دوشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

نکات مهم تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه هاى علوم پزشکى 99
زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

داوطلبان آزمون ورودی دوره ی دکتری تخصصی (ph.D) که حد نصاب علمی لازم را در هر دو مرحله این آزمون (کتبی و مصاحبه) در زمان انتشار نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 بدست آوردند، می توانند با شروع سال تحصیلی جدید تحصیلات خود را در مقطع دکتری آغاز می نمایند. اما داوطلبانی هستند که از پس مصاحبه دکتری وزارت بهداشتت 99 برنیامده اند و یا در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 99 نام آن ها جزو معرفی شدگان به مصاحبه نبوده است، که این افراد به دنبال راهی هستند تا بتوانند مجدد خود را در مرحله آخر آزمون دکتری بیازمایند.

با توجه به دستور مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور، مرحله تکمیل ظرفیت برای دوره دکتری تخصصی (ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، دندانپزشکی و داروسازی در سال 98 برگزار شد اما برپایى این فرآیند براى سال 99 قطعى نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

فرآیند انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می شود.

زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

پس از اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 99، متقاضیان می توانند در صورت تمایل در فرآیند تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت در زمان مقرر شرکت نمایند. با توجه به اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، تکمیل ظرفیت دوره ی دکتری تخصصی (ph.D) برای رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، دندانپزشکی و داروسازی در سال 98، از روز یکشنبه 14 مهرماه لغایت ساعت 24 روز سه شنبه 16 مهرماه از طریق سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام گرفت و نتایج آن چند هفته بعد اعلام شد.

در صورتی که در حال حاضر بازه زمانى فرایند تکمیل ظرفیت دکترى وزارت بهداشت براى براى سال 99 مشخص نمی باشد اما به محضر انتشار تاریخ دقیق آن، این مقاله به روز رسانى و در کانال تلگرام دکتری مرکز ایران مشاوره اطلاع رسانى خواهد شد و خبرهای مربوطه مانند زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 99 و … در اسرع وقت در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

داوطلبانی که قصد دارند در این مرحله در تاریخ مشخص اقدام به انتخاب رشته نمایند، ابتدا می بایست دفترچه یا جدول مربوط به تکمیل ظرفیت مقطع دکتری، دریافت و نسبت به مطالعه و بررسی رشته محل های ارائه شده اقدام نمایند. برای سهولت دسترسی به این دفترچه، لینک دانلود مستقیم آن در جدول زیر قرار داده شده است که با کلیک بر روى آن می توانید آن را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که در صورت انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت مقطع دکترى وزارت بهداشت براى سال 99، لینک دانلود آن در این مقاله قرار داده خواهد شد.

دفترچه تکمیل ظرفیت دوره دکترى تخصصى (ph.D) وزارت بهداشت
دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دوره دکترى تخصصى (ph.D) وزارت بهداشت سال 98

(جهت دریافت فایل، روى لینک بالا کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دوره دکترى تخصصى (ph.D) وزارت بهداشت سال 99

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

نکات مهم تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 99

تمامی فرآیند تکمیل ظرفیت دوره ی دکتری تخصصی (ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، دندانپزشکی و داروسازی، از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir انجام می گیرد که لازم است علاقه مندان در هنگام شرکت در این فرآیند نکات ذیل را در نظر بگیرند:

  1. کلیه داوطلبان اعم از قبولی یا مردودی که به مرحله مصاحبه دعوت شده اند و دارای نمره مصاحبه می باشند (به طور کل کسانى که مجاز به انتخاب رشته شده اند)، مجاز هستند که در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت نمایند.
  2. افرادی که در مرحله نخست قبول نهایی شده و در مرحله تکمیل ظرفیت نیز شرکت کرده و در یکی از دوره های عادی یا شهریه پرداز پذیرفته شده اند، قبولی مرحله اول آن ها لغو شده و قابل بازگشت نمی باشد.
  3. افرادی که در این مرحله در دوره های عادی پذیرفته شوند، در صورت عدم ثبت نام یا انصراف، به مدت یک سال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی (ph.D) محروم خواهند شد. لام به ذکر است که این محرومیت شامل پذیرفته شدگان شهریه پرداز نمی شود.
  4. زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان توسط دانشگاه محل پذیرش تعیین خواهد شد.

داوطلبان می توانند پس از شرکت در فرآیند تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت، در زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور کارنامه خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایند و در صورت پذیرش، ترم جدید خود را با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سوى دانشگاه محل قبولى، آغاز نمایند.

سوالات متداول

1- تکمیل ظرفیت مقطع دکترى وزارت بهداشت 99 در چه تاریخى آغاز می گردد؟

در حال حاضر تاریخ دقیقى از این فرآیند براى سال 99 در دسترس نمی باشد.

2- فرآیند تکمیل ظرفیت دکترى وزارت بهداشت از طریق کدام سایت انجام مى گیرد؟

این فرآیند از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکى کشور انجام می شود.

3- کدام داوطلبان مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت مقطع دکترى وزارت بهداشت می باشند؟

کسانى که مجاز به انتخاب رشته شده اند، مى توانند در این مرحله شرکت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره