 99
زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبان آزمون ورودی دوره ی دکتری تخصصی (ph.D) سال 98 که حد نصاب علمی لازم را در هر دو مرحله این آزمون (کتبی و مصاحبه) در زمان انتشار نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت بدست آوردند ، با شروع سال تحصیلی 98 – 99 تحصیلات خود را در مقطع دکتری آغاز می نمایند.

اما داوطلبانی هستند که از پس مصاحبه دکتری وزارت بهداشت برنیامده اند و یا در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت نام آن ها جزو معرفی شدگان به مصاحبه نبوده است که این افراد به دنبال راهی هستند تا بتوانند مجدد خود را در مرحله آخر آزمون دکتری بیازمایند. با توجه به دستور مقام عالی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش کشور و مصوبه اخیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو ، مرحله تکمیل ظرفیت برای دوره ی دکتری تخصصی (ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دندانپزشکی و داروسازی سال 98 برگزار خواهد شد. برای اطلاع از زمان تکمیل ظرفیت و شرایط مربوط به آن با ما همراه باشید.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 98 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام خواهد شد.

زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

با توجه به اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور ، تکمیل ظرفیت دوره ی دکتری تخصصی (ph.D) برای رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دندانپزشکی و داروسازی سال 98 ، از روز یکشنبه 14 مهرماه لغایت ساعت 24 روز سه شنبه 16 مهرماه از طریق سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می گیرد.

چنان چه تمایل دارید به محض آغاز تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت سال 98 ، از آن مطلع گردید می توانید در کانال کانال تلگرام دکتری مرکز ایران مشاوره عضو شده و خبرهای مربوطه را به محض انتشار دریافت نمایید.

داوطلبانی که قصد دارند در این مرحله اقدام به انتخاب رشته نمایند ابتدا می بایست دفترچه یا جدول مربوط به تکمیل ظرفیت مقطع دکتری را که در روز شنبه 13 مهرماه بر روی سایت مذکور قرار می گیرد ، دریافت و نسبت به مطالعه و بررسی رشته محل های ارائه شده اقدام نمایند. برای سهولت دسترسی به این دفترچه ، لینک دانلود مستقیم آن در جدول زیر قرار داده شده است که تنها با یک کلیک می توانید آن را دریافت نمایید.

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دوره ی دکتری تخصصی (ph.D) سال 98

(به محض انتشار دفترچه ، لینک فوق فعال می شود)

نکات مهمی که باید در زمان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت توجه کنیم

  1. کلیه داوطلبان اعم از قبولی یا مردودی که به مرحله مصاحبه دعوت شده اند و دارای نمره مصاحبه می باشند ، مجاز هستند که در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت نمایند.
  2. افرادی که در مرحله نخست قبول نهایی شده و در مرحله تکمیل ظرفیت نیز شرکت کرده و در یکی از دوره های عادی یا شهریه پرداز پذیرفته شده اند، قبولی مرحله اول آن ها لغو شده و قابل بازگشت نمی باشد.
  3. افرادی که در این مرحله در دوره های عادی پذیرفته شوند در صورت عدم ثبت نام یا انصراف به مدت یک سال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی (ph.D) محروم خواهند شد. این محرومیت شامل پذیرفته شدگان شهریه پرداز  نمی شود.
  4. زمان شروع به تحصیل پذیرفته توسط دانشگاه محل پذیرش تعیین خواهد شد.
  5. نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دوره دکتری وزارت بهداشت سال 98 ، هفته دوم آبان ماه اعلام می گردد.
  6. تمامی فرآیند تکمیل ظرفیت دوره ی دکتری تخصصی (ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دندانپزشکی و داروسازی سال 98 ، از طریق سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir انجام می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره